102343
 

Подаруйте індивідуальний урок пошиття спідниці!

Персональне заняття з пошиття спідниці, яке проходить у 2 етапи. 1-й день — майстер консультує з питань вибору фасону і допомагає визначитися з типом тканини. 2-й день — практичний урок, після якого Щасливчик стане володарем ексклюзивної спідниці. Вибір і покупка тканини — на особистий розсуд. Додатковими матеріалами, фурнітурою і необхідними інструментами забезпечують в майстерні. Це можливість проявити свою фантазію і творчість. детальніше...

1 люд. до 6 годин Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 42 раз
1 людина
до 6 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Індивідуальний урок пошиття спідниці — що це?

Створити спідницю своєї мрії за індивідуальним ескізом, не маючи навичок в швацькій справі — можливо. Практичний майстер-клас навчить шиттю без надлишку теорії і забезпечить вміннями, які можна застосувати в майбутньому. Результат уроку — виріб, зшитий самостійно під керівництвом майстра. Це може бути сувора спідниця-олівець, кльош або модель з воланами.

Як все відбувається?

Навчання та пошиття спідниці відбувається у 2 етапи. На першій зустрічі Щасливчик обговорює з майстром свої ідеї, визначається з фасоном і типом тканини для майбутнього виробу. Другий етап — це практичний урок, на якому створюється спідниця. Майстер вчить працювати з ескізом, знімати мірки, з'єднувати деталі і ін. По тривалості практичне заняття розраховане на 6 годин. Щасливчик, за своїм бажанням, може пройти його за один день, а може розбити його на два уроки по 3 години кожен. Готовий виріб залишається автору.

Практичний майстер-клас пошиття спідниці

Заняття включає в себе одночасно і теорію, і практику, і конкретний результат. Учасник майстер-класу освоює знання, які надає професіонал своєї справи, потім застосовує їх у процесі пошиття і отримує підсумок виконаної роботи — нову красиву спідницю.

Ексклюзивна спідниця за індивідуальними мірками

Така спідниця буде тільки в одному примірнику, адже це втілення фантазії людини. Щасливчик вибере фасон на свій смак:

  • строга класика — «спідниця-олівець»;
  • жіночний «кльош»: сонце, напівсонце або дзвін;
  • грайливий фасон «тетянка»

Корисні навички

Набуті знання — це капітал, який залишиться з учасником майстер-класу. Зняти мірки, зробити форму, самостійно зшити річ — реальні, а не абстрактні вміння, яким належить навчитися. Тепер не потрібно з кожного приводу бігти в ательє. Підшити або відстрочити річ стане елементарним завданням.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
СПрофі - Навчальний центр
м. Історичний музей, Пушкінська вул. 5 Показати на мапі

1 відгук

А
Анастасия
11 вересня 2016
Спасибо за отличный мастер-класс! Со школы не дружила с машинкой, а тут все просто и понятно объяснили. Хочется учиться еще. Настолько это легко и интересно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень