Подаруйте карамельний майстер-клас для двох!

подарували вже 1 167 разів
2 людини
до 45 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Кондитер зустріне друзів, видасть фартухи, ковпаки та ознайомить з місцем роботи. Майстер розповість про історію карамельних ласощів та ази їхнього приготування. Учасники працюватимуть вже з готовою базою, оскільки процес виготовлення карамелі тривалий і відбувається при високих температурах. Вони будуть витягувати основу, змішувати різні кольори, надавати бажану форму. У розпорядженні буде 400 г суміші на двох, з якої друзі зможуть зробити льодяники на паличці або маленькі карамельки.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Майстерня знаходиться у самому центрі Харкова, недалеко від площі Конституції. Кондитери працюють тільки з натуральними продуктами, виключаючи будь-які штучні барвники та ароматизатори. Це єдина мережа кондитерських в Україні, де можна спробувати карамель ручної роботи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

28 відгуків

Ирина
2 серпня 2018
Концепция подарка была по душе,т.к.всегда интересно попробовать что-то новое,тем более вдвоем. Во время занятия было приятно слышать комментарии мастера про историю создания карамели и одновременно творить сладости.
Oksana
25 червня 2018
Нам подарили мк по приготовлению карамели. Ребенок остался доволен. Теперь мы готовимся стать кондитером! Спасибо вам за положительные эмоции!
Татьна
5 червня 2018
сертификат подарили родственники,выбрала карамельный мастер класс,потому что было интересно узнать как создается карамель своими руками,была вдвоем с внучкой.Остались очень довольны мастер классом и вниманием персонала к нам .Подарок -впечатление очень понравился.
Олеся
21 травня 2018
Спасибо большое за мастер- класс, ребенку очень понравилось, мы обязательно прийдем к вам еще!!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.