21649
 

Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

На занятті тренер покаже, як виконувати асани, концентруватися на диханні, тримати рівновагу та розслаблятися. Розвивати пластику і гнучкість тіла учні будуть в групі. На вибір пропонують відвідати один з напрямків: хайта-, табата-йога, гімнастика для суглобів, ЛФК, соматична йога за методом Фельденкрайза, трайбл, вправи Сан Дао, цигун, іліцюань, кундаліні та ін. Тренування підходять для спортсменів з будь-яким рівнем фізичної підготовки. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 325 раз
2 людини
до 90 хвилин
Форма одягу - зручна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

На занятті тренер покаже, як виконувати асани, концентруватися на диханні, тримати рівновагу та розслаблятися. Розвивати пластику і гнучкість тіла учні будуть в групі. На вибір пропонують відвідати один з напрямків: хайта-, табата-йога, гімнастика для суглобів, ЛФК, соматична йога за методом Фельденкрайза, трайбл, вправи Сан Дао, цигун, іліцюань, кундаліні та ін. Тренування підходять для спортсменів з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Чому ми вибрали йога-студію «Будинок Сонця»

Студія знаходиться в центрі міста, в 7 хвилинах ходьби від площі Конституції. Це триповерхова будівля з великими світлими залами, зручними роздягальнями та душовими. Серед викладачів — практикуючі йоги, які пройшли навчання в Індії та Тибеті. Тренери навчають за власними авторськими методиками.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Будинок Сонця - Йога-студія
м. Площа Конституції, вул. Кооперативна, 6/8 Показати на мапі

38 відгуків

В
Валерия
31 липня 2018
Впечатление очень понравилось! Я обожаю йогу и была рада подаренному сертификату) На занятиях узнала для себя много нового, освоила разные упражнения, настроение и общее состояние заметно улучшились. Также рекомендую студию йоги - там работают настоящие профессионалы!

Е
Екатерина
10 жовтня 2017
Уютная студия йоги в центре города. Качественный сервис!

5 вересня 2017
В понедельник 4 сентября сходила на первое занятие. Это было мое самое первое занятие йогой с тренером. Понравилось! Еще пойду :)

Я
Яна
9 червня 2017
Я В БОЛЬШОМ ВОСТОРГЕ !!! Подруга подарила сертификат Бодо на ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ))).Мне очень понравилось обслуживания Бодо !!! Курс йоги прошла с удовольствием))). Большое, спасибо!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень