Подаруйте катання на водних лижах для двох!

2 людини
40 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 15 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 100 кг
Не рекомендується вагітним
Літнє враження

Як відбувається враження

Спортсмен прокатається на водних лижах за катером. Спочатку тренер проведе інструктаж, який займе 10 хвилин, потім він підбере надувний жилет і лижі. Новачок навчиться робити базову стійку, правильно стартувати й повертати. Коли райдер освоїть основні навички на суші, він влаштує заїзд на воді.

Чому ми вибрали школу X-country

Школа була заснована в 2011 році. Покататися на водних лижах можна на річці за містом. Учасникам видають професійне спорядження. Інструктори школи мають багаторічний досвід роботи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Саша
18 грудня 2018
Люблю водные лыжи. Пробовала кататься несколько раз и была очень рада, когда друзья подарили на др сертификат на покатушкии ) Экстрим и драйв обеспечен!
Максим
18 грудня 2018
Было очень драйвово! Ходили с другом. Никогда не катались на водных лыжах, поэтому сначала было трудно устоять, пару раз падали в воду. Но в инструктора хватило терпения на нас) В конце все получилось. Спасибо за качественный сервис!
Таня
18 жовтня 2018
адреналин, шум волн и нереальная скорость - вот, что ждет вас, если вы решили попробовать покататься на водных лыжах) теперь это мой любимый летний досуг! буду продолжать и дальше продолжать кататься, так что благодарю Бодо за новое хобби)))
Артем
21 травня 2014
Рад, что решился и попробовал. Скажу сразу, что это впечатление для активных и спортивных. Мне потребовались усилия, чтобы удержать равновесие, нормально потренироваться с тренером. Но катание того стоило!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.