Подаруйте катання на водних лижах!

подарували вже 168 рази
1 людина
20 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 15 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 100 кг
Не рекомендується вагітним
Літнє враження

Як відбувається враження

Новачка зустріне інструктор, який розповість трохи теорії про воднолижний спорт. Тренер проведе коротку розминку і видасть необхідне спорядження. Потім спортсмен вирушить за катером, утримуючись за спеціальний трос. На занятті новачок навчиться утримувати рівновагу, правильно стояти на лижах, стартувати і повертати.

Чому ми вибрали школу X-country

Школа працює з 2011 року. Катання проходить на водоймі за містом. Спортсмену видають якісне спорядження. У школі працюють професійні інструктори.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Саша
18 грудня 2018
Люблю водные лыжи. Пробовала кататься несколько раз и была очень рада, когда друзья подарили на др сертификат на покатушкии ) Экстрим и драйв обеспечен!
Максим
18 грудня 2018
Было очень драйвово! Ходили с другом. Никогда не катались на водных лыжах, поэтому сначала было трудно устоять, пару раз падали в воду. Но в инструктора хватило терпения на нас) В конце все получилось. Спасибо за качественный сервис!
Таня
18 жовтня 2018
адреналин, шум волн и нереальная скорость - вот, что ждет вас, если вы решили попробовать покататься на водных лыжах) теперь это мой любимый летний досуг! буду продолжать и дальше продолжать кататься, так что благодарю Бодо за новое хобби)))
Артем
21 травня 2014
Рад, что решился и попробовал. Скажу сразу, что это впечатление для активных и спортивных. Мне потребовались усилия, чтобы удержать равновесие, нормально потренироваться с тренером. Но катание того стоило!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.