102354
 

Подаруй карамельний майстер-клас для двох!

Індивідуальний майстер-клас з приготування карамельних цукерок для двох від професіонала. Він покаже і розповість, як з готової карамелі створювати цукерки найоригінальніших форм. Взяти участь у приготуванні солодощів зможуть як дорослі, так і діти від 4 років. В результаті вийде кілька маленьких карамельок або один великий льодяник на паличці. Вага готових цукерок складе близько 400 грам на двох. детальніше...

2 люд. до 40 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 970 раз
2 людини
до 40 хвилин
все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Карамельний майстер-клас для двох — що це?

Можливість створити цукерки своїми руками. На індивідуальному занятті належить взяти участь в найцікавішому етапі приготування карамельних солодощів — з готової солодкої маси виліпити барвисті цукерки різних форм. Тепла карамель нагадує м'який пластилін, тому ліпити з неї — одне задоволення. В результаті вийде кілька маленьких карамельок або льодяник на паличці.

Як все відбувається?

Щасливчик із другом потраплять у «Майстерню карамелі», де вони познайомляться з кондитером. Їм нададуть вже готову, трохи охололу карамель, з якою можна працювати. Потім Щасливчики почнуть приготування ласощів. З карамелі можна зробити кілька маленьких цукерок або ж один льодяник.

Натуральні солодощі своїми руками

Цукерки будуть створюватися тільки з натуральних інгредієнтів. Для приготування основної суміші використовуються цукор, патока і вода. Для аромату і смаку у карамель додають витяжки з фруктів. У складі барвників відсутні штучні компоненти.

Карамельки або льодяник на паличці

На занятті можна зробити кілька маленьких цукерок. Або ж можна проявити фантазію — зліпити великий барвистий льодяник. Загальна вага готових солодощів буде складати близько 400 грам на двох.

Ласощі незвичайних форм

Коли карамельна маса охолоджується, вона стає надзвичайно пластичною, тому і ліпити з неї дуже легко. Можна власноруч виготовити не тільки барвистий льодяник, але й прикрасити його симпатичною мордочкою — додати очі, посмішку, вушка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстерня карамелі - Харків
м. Пушкінська, Пушкінська вул. 64 Показати на мапі

28 відгуків

И
Ирина
2 серпня 2018
Концепция подарка была по душе,т.к.всегда интересно попробовать что-то новое,тем более вдвоем. Во время занятия было приятно слышать комментарии мастера про историю создания карамели и одновременно творить сладости.

O
Oksana
25 червня 2018
Нам подарили мк по приготовлению карамели. Ребенок остался доволен. Теперь мы готовимся стать кондитером! Спасибо вам за положительные эмоции!

Т
Татьна
5 червня 2018
сертификат подарили родственники,выбрала карамельный мастер класс,потому что было интересно узнать как создается карамель своими руками,была вдвоем с внучкой.Остались очень довольны мастер классом и вниманием персонала к нам .Подарок -впечатление очень понравился.

О
Олеся
21 травня 2018
Спасибо большое за мастер- класс, ребенку очень понравилось, мы обязательно прийдем к вам еще!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень