100463
 

Гончарна майстерність для двох

Індивідуальний урок з основ гончарної майстерності. Досвідчений майстер допоможе освоїти одразу 2 техніки ліплення: вручну або за допомогою спеціального інструменту — ножного гончарного кола. Саме таких моделей старовинного зразка в Україні залишилися одиниці! Це можливість не просто створити своїми руками вазочку, кружку, миску або статуетку, але і надати виробу барвистий зовнішній вигляд, розписавши його на свій смак. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
Неактивне враження
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.06.2018

Гончарна майстерність для двох — що це?

Індивідуальне навчання основам гончарного майстерності. Заняття проходить під керівництвом професійного майстра. Навчають працювати на унікальному ножному гончарному крузі — одному з найстаровинніших пристроїв для роботи з глиною, а також основам ручного ліплення глиняних аксесуарів. Можливість змайструвати глиняний виріб своїми руками.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають сучасну гончарну студію. Тут їх зустріне досвідчений майстер, який розповість теорію роботи з глиною. Потім він видасть глину Щасливчикам, розповість, як зробити її більш пластичною за допомогою води, пояснить, яке співвідношення води і глини найоптимальніше для ліплення. Потім Щасливчики придумають композицію майбутнього виробу, а майстер підкаже, як це все втілити в реальність. Потім Щасливчики спробують зробити виріб вручну або попрацювати з ножним гончарним кругом. Кожен Щасливчик спробує обидві техніки і навчиться творити справжні шедеври з глини. А всі власноруч зроблені вироби можна забрати з собою одразу після висихання, випал для них не передбачений.

Унікальна можливість доторкнутися до рідкісного мистецтва гончарства

Гончарне ремесло має дуже давнє походження, але на сьогодні мало хто може похвалитися знанням справи. У майстерні можна познайомитися з досвідченим майстром, який не тільки продемонструє, але і навчить, як перетворювати м'яку глину в «камінь». А знаходиться гончарна студія всього в 5-ти хвилинах від метро «Героїв Праці».

Можливість освоїти старовинне знаряддя — ножний гончарний круг

Ножний гончарний круг на сьогодні є великою рідкістю — їх практично не залишилося. Тож можливість випробувати цей старовинний пристрій насправді є унікальною.

Виріб на вибір

На майстер-класі можна самостійно змайструвати оригінальні глиняні вироби. При цьому, їх можна зліпити вручну або змоделювати за допомогою ножного гончарного круга. Це можуть бути квіткові вази, кухлі, миски або симпатичні статуетки. А готові вироби можна забрати з собою. Такий сувенір не тільки прикрасить інтер'єр, але і стане прекрасним подарунком для близьких людей.

Місце проведення враження:

Клуб Варіант
р. Харків, вул. Героїв Праці, 2/48 Показати на мапі

116 відгуків реальних людей

М
Михаил
23 жовтня 2017
Очень приветливые и терпеливые мастер и администратор. Нам удалось сделать три изделия. Нам уделили максимум внимания. Впечатление нам подарили дети на 30летие свадьбы. Хотелось бы летом покататься на каноэ.Уже рекомендовал ваши услуги друзьям.

25 вересня 2017
Понравилось абсолютно все! Начиная с того момента как впечатление было подарено и заканчивая посещением клуба. Очень интересно!

14 вересня 2017
Очень вежливый персонал и интересный мастер-класс

5 вересня 2017
Подарили на годовщину свадьбы урок по гочарству. Нам очень понравилось. За 2 часа уже успели сделать четыре изделия, очень все прошло хорошо, быстро время пролетело. Оказывается это не так тяжело как я думала. Хочу еще пойти теперь.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень