Гра в хокей

1 людина
до 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок відвідає тренування або товариський матч разом з хокейною командою. Перед грою адміністратор уточнить його стан здоров`я, а також дізнається побажання. Інструктор розповість про техніку безпеки та тонкощі хокею. Для участі у тренуванні потрібно вміти кататися на ковзанах. А щоб приєднатися до матчу, необхідно мати навички гри в хокей.

Чому ми вибрали хокейний клуб Arsenal

Хокейний клуб був заснований на базі заводу «Арсенал» у 1950 році. Команда брала участь в чемпіонатах, на базі клубу працювали хокейні школи. Перед грою адміністратор видасть ковзани та захисне екіпірування. Тренування пройде з усіма гравцями «Арсеналу».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Андрій
10 грудня 2016
Отримав подарунок від друзів) І вони звісно ж знали, що я дуже "люблю" ковзани, АЛЕ... Вийшови на лід, і я буквально захотів там залишитись. Давно не відчував такого азарту! Емоції б'ють через край! Все було круто! Дякую друзям і Бодо, за шквал позитиву!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.