102353
 

Подаруй карамельний майстер-клас!

Можливість навчитися готувати карамельні цукерки на індивідуальному майстер-класі. Професійний кондитер розповість про створення карамелі і надання їй різних форм. Тривалість уроку — 40 хвилин. Він включає як теорію, так і практику. Все необхідне нададуть на місці. детальніше...

1 люд. до 40 хвилин Використати до 30.04.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 983 раз
1 людина
до 40 хвилин
все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2018

Карамельний майстер-клас — що це?

Урок приготування карамельних цукерок від професійного кондитера. Під час заняття він розповість про склад карамелі і покаже, як з нею працювати. Індивідуальний підхід забезпечить максимальну ефективність від уроку. Готові цукерки можна забрати з собою.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає в «Майстерню карамелі», де його зустріне адміністратор і видасть все необхідне для уроку, включаючи фартух та рукавиці. Під час майстер-класу кондитер розповість про історію виникнення карамелі, її склад, покаже, як її витягати і надавати форму цукерки. Протягом 40-хвилинного уроку Щасливчик зможе зробити великий льодяник або кілька маленьких цукерок вагою 200 грам, які потім забере з собою.

Індивідуальний урок

Майстер проведе заняття індивідуально. Такий підхід приносить максимальний ефект, оскільки дає можливість вдосталь попрактикуватися і повністю зрозуміти дії інструктора.

Все включено

На час заняття карамельна майстерня надасть всі необхідні інгредієнти для приготування солодощів. Також видадуть фартух та рукавиці.

Льодяники на пам'ять

Підсумком майстер-класу стануть 200 грам карамельних цукерок і новий досвід. Всі ласощі можна забрати з собою. За час уроку є можливість створити великий льодяник або кілька маленьких.

Місце проведення враження:

Майстерня карамелі Харків
м. Пушкінська, Пушкінська вул. 64 Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

О
Ольга
9 жовтня 2017
Очень понравилось. Сын подарил на день рожденья несколько впечатлений. Выбрать решила то впечатление, которое точно не смогу нигде сама получить, захотела не на долго вернуться в детство и сделать конфету сама. Весь мастер класс занял минут 45-50. Девушка, которая его проводила была очень приятной. Я была одна, больше никого не было. Хотя, место для проведения нескольких мастер классов немного...
Очень понравилось. Сын подарил на день рожденья несколько впечатлений. Выбрать решила то впечатление, которое точно не смогу нигде сама получить, захотела не на долго вернуться в детство и сделать конфету сама. Весь мастер класс занял минут 45-50. Девушка, которая его проводила была очень приятной. Я была одна, больше никого не было. Хотя, место для проведения нескольких мастер классов немного, максимум два. Единственный небольшой минус - это то что мне предложили либо героя мультика, либо большую розу, моего желания не учли (не интересовались). Я выбрала розу. Получила массу положительных эмоций, по детски радовалась. Спасибо моему сыну, который подарил мне такую возможность.

Т
Татьяна
9 жовтня 2017
Спасибо большое за карамельный мастер-класс!!! Очень интересно и познавательно)) Мастер-класс проводили для ребенка, но я пожалела ,что не взяла и себе. Время пролетело незаметно) Рекомендую попробовать, не пожалеете )

10 серпня 2017
Была на карамельном мастер-классе. В описании впечатления написано, что я могу сделать одну большую конфету или несколько маленьких (200 гр.). Я хотела маленькие. А когда пришла - по факту мне сказали, что можно сделать только большую конфету, а на маленькие уходит много карамели и нельзя их делать ((( Делала большого черного кота. Занятие это интересное, увлекательное и необычное. Только вот быстро заканчивается. Хочется еще и еще!

А
Алла
31 липня 2017
Была с двумя детками (5 и 6 лет). Крошки в восторге. Атмосфера сказочная. Налепили конфет такого размера, что одной на неделю... Лично от себя - узнала что-то новое тоже. Спасибо. Рекомендую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень