102343
 

Подаруйте індивідуальний урок пошиття спідниці!

Персональне заняття з пошиття спідниці, яке проходить у 2 етапи. 1-й день — майстер консультує з питань вибору фасону і допомагає визначитися з типом тканини. 2-й день — практичний урок, після якого Щасливчик стане володарем ексклюзивної спідниці. Вибір і покупка тканини — на особистий розсуд. Додатковими матеріалами, фурнітурою і необхідними інструментами забезпечують в майстерні. Це можливість проявити свою фантазію і творчість. детальніше...

1 люд. до 6 годин Використати до 30.09.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 38 раз
1 людина
до 6 годин
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Індивідуальний урок пошиття спідниці — що це?

Створити спідницю своєї мрії за індивідуальним ескізом, не маючи навичок в швацькій справі — можливо. Практичний майстер-клас навчить шиттю без надлишку теорії і забезпечить вміннями, які можна застосувати в майбутньому. Результат уроку — виріб, зшитий самостійно під керівництвом майстра. Це може бути сувора спідниця-олівець, кльош або модель з воланами.

Як все відбувається?

Навчання та пошиття спідниці відбувається у 2 етапи. На першій зустрічі Щасливчик обговорює з майстром свої ідеї, визначається з фасоном і типом тканини для майбутнього виробу. Другий етап — це практичний урок, на якому створюється спідниця. Майстер вчить працювати з ескізом, знімати мірки, з'єднувати деталі і ін. По тривалості практичне заняття розраховане на 6 годин. Щасливчик, за своїм бажанням, може пройти його за один день, а може розбити його на два уроки по 3 години кожен. Готовий виріб залишається автору.

Практичний майстер-клас пошиття спідниці

Заняття включає в себе одночасно і теорію, і практику, і конкретний результат. Учасник майстер-класу освоює знання, які надає професіонал своєї справи, потім застосовує їх у процесі пошиття і отримує підсумок виконаної роботи — нову красиву спідницю.

Ексклюзивна спідниця за індивідуальними мірками

Така спідниця буде тільки в одному примірнику, адже це втілення фантазії людини. Щасливчик вибере фасон на свій смак:

  • строга класика — «спідниця-олівець»;
  • жіночний «кльош»: сонце, напівсонце або дзвін;
  • грайливий фасон «тетянка»

Корисні навички

Набуті знання — це капітал, який залишиться з учасником майстер-класу. Зняти мірки, зробити форму, самостійно зшити річ — реальні, а не абстрактні вміння, яким належить навчитися. Тепер не потрібно з кожного приводу бігти в ательє. Підшити або відстрочити річ стане елементарним завданням.

Місце проведення враження:

СПрофі - Навчальний центр
м. Історичний музей, Пушкінська вул. 5 Показати на мапі

1 відгук

А
Анастасия
11 вересня 2016
Спасибо за отличный мастер-класс! Со школы не дружила с машинкой, а тут все просто и понятно объяснили. Хочется учиться еще. Настолько это легко и интересно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень