21612
 

Подаруй заїзд на картингу для двох!

Драйвовий заїзд на картах Honda — сучасних міні-гоночних машинках без верху. Незважаючи на свої мініатюрні розміри, вони мають велику потужність — 9 кінських сил, а розігнатися здатні до 60 км/год. «Покатушки» відбудуться на відкритому 400-метровому асфальтованому треку зі спеціальним парканом. На те, щоб продемонструвати гоночні здібності, дається 10 хв — за цей час треба буде проїхати максимальну кількість кіл. По закінченні заїзду видаються роздруковані результати: час проходження кожного кола, краще коло та середня швидкість. детальніше...

2 люд. з 1 заїзду Використати до 31.03.2019
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зріст від 130 см
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Картинг для двох — що це?

Один заїзд тривалістю 10 хвилин на картах для двох. Кожен гонщик буде кататися по 10 хвилин під час загального групового заїзду. Карт — це гоночний автомобіль, без кузова і з автоматичною коробкою передач. Катання проходить на гоночній трасі, маршрут якої передбачає різні повороти і перешкоди. Для катання використовують сучасні карти з японським двигуном потужністю 9 кінських сил.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають картодром «Піонер». Тут їх зустріне досвідчений інструктор і команда таких же любителів швидкісної їзди. Щасливчикам належить подолати трасу в компанії інших гонщиків. Профі розповість їм правила безпеки, правила і техніку управління картом. Потім він видасть Щасливчикам шоломи й підшоломники. Після теорії можна буде перейти до практики. По закінченні заїзду інструктор видасть кожному детальну роздруківку з часом проходження кожного кола і середньою швидкістю.

Відкрита траса довжиною 400 метрів

Катання проходить на сучасній трасі прямо під відкритим небом, довжина якої становить 400 метрів. Траса оснащена хорошим освітленням і рівним асфальтованим покриттям. Маршрут гонки припускає безліч плавних поворотів і перешкод, які треба оминути.

Японські карти Honda

Для катання використовують техніку найвищого класу. Це карти з японським двигуном потужністю 9 кінських сил. Об'єм двигуна складає 270 куб. см. Це один з найбільш потужних видів картів даного класу.

Екіпірування видається

Для катання видають захисну екіпіровку — підшоломник і шолом. По закінченні заїзду інструктор видасть детальну роздруківку з часом проходження кожного кола та середньою швидкістю на трасі. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Піонер - Картинг-клуб
вул. Плеханівська, 126 Показати на мапі

101 відгук

А
Анна
5 серпня 2018
Заезд на картинг получила в подарок и осталась очень довольна. Хотим с женихом поехать еще отдельно, также спасибо за обслуживание.

Л
Леся
29 липня 2018
Искала сыну оригинальный подарок на десятилетие. Друзья подсказали про подарочный сертификат на заезд на картинге в Харькове. Подкупило то, что можно купить, а активировать, когда тебе удобно. И сертификат, если ты не из Харькова, могут прислать на почту, распечатать на цветном принтере нет проблем. Так и сделала: подарила сертификат Бодо в апреле, активировала в июле, когда выкроили время на...
Искала сыну оригинальный подарок на десятилетие. Друзья подсказали про подарочный сертификат на заезд на картинге в Харькове. Подкупило то, что можно купить, а активировать, когда тебе удобно. И сертификат, если ты не из Харькова, могут прислать на почту, распечатать на цветном принтере нет проблем. Так и сделала: подарила сертификат Бодо в апреле, активировала в июле, когда выкроили время на поездку к друзьям в Харьков. Опять-таки, активировать на сайте Бодо предельно просто, перезвонил вежливый мальчик, все уточнил, переспросил время, напомнил место. Картинг-клуб нашли быстро, вначале не впечатлил, как в рекламе "он какой-то маленький". Но осмотрелись, девочка-регистратор вежливая, встретила доброжелательно. Были в будний день, народу почти никого, заполнили за минуту анкету. Да, еще понравилось, что покупала 1 заезд на двоих, но попросила, чтобы было 2 заезда на одного. Без проблем. Потом было все по-взрослому: на сына надели шлем, усадили в карт, объяснили правила, загорелся зеленый огенек и мой детеныш наяривал круги по трассе 10 минут. При этом один сотрудник клуба дежурил в центре трассы, а второй на финише, что мне придало уверенности, что все под контролем. После первого заезда нам выдали распечатку со временем прохождения каждого круга, где было выделено лучшее время. Мы попили водички в кафе при клубе, полюбовались на взрослый заезд. В это время начался настоящий летний ливень и зрелище дрифтинга двух картов в фонтанах брызг и потоках воды было незабываемым. Дождь быстро прошел и тут началось самое интересное - второй заезд по мокрой трассе, где мой малолетний Шумахер сам кружил на поворотах и разбрызгивал лужи в заносах. Азарта добавляло то, что в этом заезде было еще два гонщика: тоже пацан и взрослый парень. Мне было совсем не страшно за своего ребенка, я знала, что все безопасно и под контролем сотрудников клуба. 10 минут пролетело быстро... когда мой гонщик вылез из карта, он был мокрый и заляпанный грязью с головы до ног, но такой счастливый и довольный, что даже мысль, как вести его в таком виде домой не испортила мне настроение. Так что мы остались довольны, сын сказал, что в следующий раз будет кататься только после дождя, а я взяла себе на заметку, что запасной комплект одежды, когда идешь в картинг-клуб надо брать с собой обязательно, неизвестно, какие приключения там ожидаются. А вообще было классно! Рекомендую! Р.S. А нас выручил торговый центр через дорогу: в магазине одежды купили сухие шорты , футболку, трусы и переоделись в кабинке. Вот такой дрифтинг.

А
Алена
18 липня 2018
Сертификат получила мужа на день рождения ,хочу выразить огромную благодарность Bodo за очень крутую организацию ,получили море эмоций, будем всем советовать и пробовать у вас новые впечатления☺☺☺

3 липня 2018
Все прошло замечательно!!! Дети (12 лет) получили массу удовольствия!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень