100463
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Індивідуальний майстер-клас, що дозволяє освоїти ази стародавнього мистецтва. Досвідчений педагог видасть усі необхідні матеріали, розповість про особливості гончарної майстерності, покаже, як розминати глину та ліпити руками, а після навчить працювати на гончарному крузі. За двогодинне заняття можна буде зробити кілька глечиків або горщиків в залежності від розміру. Готові вироби краще забрати через 3 дні, коли вони висохнуть. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 993 раз
2 людини
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

 

Гончарна майстерність для двох — що це?

Можливість створити авторський витвір, не маючи попередніх навичок. Досвідчений викладач навчить працювати на гончарному крузі і надавати бажану форму виробу, а також проконтролює весь процес навчання. Під керівництвом майстра можна буде створити глечик, вазу, горщик або щось інше за бажанням. Готовий витвір краще використовувати в якості декору для дому.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають творчу студію BeArt. Там вони познайомляться з педагогом. Він видасть усі необхідні матеріали і розпочне заняття. Спочатку Щасливчики спробують розминати глину та ліпити вироби руками. Потім вони по черзі навчаться працювати на гончарному крузі. На двогодинному занятті можна буде зробити до 3 виробів в залежності від розмірів. Готові глечики, горщики і вази краще забрати через кілька днів, коли вони підсохнуть. Використовувати свої витвори потрібно тільки в якості декору.

Гончарний круг

Працюючи на гончарному крузі, Щасливчики створять ексклюзивні вироби своїми руками. Майстер-клас — це можливість доторкнутися до мистецтва наших предків.

Кілька виробів

Щасливчики зможуть на вибір зробити кілька вазочок або глечиків. Все залежить від розміру виробу та від бажання самого учня.

2 години

За цей час можна освоїти ази стародавнього ремесла. Досвідчений педагог проконтролює всі етапи створення виробу.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

121 відгук

M
Maria
8 серпня 2018
Отличный мастер-класс! Девушка-Маша, очень четко говорила, что делать и все получалось, эмоции на высоте! Спасибо за такое времяпровождения !)

С
Светлана
20 червня 2018
Очень положительные впечатления от мастер-класса! Приятные ребята в студии все доступно рассказали и показали. За час успели сделать несколько изделий.

С
Светлана
2 червня 2018
Впечатления после посещения хорошие. Хоть я к творчеству никогда и не стремилась, но сам процесс классно включает в работу, концентрируешь все внимание на деле и приятно расслабляешься. Как раз с такой целью и посещала урок, интересно отдохнуть. Понравился внимательная администратор студии, и талантливая специалист, которая вела урок. В нужный момент поможет, подскажит, и урок познавательно проводит.

В
Вика
23 травня 2018
Безумно увлекательное впечатление. Выбрала для сына. Он был в восторге от занятия. Мастер рассказывал все очень доступно. На мастер классе сделали кувшин с крышкой и дракона. Скоро пойдем забирать изделия. Спасибо, Бодо!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень