100463
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Індивідуальний майстер-клас, що дозволяє освоїти ази стародавнього мистецтва. Досвідчений педагог видасть усі необхідні матеріали, розповість про особливості гончарної майстерності, покаже, як розминати глину та ліпити руками, а після навчить працювати на гончарному крузі. За двогодинне заняття можна буде зробити кілька глечиків або горщиків в залежності від розміру. Готові вироби краще забрати через 3 дні, коли вони висохнуть. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 736 раз
2 людини
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

 

Гончарна майстерність для двох — що це?

Можливість створити авторський витвір, не маючи попередніх навичок. Досвідчений викладач навчить працювати на гончарному крузі і надавати бажану форму виробу, а також проконтролює весь процес навчання. Під керівництвом майстра можна буде створити глечик, вазу, горщик або щось інше за бажанням. Готовий витвір краще використовувати в якості декору для дому.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають творчу студію BeArt. Там вони познайомляться з педагогом. Він видасть усі необхідні матеріали і розпочне заняття. Спочатку Щасливчики спробують розминати глину та ліпити вироби руками. Потім вони по черзі навчаться працювати на гончарному крузі. На двогодинному занятті можна буде зробити до 3 виробів в залежності від розмірів. Готові глечики, горщики і вази краще забрати через кілька днів, коли вони підсохнуть. Використовувати свої витвори потрібно тільки в якості декору.

Гончарний круг

Працюючи на гончарному крузі, Щасливчики створять ексклюзивні вироби своїми руками. Майстер-клас — це можливість доторкнутися до мистецтва наших предків.

Кілька виробів

Щасливчики зможуть на вибір зробити кілька вазочок або глечиків. Все залежить від розміру виробу та від бажання самого учня.

2 години

За цей час можна освоїти ази стародавнього ремесла. Досвідчений педагог проконтролює всі етапи створення виробу.

 

Місце проведення враження:

BeArt - Творча студія
м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1 Показати на мапі

117 відгуків реальних людей

Л
Лера
27 березня 2018
Недавно были с мужем на занятии по гончарному делу, нам очень понравилось ;) Глина очень приятная на ощупь, так классно придавать ей форму и крутить гончарный круг. За время занятия успели сделать вазочку и горшочек, теперь есть чем похвастаться перед друзьями! ;)

М
Михаил
23 жовтня 2017
Очень приветливые и терпеливые мастер и администратор. Нам удалось сделать три изделия. Нам уделили максимум внимания. Впечатление нам подарили дети на 30летие свадьбы. Хотелось бы летом покататься на каноэ.Уже рекомендовал ваши услуги друзьям.

25 вересня 2017
Понравилось абсолютно все! Начиная с того момента как впечатление было подарено и заканчивая посещением клуба. Очень интересно!

14 вересня 2017
Очень вежливый персонал и интересный мастер-класс

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень