101447
 

Подаруй індивідуальний курс плавання!

Навчання плаванню під керівництвом персонального тренера. Курс включає 6 занять тривалістю 1 годину. Інструктор допоможе освоїти базову техніку, а також інші стилі за бажанням. Для відвідування басейну з собою необхідно взяти шапочку, рушник, купальник і змінне взуття. Уроки плавання допоможуть відчути себе впевнено у воді і привести м'язи в тонус. детальніше...

1 люд. 6 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 126 раз
1 людина
6 уроків по 60 хвилин
Необхідно мати купальний костюм
Обов'язкова довідка
Доступно з 4 років
Використати до 28.02.2019

Індивідуальний курс плавання — що це?

Можливість навчитися добре триматися на воді та освоїти спортивне плавання. Щасливчик відправиться на персональні тренування, де досвідчений інструктор допоможе йому подолати страх води. А просунуті плавці вивчать нові стилі. Курс не тільки подарує нове вміння, а й стане хорошим навантаженням на всі групи м'язів. Новачок буде плавати в просторому басейні з водою не менше +27 градусів.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в клуб «Волна», де йому належить освоїти майстерність плавання. Для цього у нього буде цілих 6 індивідуальних уроків по годині. Тренер оцінить рівень майстерності Щасливчика і складе оптимальний план занять. Для відвідування басейну починаючому плавцю знадобиться купальник, рушник, шапочка і змінне взуття. В кінці курсу новачок освоїть спортивне плавання або інші стилі за бажанням.

Індивідуальне навчання

Уроки плавання відбудуться з персональним тренером. На першому занятті він оцінить навички Щасливчика і складе оптимальну програму. Інструктор приділить всю увагу новачкові, щоб досягти максимального результату за короткий термін.

6 занять

Цієї кількості буде достатньо, щоб навчитися лежати на воді й освоїти спортивний стиль. Ті, хто вже вміє плавати, зможуть вивчити нові техніки.

Новий навик

Заняття з тренером допоможуть отримати цінний досвід — навчитися плавати. Щасливчик зможе впевнено почувати себе у воді вже через 6 занять.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Волна - Фітнес клуб
м. Університет, вул. Астрономічна, 7а Показати на мапі

8 відгуків

В
Вика
27 вересня 2017
Мне кажется, я совершила невозможное, но это все-таки случилось! Я научилась плавать! Учитывая мой страх воды и то, что я никогда не заходила глубже, чем по пояс - это просто что-то невероятное. До сих пор сама не верю. Уже хочется поехать куда-нибудь к морю, чтобы расслабиться в морской воде. Огромное спасибо тренеру, очень деликатно и методично помог перебороть страх и поплыть!

16 лютого 2017
Очень понравилось, рекомендую. Инфа для тех, кто побаивается: 1. Если очень неуверенно себя чувствуете в глубоком бассейне, то есть участки с неглубоким дном, где Вы спокойно с инструктором будете обучаться. 2. Рекомендую купить очки для плаванья и шапочку. Шапочку никто не требует, если волосы короткие, но лучше с ней. НЕ ПОКУПАЙТЕ маску для ныряния, которая закрывает нос, иначе не научитесь...
Очень понравилось, рекомендую. Инфа для тех, кто побаивается: 1. Если очень неуверенно себя чувствуете в глубоком бассейне, то есть участки с неглубоким дном, где Вы спокойно с инструктором будете обучаться. 2. Рекомендую купить очки для плаванья и шапочку. Шапочку никто не требует, если волосы короткие, но лучше с ней. НЕ ПОКУПАЙТЕ маску для ныряния, которая закрывает нос, иначе не научитесь нормально дышать. 3. Даже в самые лютые морозы бассейн функционировал нормально, и температура воды и воздуха была 27 градусов. В раздевалках есть фены, можно высушить волосы и не выходить на мороз с мокрой головой.

Т
Танечка
20 лютого 2016
Получила подарок на свой ДР и еле успела активировать. Теперь вот учусь плавать и уже вроде неплохо получается. Курс прошла полностью, поэтому могу говорить объективно, что это хорошее и полезной впечатление.

В
Виктор
9 листопада 2015
Идея подарка-впечатления - зачет! Индивидуальный курс плавания - круто! И в целом бодо респект))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень