Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі для двох!

подарували вже 85 рази
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі відвідають тренування при незвичайних умовах: у приміщенні буде висока вологість і температура. Пара виконає основні вправи під наглядом тренера. Завдяки розігрітому повітрю на занятті активно спалюються калорії, поліпшується гнучкість м'язів і виводяться токсини. А ще гаряча йога допомагає розслабитися після важкого дня.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

Зали для тренувань в YogaHot виконані з натуральних матеріалів. Кожному клієнтові видадуть килимок для йоги і рушник. Після заняття викладач і група влаштують чайну церемонію. Також за бажанням можна скористатися льодом із відвару ромашки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Вита
3 травня 2018
я уже несколько месяцев занимаюсь хатха-йогой, решила попробовать что-то новенькое) вот тут сертификат и пригодился горячая йога - это совершенно иные ощущения! казалось бы, знакомые асаны, но твое тело воспринимает их по-другому, когда жарко)) это хороший опыт, всем любителям йоги советую!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.