Подаруйте урок гончарної майстерності для двох!

подарували вже 3 522 рази
2 людини
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі навчаться робити вироби з глини. На занятті майстер розповість кілька фактів з історії ремесла. Він поділиться особливостями техніки роботи з матеріалом і видасть необхідні інструменти. Учні спробують зліпити виріб руками, а також випробують свої сили за гончарним кругом. Коли роботи підсохнуть, їх можна буде забрати з собою.

Чому ми вибрали творчу студію BeArt

Студія розташована біля станції метро «Проспект Гагаріна». Заняття проводяться для учнів різних вікових груп. На майстер-класах використовуються якісні матеріали. У BeArt працюють художники з багаторічним досвідом роботи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

122 відгуки

Андрей
15 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100006397780642
Подарили мастер-класс дочке на день рождения (9 лет). Пошла вместе с подругой. Очень понравилось. У детей яркие впечатления. Мастер подошла к детям с максимальной внимательностью и душевностью, все подробно поясняла, помогала. Рекомендую всем.
Maria
8 серпня 2018
https://www.facebook.com/100001893025920
Отличный мастер-класс! Девушка-Маша, очень четко говорила, что делать и все получалось, эмоции на высоте! Спасибо за такое времяпровождения !)
Светлана
20 червня 2018
Очень положительные впечатления от мастер-класса! Приятные ребята в студии все доступно рассказали и показали. За час успели сделать несколько изделий.
Светлана
2 червня 2018
Впечатления после посещения хорошие. Хоть я к творчеству никогда и не стремилась, но сам процесс классно включает в работу, концентрируешь все внимание на деле и приятно расслабляешься. Как раз с такой целью и посещала урок, интересно отдохнуть. Понравился внимательная администратор студии, и талантливая специалист, которая вела урок. В нужный момент поможет, подскажит, и урок познавательно проводит.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.