21612
 

Подаруй картинг для двох!

Драйвовий заїзд на картах Honda — сучасних міні-гоночних машинках без верху. Незважаючи на свої мініатюрні розміри, вони мають велику потужність — 9 кінських сил, а розігнатися здатні до 60 км/год. «Покатушки» відбудуться на відкритому 400-метровому асфальтованому треку зі спеціальним парканом. На те, щоб продемонструвати гоночні здібності, дається 10 хв — за цей час треба буде проїхати максимальну кількість кіл. По закінченні заїзду видаються роздруковані результати: час проходження кожного кола, краще коло та середня швидкість. детальніше...

2 люд. з 1 заїзду Використати до 31.03.2018
2 людини
з 1 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 130 см
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Картинг для двох — що це?

Один заїзд тривалістю 10 хвилин на картах для двох. Кожен гонщик буде кататися по 10 хвилин під час загального групового заїзду. Карт — це гоночний автомобіль, без кузова і з автоматичною коробкою передач. Катання проходить на гоночній трасі, маршрут якої передбачає різні повороти і перешкоди. Для катання використовують сучасні карти з японським двигуном потужністю 9 кінських сил.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають картодром «Піонер». Тут їх зустріне досвідчений інструктор і команда таких же любителів швидкісної їзди. Щасливчикам належить подолати трасу в компанії інших гонщиків. Профі розповість їм правила безпеки, правила і техніку управління картом. Потім він видасть Щасливчикам шоломи й підшоломники. Після теорії можна буде перейти до практики. По закінченні заїзду інструктор видасть кожному детальну роздруківку з часом проходження кожного кола і середньою швидкістю.

Відкрита траса довжиною 400 метрів

Катання проходить на сучасній трасі прямо під відкритим небом, довжина якої становить 400 метрів. Траса оснащена хорошим освітленням і рівним асфальтованим покриттям. Маршрут гонки припускає безліч плавних поворотів і перешкод, які треба оминути.

Японські карти Honda

Для катання використовують техніку найвищого класу. Це карти з японським двигуном потужністю 9 кінських сил. Об'єм двигуна складає 270 куб. см. Це один з найбільш потужних видів картів даного класу.

Екіпірування видається

Для катання видають захисну екіпіровку — підшоломник і шолом. По закінченні заїзду інструктор видасть детальну роздруківку з часом проходження кожного кола та середньою швидкістю на трасі. 

Місце проведення враження:

Піонер - Картинг-клуб

90 відгуків реальних людей

11 вересня 2017
Незабываемое впечатление, хочется повторить

Е
Елена
30 серпня 2017
Ребенку на 10 лет подарили сертификат на картинг. Он был в восторге, прокатал и сертификат и пришлось еще брать дополнительное время. Не мог остановиться))) Ему очень понравилось, рекомендую!

26 липня 2017
Спасибо за впечатление! Куча эмоций и адреналина!

А
Александр Голощапов
22 липня 2017
Спасибо bodo за впечетление (драйв на картах). Все было здорово.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень