Кінозал для компанії

6 людей
до 3 годин
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Кінозал для компанії — що це?

Вечір в компанії близьких людей та перегляд улюбленого кіно на великому екрані. Адміністрація надасть цілий зал і покаже фільм за вибором учасників враження. Вибір належить зробити заздалегідь з існуючої бази кінотеатру. Перед сеансом можна придбати попкорн і напої в рамках депозиту.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з друзями приїжджає в «Palladium Cinema», де компанію зустрічає адміністратор і проводжає в один із затишних залів. Друзі можуть розпоряджатися депозитом у 300 гривень і замовляти попкорн і напої на цю суму. Кінотеатр пропонує величезну базу фільмів, крім тих, що йдуть в прокаті. Стандартна тривалість сеансу — 2 години, але якщо у вибраній стрічці хронометраж більше, то сеанс продовжується автоматично.

Депозит на 300 гривень

Щасливчику і його друзям надається загальний депозит на 300 гривень. На цю суму можна придбати попкорн і напої у барі біля кінозалу.

Компанія до 6 осіб

Показ розрахований на дружну компанію з 6 чоловік. Вони зможуть зайняти зручні шкіряні крісла і насолоджуватися відео на великому екрані.

Будь-який фільм зі списку кінотеатру

Бажану стрічку можна вибрати на сайті кінотеатру і повідомити про своє рішення за добу до сеансу. Ще одна умова — фільм не повинен йти в прокаті. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Инна
29 травня 2017
https://www.facebook.com/100001323053104
Было очень комфортно и весело
Олег
14 грудня 2016
Подарили на ДР. Ходили с друзьями смотреть футбол, оч понравилось! В зале только мы, удобные кресла, вкусный попкорн. Чувствовали себя прямо вип-персонами. Спасибо, Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.