102353
 

Подаруй карамельний майстер-клас!

Можливість навчитися готувати карамельні цукерки на індивідуальному майстер-класі. Професійний кондитер розповість про створення карамелі і надання їй різних форм. Тривалість уроку — 40 хвилин. Він включає як теорію, так і практику. Все необхідне нададуть на місці. детальніше...

1 люд. до 40 хвилин Використати до 28.02.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 557 раз
1 людина
до 40 хвилин
все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 28.02.2019

Карамельний майстер-клас — що це?

Урок приготування карамельних цукерок від професійного кондитера. Під час заняття він розповість про склад карамелі і покаже, як з нею працювати. Індивідуальний підхід забезпечить максимальну ефективність від уроку. Готові цукерки можна забрати з собою.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає в «Майстерню карамелі», де його зустріне адміністратор і видасть все необхідне для уроку, включаючи фартух та рукавиці. Під час майстер-класу кондитер розповість про історію виникнення карамелі, її склад, покаже, як її витягати і надавати форму цукерки. Протягом 40-хвилинного уроку Щасливчик зможе зробити великий льодяник або кілька маленьких цукерок вагою 200 грам, які потім забере з собою.

Індивідуальний урок

Майстер проведе заняття індивідуально. Такий підхід приносить максимальний ефект, оскільки дає можливість вдосталь попрактикуватися і повністю зрозуміти дії інструктора.

Все включено

На час заняття карамельна майстерня надасть всі необхідні інгредієнти для приготування солодощів. Також видадуть фартух та рукавиці.

Льодяники на пам'ять

Підсумком майстер-класу стануть 200 грам карамельних цукерок і новий досвід. Всі ласощі можна забрати з собою. За час уроку є можливість створити великий льодяник або кілька маленьких.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстерня карамелі - Харків
м. Пушкінська, Пушкінська вул. 64 Показати на мапі

28 відгуків

И
Ирина
2 серпня 2018
Концепция подарка была по душе,т.к.всегда интересно попробовать что-то новое,тем более вдвоем. Во время занятия было приятно слышать комментарии мастера про историю создания карамели и одновременно творить сладости.

O
Oksana
25 червня 2018
Нам подарили мк по приготовлению карамели. Ребенок остался доволен. Теперь мы готовимся стать кондитером! Спасибо вам за положительные эмоции!

Т
Татьна
5 червня 2018
сертификат подарили родственники,выбрала карамельный мастер класс,потому что было интересно узнать как создается карамель своими руками,была вдвоем с внучкой.Остались очень довольны мастер классом и вниманием персонала к нам .Подарок -впечатление очень понравился.

О
Олеся
21 травня 2018
Спасибо большое за мастер- класс, ребенку очень понравилось, мы обязательно прийдем к вам еще!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень