Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі!

подарували вже 253 рази
1 людина
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Під контролем інструктора учень повторить класичні асани для різних груп м'язів. Вони будуть чергуватися з дихальними вправами. Майстер покаже, як правильно тримати рівновагу й робити скручування. Заняття відбудеться в нагрітому приміщенні з високою вологістю повітря. Це дозволить швидше спалити калорії та легше розтягнути м'язи.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

Центр розташований у 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Університет». Для занять клієнтам видають йогамат і рушник. Тренування проходить у просторому залі, інтер'єр якого виконаний з натуральних екологічних матеріалів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Вита
3 травня 2018
я уже несколько месяцев занимаюсь хатха-йогой, решила попробовать что-то новенькое) вот тут сертификат и пригодился горячая йога - это совершенно иные ощущения! казалось бы, знакомые асаны, но твое тело воспринимает их по-другому, когда жарко)) это хороший опыт, всем любителям йоги советую!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.