102354
 

Подаруй Карамельний майстер-клас для двох!

Індивідуальний майстер-клас з приготування карамельних цукерок для двох від професіонала. Він покаже і розповість, як з готової карамелі створювати цукерки найоригінальніших форм. Взяти участь у приготуванні солодощів зможуть як дорослі, так і діти від 4 років. В результаті вийде кілька маленьких карамельок або один великий льодяник на паличці. Вага готових цукерок складе близько 400 грам на двох. детальніше...

2 люд. до 40 хвилин Використати до 31.03.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 555 раз
2 людини
до 40 хвилин
все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2018

Карамельний майстер-клас для двох — що це?

Можливість створити цукерки своїми руками. На індивідуальному занятті належить взяти участь в найцікавішому етапі приготування карамельних солодощів — з готової солодкої маси виліпити барвисті цукерки різних форм. Тепла карамель нагадує м'який пластилін, тому ліпити з неї — одне задоволення. В результаті вийде кілька маленьких карамельок або льодяник на паличці.

Як все відбувається?

Щасливчик із другом потраплять у «Майстерню карамелі», де вони познайомляться з кондитером. Їм нададуть вже готову, трохи охололу карамель, з якою можна працювати. Потім Щасливчики почнуть приготування ласощів. З карамелі можна зробити кілька маленьких цукерок або ж один льодяник.

Натуральні солодощі своїми руками

Цукерки будуть створюватися тільки з натуральних інгредієнтів. Для приготування основної суміші використовуються цукор, патока і вода. Для аромату і смаку у карамель додають витяжки з фруктів. У складі барвників відсутні штучні компоненти.

Карамельки або льодяник на паличці

На занятті можна зробити кілька маленьких цукерок. Або ж можна проявити фантазію — зліпити великий барвистий льодяник. Загальна вага готових солодощів буде складати близько 400 грам на двох.

Ласощі незвичайних форм

Коли карамельна маса охолоджується, вона стає надзвичайно пластичною, тому і ліпити з неї дуже легко. Можна власноруч виготовити не тільки барвистий льодяник, але й прикрасити його симпатичною мордочкою — додати очі, посмішку, вушка.

Місце проведення враження:

Майстерня карамелі Харків
м. Пушкінська, Пушкінська вул. 64 Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

10 серпня 2017
Была на карамельном мастер-классе. В описании впечатления написано, что я могу сделать одну большую конфету или несколько маленьких (200 гр.). Я хотела маленькие. А когда пришла - по факту мне сказали, что можно сделать только большую конфету, а на маленькие уходит много карамели и нельзя их делать ((( Делала большого черного кота. Занятие это интересное, увлекательное и необычное. Только вот быстро заканчивается. Хочется еще и еще!

А
Алла
31 липня 2017
Была с двумя детками (5 и 6 лет). Крошки в восторге. Атмосфера сказочная. Налепили конфет такого размера, что одной на неделю... Лично от себя - узнала что-то новое тоже. Спасибо. Рекомендую

8 липня 2017
Были с сыном в таком не обычном мастер классе, очень понравилось, выбрал сын сам фигурки, девушка очень внимательно и чётко помогала ему в изготовлении фигурки. Все карамели натуральные без химии, что говорит о профессионализме и о том что тут люди ценят наше здоровье. Спасибо было круто

К
Катерина
31 травня 2017
Очень понравилось, подарила брату на окончание начальной школы! Он получил массу удовольствия,очень приятные и веселые мастера,легко находят общий язык с детьми!! Обязательно пойдём ещё!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень