Подаруйте проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 20 рази
800 грн 4 люд. 60 хв.
4 людини
60 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Друзі поринуть в атмосферу фільмів жахів, де будуть виконувати завдання на логіку і кмітливість. Основне завдання — розкрити таємницю і вибратися з кімнати. Для того щоб гості повністю перейнялися сюжетом, квест проведуть у повній темряві. Максимальну реалістичність того, що відбувається, забезпечать актори.

Чому ми вибрали квест-кімнати Phobia

На гостей чекає найстрашніший квест від компанії Phobia. Гра відбудеться в приміщенні площею 100 кв. м. Для комфортного проходження учасникам видадуть два ліхтарики у формі свічок. Зручна транспортна розв'язка дозволить з легкістю дістатися локації — квест-центр розташований у 8 хвилинах ходьби від станції метро «Держпром».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ксения
11 лютого 2019
Очень крутой квест. Мне безумно понравилось и моим друзьям тоже! Была когда-то на квесте без актеров - понравилось, но не то. С актерами гораздо круче! Спасибо большое )))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.