Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

подарували вже 1 407 разів
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Пара відвідає тренування з йоги разом з іншими спортсменами. Інструктор покаже основні асани і простежить за технікою. Друзі навчаться утримувати рівновагу і правильно дихати під час виконання вправ. Заняття підійде як новачкам, так і досвідченим спортсменам. Можна відвідати один з напрямків йоги:

  • гімнастику для суглобів;
  • табата-йогу;
  • вправи Сан Дао;
  • цигун;
  • кундаліні;
  • іліцюань і інші.

Чому ми вибрали йога-студію «Будинок Сонця»

Центр розташований неподалік від площі Конституції. Зали для тренувань просторі та світлі. У студії є зручні роздягальні й душові. Заняття проходять за авторською методикою. Викладачі студії «Будинок Сонця» проходили навчання в Тибеті та Індії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

39 відгуків

Анастасия
10 грудня 2018
https://www.facebook.com/100012325026137
Очень понравилась студия! Комфортная обстановка, внимательные преподаватели, занятие проходит в приятной атмосфере. Давно хотела попробовать заниматься йогой и такой подарок оказался как раз кстати. Рекомендую!!!
Валерия
31 липня 2018
Впечатление очень понравилось! Я обожаю йогу и была рада подаренному сертификату) На занятиях узнала для себя много нового, освоила разные упражнения, настроение и общее состояние заметно улучшились. Также рекомендую студию йоги - там работают настоящие профессионалы!
Екатерина
10 жовтня 2017
Уютная студия йоги в центре города. Качественный сервис!
Светлана
5 вересня 2017
https://www.facebook.com/100011123294069
В понедельник 4 сентября сходила на первое занятие. Это было мое самое первое занятие йогой с тренером. Понравилось! Еще пойду :)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.