21612
 

Подаруй заїзд на картингу для двох!

Драйвовий заїзд на картах Honda — сучасних міні-гоночних машинках без верху. Незважаючи на свої мініатюрні розміри, вони мають велику потужність — 9 кінських сил, а розігнатися здатні до 60 км/год. «Покатушки» відбудуться на відкритому 400-метровому асфальтованому треку зі спеціальним парканом. На те, щоб продемонструвати гоночні здібності, дається 10 хв — за цей час треба буде проїхати максимальну кількість кіл. По закінченні заїзду видаються роздруковані результати: час проходження кожного кола, краще коло та середня швидкість. детальніше...

2 люд. з 1 заїзду Використати до 31.10.2018
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 130 см
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2018

Картинг для двох — що це?

Один заїзд тривалістю 10 хвилин на картах для двох. Кожен гонщик буде кататися по 10 хвилин під час загального групового заїзду. Карт — це гоночний автомобіль, без кузова і з автоматичною коробкою передач. Катання проходить на гоночній трасі, маршрут якої передбачає різні повороти і перешкоди. Для катання використовують сучасні карти з японським двигуном потужністю 9 кінських сил.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають картодром «Піонер». Тут їх зустріне досвідчений інструктор і команда таких же любителів швидкісної їзди. Щасливчикам належить подолати трасу в компанії інших гонщиків. Профі розповість їм правила безпеки, правила і техніку управління картом. Потім він видасть Щасливчикам шоломи й підшоломники. Після теорії можна буде перейти до практики. По закінченні заїзду інструктор видасть кожному детальну роздруківку з часом проходження кожного кола і середньою швидкістю.

Відкрита траса довжиною 400 метрів

Катання проходить на сучасній трасі прямо під відкритим небом, довжина якої становить 400 метрів. Траса оснащена хорошим освітленням і рівним асфальтованим покриттям. Маршрут гонки припускає безліч плавних поворотів і перешкод, які треба оминути.

Японські карти Honda

Для катання використовують техніку найвищого класу. Це карти з японським двигуном потужністю 9 кінських сил. Об'єм двигуна складає 270 куб. см. Це один з найбільш потужних видів картів даного класу.

Екіпірування видається

Для катання видають захисну екіпіровку — підшоломник і шолом. По закінченні заїзду інструктор видасть детальну роздруківку з часом проходження кожного кола та середньою швидкістю на трасі. 

Місце проведення враження:

Піонер - Картинг-клуб

93 відгуків реальних людей

14 жовтня 2017
Очень круто!

3 жовтня 2017
Лучший результат за день. Круто покатался. Спасибо)

23 вересня 2017
Сертификаты подарила жена, катался 30 минут и получил массу удовольствия! Все супер! Думаю теперь буду частым гостем в картинг-клубе Пионер!

11 вересня 2017
Незабываемое впечатление, хочется повторить

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень