101579
 

Гра на етнічних барабанах

Захоплюючий урок з гри на етнічних барабанах — західноафриканському джембе та східному дарбуке. Один на один з досвідченим музикантом, та ще й у компанії 3-х кращих друзів, кожен новий музичний навик буде даватися особливо легко! Профі навчить відбивати мелодію і віртуозно імпровізувати на цих оригінальних інструментах. А «відчувши» ритм, можна буде виконати нескладну колективну композицію. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
4 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Гра на етнічних барабанах — що це?

Навчання для компанії з 4-х чоловік на різних етнічних барабанах. Для гри будуть представлені джембе з Африки та дарбука зі Сходу. Ці невеликі барабани за формою нагадують кубок, обтягнутий шкірою. В залежності від сили удару долонею, вони здатні відтворювати до декількох тональностей звуку. Досвідчений викладач допоможе використовувати всю гаму їх музичного звучання, навчивши основним ритмам. А в кінці заняття можна буде зіграти колективну етно-композицію.

Як все відбувається?

Щасливчик візьме з собою 3-х близьких людей, разом з якими він відвідає урок. Їх зустріне досвідчений музикант-барабанщик і видасть кожному по барабану. Профі познайомить з усіма тонкощами їх пристрою, а також навчить правильно з ними поводитися. Щасливчики будуть одночасно відбивати різні ритми, а потім спробують віртуозно об'єднати їх в оригінальну композицію.

Музичні навички

Всього за 1 заняття досвідчений викладач навчить всім азам гри на етно-барабанах:

  • правильній постановці рук
  • основним темпами ударів
  • базовим ритмам

Можливість зіграти спільну композицію

Відпрацювавши основні ритми гри на етнічних барабанах, належить спільно виконати оригінальну композицію. Звучання кожного з інструментів буде доповнювати один одного, дозволяючи створити динамічний музичний ансамбль.

Музичний досвід не потрібен

Навчитися грати на етнічних барабанах можуть всі бажаючі — незалежно від рівня навичок і наявності музичної освіти. Досвідчений вчитель навчить кожного відчувати і правильно відбивати заданий ритм.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ethno Drums
пров. Лопатинський, 2А Показати на мапі

5 відгуків

К
Кирилл
17 січня 2016
Это был подарок мне от родителей на Новый год, вот недавно активировал и сходил. Позвал с собой одногруппников. Впечатления - позитивные, мастер-класс был интересным, все принимали активное участие.

8 липня 2015
Все супер, нам оч. понравилось

Н
Ника
21 травня 2015
Ходили с друзьями, впечалений море))) наигрались от души. Большая благодарность БОДО за такое впечатление от Ники, Виталика, Лизы и Никиты))

М
Миша
15 лютого 2015
Люблю музыку во всех ее проявлениях. Мой вам совет: берите с собой творческих и веселых друзей, они будут в восторге. Это совсем непохоже на обычное обучение игре на чем бы то ни было. По большей части тут импровизация, что очень интересно и увлекательно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень