102846
 

Подаруй майстер-клас гарячої йоги в групі для двох!

Знайомство з сучасним напрямком давньоіндійської практики — гарячою йогою. Її особливість полягає у тому, що заняття відбувається в приміщенні з високою температурою повітря. Така атмосфера дозволяє поліпшити гнучкість тіла й уникнути травмування. Пара друзів вирушить на груповий урок під керівництвом досвідченого інструктора, який покаже комбінацію вправ і допоможе їх повторити. Тривалість тренування — до 90 хвилин. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 49 раз
2 людини
до 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Гаряча йога в групі для двох — що це?

Можливість освоїти основи бікрам-йоги для пари друзів. Унікальний напрямок був заснований спортивним інструктором і охоплює комплекс асан і дихальних вправ, виконаних у певній послідовності. «Родзинка» йоги полягає в тому, що заняття відбувається у приміщенні, в якому підтримується висока температура. Тривалість тренування — близько 90 хвилин.

Як все відбувається?

На заняття Щасливчик разом з другом вирушить у центр гарячої йоги YogaHot. Тут вони зможуть приєднатися до групи підопічних і познайомитися з досвідченим наставником. Він запропонує виконати кілька класичних асан, чергуючи їх з дихальними вправами. Майстер покаже, як правильно розтягувати м'язи і робити скручування. Після активного заняття друзі зможуть освіжитися у душі. Все необхідне для тренування надається у залі.

Швидка розтяжка

У приміщенні підтримується висока температура, яка розігріває м'язи і покращує гнучкість тіла.

Активне тренування

За ефективністю заняття гарячою йогою не поступається повноцінному кардіотренуванню. Все завдяки високій температурі та великому навантаженню, які стимулюють обмінні процеси.

Під силу кожному

Для тренування не потрібні спеціальні навички, а значить відвідати заняття під керівництвом досвідченого інструктора може кожен.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YogaHot - Центр - Харків
м. Університет, вул. Сумська, 102 Показати на мапі

1 відгук

В
Вита
3 травня 2018
я уже несколько месяцев занимаюсь хатха-йогой, решила попробовать что-то новенькое) вот тут сертификат и пригодился горячая йога - это совершенно иные ощущения! казалось бы, знакомые асаны, но твое тело воспринимает их по-другому, когда жарко)) это хороший опыт, всем любителям йоги советую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень