102386
 

Подаруй гру в хокей!

Досвід володіння ключкою та забита перша шайба! Командне тренування разом з ХК Arsenal дозволить освоїти ази вже на першому занятті. Вмілим хокеїстам запропонують відразу взятися за справу та взяти участь у товариському матчі. Ковзани, комплект захисту та футболку з номером видадуть на місці, а арбітр подбає про чесну гру. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 93 раз
1 людина
до 60 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Гра в хокей — що це?

Годинне тренування разом з хокейною командою, під час якої можна відчути себе учасником клубу. Перед заняттям адміністратор видасть заточені ковзани та захисну екіпіровку. Тренер розповість про тонкощі гри і надасть можливість відпрацювати деякі базові навички.

Як все відбувається?

Щасливчик приїде у хокейний клуб Arsenal. Там він познайомиться з командою і тренером. Перед заняттям йому підберуть форму та ковзани. Гру в хокей Щасливчик може провести у вигляді товариського матчу або повноцінного тренування з командою. Для участі у тренуванні необхідно вміти кататися на ковзанах.

Тренування або матч на вибір

Щасливчику надається два варіанти активності на вибір. При наявності навичок гри в хокей він може взяти участь у любительському матчі. Якщо такого досвіду немає, то йому запропонують взяти участь у командному тренуванні.

Команда професійних хокеїстів

Гра буде проходити в компанії справжніх профі. Учасники ХК Arsenal допоможуть освоїтися та впоратися з навантаженням. Щасливчик може перейняти їх вміння, перебуваючи поруч на льоду.

Все включено

Перед початком гри тимчасовому члену команди видадуть все необхідне. В комплект входять ковзани, захист, ключка та футболка з номером.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Arsenal - Хокейний клуб
м. Героїв Праці, вул. Героїв Праці, 9, ТРЦ «Дафі», Льодова Арена «Айс Холл» Показати на мапі

1 відгук

А
Андрій
10 грудня 2016
Отримав подарунок від друзів) І вони звісно ж знали, що я дуже "люблю" ковзани, АЛЕ... Вийшови на лід, і я буквально захотів там залишитись. Давно не відчував такого азарту! Емоції б'ють через край! Все було круто! Дякую друзям і Бодо, за шквал позитиву!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень