Гра на етнічних барабанах

4 людини
60 хвилин
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Гра на етнічних барабанах — що це?

Навчання для компанії з 4-х чоловік на різних етнічних барабанах. Для гри будуть представлені джембе з Африки та дарбука зі Сходу. Ці невеликі барабани за формою нагадують кубок, обтягнутий шкірою. В залежності від сили удару долонею, вони здатні відтворювати до декількох тональностей звуку. Досвідчений викладач допоможе використовувати всю гаму їх музичного звучання, навчивши основним ритмам. А в кінці заняття можна буде зіграти колективну етно-композицію.

Як все відбувається?

Щасливчик візьме з собою 3-х близьких людей, разом з якими він відвідає урок. Їх зустріне досвідчений музикант-барабанщик і видасть кожному по барабану. Профі познайомить з усіма тонкощами їх пристрою, а також навчить правильно з ними поводитися. Щасливчики будуть одночасно відбивати різні ритми, а потім спробують віртуозно об'єднати їх в оригінальну композицію.

Музичні навички

Всього за 1 заняття досвідчений викладач навчить всім азам гри на етно-барабанах:

  • правильній постановці рук
  • основним темпами ударів
  • базовим ритмам

Можливість зіграти спільну композицію

Відпрацювавши основні ритми гри на етнічних барабанах, належить спільно виконати оригінальну композицію. Звучання кожного з інструментів буде доповнювати один одного, дозволяючи створити динамічний музичний ансамбль.

Музичний досвід не потрібен

Навчитися грати на етнічних барабанах можуть всі бажаючі — незалежно від рівня навичок і наявності музичної освіти. Досвідчений вчитель навчить кожного відчувати і правильно відбивати заданий ритм.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Кирилл
17 січня 2016
Это был подарок мне от родителей на Новый год, вот недавно активировал и сходил. Позвал с собой одногруппников. Впечатления - позитивные, мастер-класс был интересным, все принимали активное участие.
Андрей
8 липня 2015
https://www.facebook.com/spryjack
Все супер, нам оч. понравилось
Ника
21 травня 2015
Ходили с друзьями, впечалений море))) наигрались от души. Большая благодарность БОДО за такое впечатление от Ники, Виталика, Лизы и Никиты))
Миша
15 лютого 2015
Люблю музыку во всех ее проявлениях. Мой вам совет: берите с собой творческих и веселых друзей, они будут в восторге. Это совсем непохоже на обычное обучение игре на чем бы то ни было. По большей части тут импровизация, что очень интересно и увлекательно.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.