Подаруйте урок гончарної майстерності!

подарували вже 2 483 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Перед початком індивідуального уроку наставник видасть все необхідне: фартух для роботи, гончарний інвентар і глину. Майстер допоможе сформувати виріб, після чого запропонує пересісти за гончарний круг і взятися за роботу. Паралельно він буде підказувати та коригувати в разі потреби. Усього учень встигне зробити до 3-х виробів залежно від розмірів і складності. Готові роботи можна забрати через 3 дні, коли вони висохнуть.

Чому ми вибрали творчу студію BeArt

Школа розташована в центральному районі Харкова, недалеко від ст. м. «Проспект Гагаріна». На майстер-класі учень самостійно зробить вазу, горщик або глечик. Заняття проводять для людей різного віку — відвідати урок може як дорослий, так і дитина.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

123 відгуки

Андрей
15 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100006397780642
Подарили мастер-класс дочке на день рождения (9 лет). Пошла вместе с подругой. Очень понравилось. У детей яркие впечатления. Мастер подошла к детям с максимальной внимательностью и душевностью, все подробно поясняла, помогала. Рекомендую всем.
Maria
8 серпня 2018
https://www.facebook.com/100001893025920
Отличный мастер-класс! Девушка-Маша, очень четко говорила, что делать и все получалось, эмоции на высоте! Спасибо за такое времяпровождения !)
Светлана
20 червня 2018
Очень положительные впечатления от мастер-класса! Приятные ребята в студии все доступно рассказали и показали. За час успели сделать несколько изделий.
Светлана
2 червня 2018
Впечатления после посещения хорошие. Хоть я к творчеству никогда и не стремилась, но сам процесс классно включает в работу, концентрируешь все внимание на деле и приятно расслабляешься. Как раз с такой целью и посещала урок, интересно отдохнуть. Понравился внимательная администратор студии, и талантливая специалист, которая вела урок. В нужный момент поможет, подскажит, и урок познавательно проводит.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.