Подаруйте індивідуальний урок пошиття спідниці!

подарували вже 55 рази
1000 грн 1 люд. до 6 годин
1 людина
до 6 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Персональне заняття з пошиття спідниці, яке проходить в 2 етапи. 1-й день — майстер консультує з питань вибору фасону та допомагає визначитися з типом тканини. 2-й день — практичний урок, на якому учень пошиє спідницю за власним ескізом. Майстер контролюватиме процес — допоможе зняти мірки, правильно розкроїти тканину та навчить зшивати елементи.

Чому ми вибрали навчальний центр «СПрофі»

Школа знаходиться в 8 хвилинах ходьби від станції метро «Історичний музей». У майстерні новачкові нададуть додаткові матеріали, фурнітуру та необхідні інструменти. За бажанням учня навчання проходить за 1 день або розбивається на 2 уроки по 3 години. Можна вибрати один з 3 фасонів:

  • класичну «спідницю-олівець»;
  • «кльош» — сонце, напівсонце, дзвін;
  • «тетянку» з дрібними оборками на талії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Анастасия
11 вересня 2016
Спасибо за отличный мастер-класс! Со школы не дружила с машинкой, а тут все просто и понятно объяснили. Хочется учиться еще. Настолько это легко и интересно!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.