101228

Йога в повітрі

Практика перевернутих асан йоги — найкорисніших поз! Вправи виконуються в спеціальних тканинних гамаках, в підвішеному стані. Тіло не відчуває звичного тиску, і за рахунок цього найскладніші техніки йоги піддаються навіть новачкам. Така повітряна практика допомагає зміцнити м'язовий каркас, розвантажити хребет і повністю розслабитися. Заняття проходить індивідуально і складається з вправ на розтяжку, пластику і медитацію. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Вага: до 100 кг
Використати до 28.02.2019

Йога в повітрі — що це?

Унікальна техніка, яка поєднує в собі елементи давньосхідної йоги, фітнесу, лікувальної гімнастики і навіть акробатики. Нестандартність підходу полягає в тому, що вправи виконуються в спеціальних тканинних гамаках — в підвішеному стані. У такому положенні тіло не відчуває звичного тиску, практично не відчувається власна вага. Найскладніші перевернуті асани підкорюються на заняттях Fly Yoga без зусиль!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає центр «Харківська студія йоги», де його чекає захоплююче заняття під керівництвом персонального тренера. Йога-початківця запросять до зали, обвішанного спеціальними гамаками. Спочатку тренер проведе коротку розминку, а потім почне урок з базових асан «повітряної» практики. Це будуть вправи на розтяжку, пластику, медитацію. Будь-який новачок зможе значно досягти вже на першому занятті!

Екзотичне мистецтво Fly Yoga

Дивовижне поєднання йоги, фітнесу та лікувальної гімнастики. Заняття має незвичайний формат, оскільки всі вправи виконують у підвішеному стані — у спеціальних гамаках. Це дозволяє розвинути гнучкість і пластичність, значно полегшує виконання складних асан.

Корисний ефект від заняття

Вправи в гамаку дуже розвантажують хребет, розслаблюючи м'язи спини і знімаючи напругу в інших частинах тіла. Це щадний, м'який фітнес, схоже аеробіки у воді.

Не потрібна спеціальна підготовка

Виконувати основні пози йоги в повітрі набагато простіше, ніж стоячи на ногах. Для будь-якого новачка Fly-техніка стане відмінною першої практикою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Бодхи - Йога-студія
м. Холодна гора, вул. Полтавський Шлях, 123 Показати на мапі

35 відгуків

Н
Наталья
23 січня 2018
Огромное спасибо тренеру Елене. Мне все очень понравилось. Благодаря такому подарку как впечатление на bodo, можно выбрать то, о чем так давно мечтал, но никак не решался. А ещё это лучший способ НЕ подарить бессмысленный подарок.

Г
Галина
6 грудня 2017
Впечатление мне на день рождения подарили коллеги, которые знали мои пристрастия. Сама идея - скорее моя, я уже пользовалась услугами BODO. Я не была разочарована: внимательный, доброжелательный, опытный тренер, адаптирующий упражнения к возможностям новичка; чистый просторный хорошо проветренный зал. Зал расположен поблизости от метро.

А
Алина
31 жовтня 2017
На днях вдвоем посетили занятие по флай-йоге в г. Харьков, которое я сама приобрела на ДР еще в теплом мае. Очень понравилось. Одно время практиковала обычную йогу - помню эти ощущения: такая лёгкость после, просто летаешь, а тут летаешь не только после занятия, но уже и во время него☺️ Единственное, было сложновато выполнять некоторые элементы в силу физ. особенностей моего организма, но таких...
На днях вдвоем посетили занятие по флай-йоге в г. Харьков, которое я сама приобрела на ДР еще в теплом мае. Очень понравилось. Одно время практиковала обычную йогу - помню эти ощущения: такая лёгкость после, просто летаешь, а тут летаешь не только после занятия, но уже и во время него☺️ Единственное, было сложновато выполнять некоторые элементы в силу физ. особенностей моего организма, но таких элементов было процентов 10, не более. Тренер Елена очень классная и позитивная)) Однозначно рекомендую как отличный вариант подарка, просто учитывайте степень физ подготовки 'адресата')) Очень довольна как услугами Bodo, так и услугами йога-студии. Спасибо

Л
Лучана
24 жовтня 2017
Подарили мне такой сертификат на день рождения. Получилось использовать его спустя полгода( за что отдельное спасибо команде bodo). У меня осталась масса положительных эмоций, помогает расслабиться, отдохнуть полсе тяжелого рабочего дня. Тренер очень внимательная и приятная девушка. Вышла после занятий с невероятным настроением и готовой на новые подвиги. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень