101228
 

Подаруй незвичайну флай-йогу!

Практика перевернутих асан йоги — найкорисніших поз! Вправи виконуються в спеціальних тканинних гамаках, в підвішеному стані. Тіло не відчуває звичного тиску, і за рахунок цього найскладніші техніки йоги піддаються навіть новачкам. Така повітряна практика допомагає зміцнити м'язовий каркас, розвантажити хребет і повністю розслабитися. Заняття проходить індивідуально і складається з вправ на розтяжку, пластику і медитацію. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 870 раз
1 чоловік
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 130 кг
Проходить у групі
Використати до 31.03.2018

Йога в повітрі — що це?

Унікальна техніка, яка поєднує в собі елементи давньосхідної йоги, фітнесу, лікувальної гімнастики і навіть акробатики. Нестандартність підходу полягає в тому, що вправи виконуються в спеціальних тканинних гамаках — в підвішеному стані. У такому положенні тіло не відчуває звичного тиску, практично не відчувається власна вага. Найскладніші перевернуті асани підкорюються на заняттях Fly Yoga без зусиль!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає центр «Харківська студія йоги», де його чекає захоплююче заняття під керівництвом персонального тренера. Йога-початківця запросять до зали, обвішанного спеціальними гамаками. Спочатку тренер проведе коротку розминку, а потім почне урок з базових асан «повітряної» практики. Це будуть вправи на розтяжку, пластику, медитацію. Будь-який новачок зможе значно досягти вже на першому занятті!

Екзотичне мистецтво Fly Yoga

Дивовижне поєднання йоги, фітнесу та лікувальної гімнастики. Заняття має незвичайний формат, оскільки всі вправи виконують у підвішеному стані — у спеціальних гамаках. Це дозволяє розвинути гнучкість і пластичність, значно полегшує виконання складних асан.

Корисний ефект від заняття

Вправи в гамаку дуже розвантажують хребет, розслаблюючи м'язи спини і знімаючи напругу в інших частинах тіла. Це щадний, м'який фітнес, схоже аеробіки у воді.

Не потрібна спеціальна підготовка

Виконувати основні пози йоги в повітрі набагато простіше, ніж стоячи на ногах. Для будь-якого новачка Fly-техніка стане відмінною першої практикою.

Місце проведення враження:

Харківська студія йоги флай
р. Харків, вул. Суздальські ряди, 12, 3-й поверх Показати на мапі

31 відгук

О
Ольга
5 вересня 2017
Очень понравилась флай йога с Леной)) В целом хорошее, атмосферное место!) Рекомендую!!!

О
Ольга
17 липня 2017
Очень понравилось! Тренер Наташа очень внимательная и доброжелательная! Советую всем посетить занятие флай йоги))

Е
Елена
30 березня 2017
Флай-йога понравилась. Эмоции остались положительные. Всем рекомендую посетить.

14 березня 2017
Занятие очень понравилось. Новички могут не бояться выбирать это Впечатление, так как тренер подберет не сложную программу занятия, учитывая ваш уровень подготовки. Но уверенна, что и более опытным и физически подготовленным Счастливчикам не придется скучать :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень