102353
 

Подаруй карамельний майстер-клас!

Розповівши про історію виникнення ласощів та їхній склад, кондитер навчить новачка готувати цукерки. Учень буде варити суміш, поєднувати кольори, витягувати карамель і надавати їй форму. За час майстер-класу він зробить кілька маленьких льодяників або один великий на паличці. 200 г солодощів можна буде забрати із собою. На уроці учень отримає все необхідне: фартух, рукавиці та кондитерський ковпак, а також інгредієнти для приготування солодощів. детальніше...

1 люд. до 40 хвилин Використати до 30.04.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 641 раз
1 людина
до 40 хвилин
все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Розповівши про історію виникнення ласощів та їхній склад, кондитер навчить новачка готувати цукерки. Учень буде варити суміш, поєднувати кольори, витягувати карамель і надавати їй форму. За час майстер-класу він зробить кілька маленьких льодяників або один великий на паличці. 200 г солодощів можна буде забрати із собою. На уроці учень отримає все необхідне: фартух, рукавиці та кондитерський ковпак, а також інгредієнти для приготування солодощів.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Майстерня знаходиться на центральній вулиці міста, що з'єднує площу Конституції з Журавлівським спуском і новим корпусом Юридичної академії. Для приготування солодощів кондитери використовують тільки натуральні інгредієнти: патоку, витяжки з фруктів та ягід, цукор. Гості можуть спостерігати за створенням ласощів на відкритій кухні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстерня карамелі - Харків
м. Пушкінська, Пушкінська вул. 64 Показати на мапі

28 відгуків

И
Ирина
2 серпня 2018
Концепция подарка была по душе,т.к.всегда интересно попробовать что-то новое,тем более вдвоем. Во время занятия было приятно слышать комментарии мастера про историю создания карамели и одновременно творить сладости.

O
Oksana
25 червня 2018
Нам подарили мк по приготовлению карамели. Ребенок остался доволен. Теперь мы готовимся стать кондитером! Спасибо вам за положительные эмоции!

Т
Татьна
5 червня 2018
сертификат подарили родственники,выбрала карамельный мастер класс,потому что было интересно узнать как создается карамель своими руками,была вдвоем с внучкой.Остались очень довольны мастер классом и вниманием персонала к нам .Подарок -впечатление очень понравился.

О
Олеся
21 травня 2018
Спасибо большое за мастер- класс, ребенку очень понравилось, мы обязательно прийдем к вам еще!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень