Подаруй прогулянку на баггі!

подарували вже 1 042 разів
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Перший етап — інструктаж. Тренер розповість про правила безпеки та можливості машини. Він допоможе новачку опанувати керування або запропонує зайняти місце пасажира, а сам сяде за кермо. Після цього можна проїхатись по трасі — інструктор буде знаходитися поруч у позашляховику.

Чому ми вибрали клуб «Багги Рокет»

В автопарку клубу представлені сучасні машини, які регулярно проходять техогляд. Вони обладнані всім необхідним для проходження трас — вітровим склом і брудозахисними щитками. Крім цього, у салоні встановлені спеціальні ремені безпеки підвищеної надійності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

58 відгуків

Алексей
13 августа 2018
Понравилось все, начиная от работы менеджера до самого события заканчивая работой инструктора на самом событии. Даже ребенка разрешили прокатить, так что впечатлений в 2 раза больше получилось.:) Для меня такой способ передвижения был в новинку, но я быстро адаптировался и все прошло просто супер! Спасибо Вам и Юрию за классно проведенное время, а другу за уникальный подарок:)
Никита
17 июля 2018
Очень веселое впечатление!) Ехал с мыслями что будет скучно, но я в корне ошибался. За несколько часов до прогулки пошел дождь и я думал что это помешает прогулке, но это только придало эмоций! Грязь, лужи, скорость отличное сочетание! Категорически рекомендую посетить!;)
stas
6 июля 2018
https://www.facebook.com/100004602661772
всё прошло отлично. время и место выбрано хорошо. в назначенное время инструктор был на месте.
Александр
29 июня 2018
https://www.facebook.com/100003765625852
Очень понравилось! Навыки вождения у меня базовые (10 практик в автошколе), но этого было достаточно, так как багги управлять намного легче, чем обычной машиной. Катались по грунтовым дорогам, через поля, иногда было ощущение нереальности, так как такое вождение очень похоже на геймплей в компьютерных играх :) Советую всем!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки