101579
 

Гра на етнічних барабанах

Захоплюючий урок з гри на етнічних барабанах — західноафриканському джембе та східному дарбуке. Один на один з досвідченим музикантом, та ще й у компанії 3-х кращих друзів, кожен новий музичний навик буде даватися особливо легко! Профі навчить відбивати мелодію і віртуозно імпровізувати на цих оригінальних інструментах. А «відчувши» ритм, можна буде виконати нескладну колективну композицію. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
4 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Гра на етнічних барабанах — що це?

Навчання для компанії з 4-х чоловік на різних етнічних барабанах. Для гри будуть представлені джембе з Африки та дарбука зі Сходу. Ці невеликі барабани за формою нагадують кубок, обтягнутий шкірою. В залежності від сили удару долонею, вони здатні відтворювати до декількох тональностей звуку. Досвідчений викладач допоможе використовувати всю гаму їх музичного звучання, навчивши основним ритмам. А в кінці заняття можна буде зіграти колективну етно-композицію.

Як все відбувається?

Щасливчик візьме з собою 3-х близьких людей, разом з якими він відвідає урок. Їх зустріне досвідчений музикант-барабанщик і видасть кожному по барабану. Профі познайомить з усіма тонкощами їх пристрою, а також навчить правильно з ними поводитися. Щасливчики будуть одночасно відбивати різні ритми, а потім спробують віртуозно об'єднати їх в оригінальну композицію.

Музичні навички

Всього за 1 заняття досвідчений викладач навчить всім азам гри на етно-барабанах:

  • правильній постановці рук
  • основним темпами ударів
  • базовим ритмам

Можливість зіграти спільну композицію

Відпрацювавши основні ритми гри на етнічних барабанах, належить спільно виконати оригінальну композицію. Звучання кожного з інструментів буде доповнювати один одного, дозволяючи створити динамічний музичний ансамбль.

Музичний досвід не потрібен

Навчитися грати на етнічних барабанах можуть всі бажаючі — незалежно від рівня навичок і наявності музичної освіти. Досвідчений вчитель навчить кожного відчувати і правильно відбивати заданий ритм.

Місце проведення враження:

Ethno Drums
пров. Лопатинський, 2А Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

К
Кирилл
17 січня 2016
Это был подарок мне от родителей на Новый год, вот недавно активировал и сходил. Позвал с собой одногруппников. Впечатления - позитивные, мастер-класс был интересным, все принимали активное участие.

8 липня 2015
Все супер, нам оч. понравилось

Н
Ника
21 травня 2015
Ходили с друзьями, впечалений море))) наигрались от души. Большая благодарность БОДО за такое впечатление от Ники, Виталика, Лизы и Никиты))

М
Миша
15 лютого 2015
Люблю музыку во всех ее проявлениях. Мой вам совет: берите с собой творческих и веселых друзей, они будут в восторге. Это совсем непохоже на обычное обучение игре на чем бы то ни было. По большей части тут импровизация, что очень интересно и увлекательно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень