Подаруйте драйв на картах для двох!

подарували вже 938 рази
2 людини
по 2 заїзди
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 120 кг
від 130 см
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Карт — це безкузовний швидкісний автомобіль з автоматичною коробкою передач. Катання проходить під час групового заїзду на спеціально обладнаній гоночній трасі. Перед стартом кожному учаснику видадуть шолом з підшоломником, рукавички та за бажанням комбінезон. Після завершення гонки інструктор видасть кожному роздруківку таймінгу проходження траси, часу кращого кола й середньої швидкості.

Чому варто спробувати картинг для двох Long

Карти дуже легкі в управлінні, для катання не обов'язково мати водійський досвід. На трасі є система хронометражу, яка дозволяє дізнатися свої результати після заїзду. Взяти участь у гонці можуть як дорослі, так і діти.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

104 відгуки

Антон
Сьогодні
раньше никогда не гонял на картах, но с детства мечтал и решил попробовать. все очень понравилось) спасибо девушке за подарок)
Рома
14 лютого 2019
Когда-то катался на картах в детстве. Оказалось, что во взрослом возрасте это не менее весело. Я получил массу крутых эмоций, драйва, девушка тоже была в восторге (она каталась впервые). Спасибо за отличное впечатление!
Инна
10 лютого 2019
Было очень круто)) Я последний раз в детстве каталась на карте) но теперь это не сравнимо, я просто в восторге, впечатления нереальные после гонки))
Анна
5 серпня 2018
Заезд на картинг получила в подарок и осталась очень довольна. Хотим с женихом поехать еще отдельно, также спасибо за обслуживание.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.