102359
 

Подаруй вечір в кінозалі для компанії!

Спеціальний показ вибраного фільму в кінотеатрі для компанії з 6 чоловік. Друзям запропонують окремий зал і депозит на суму 300 грн. Для перегляду вони можуть обрати будь-яку кінокартину. Тривалість сеансу — в залежності від хронометражу кінострічки. Відмінна можливість переглянути улюблену стрічку в хорошій компанії! детальніше...

6 люд. до 3 годин Використати до 30.06.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 144 раз
6 людина
до 3 годин
Доступно з 6 років
Використати до 30.06.2018

Кінозал для компанії — що це?

Вечір в компанії близьких людей та перегляд улюбленого кіно на великому екрані. Адміністрація надасть цілий зал і покаже фільм за вибором учасників враження. Вибір належить зробити заздалегідь з існуючої бази кінотеатру. Перед сеансом можна придбати попкорн і напої в рамках депозиту.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з друзями приїжджає в «Palladium Cinema», де компанію зустрічає адміністратор і проводжає в один із затишних залів. Друзі можуть розпоряджатися депозитом у 300 гривень і замовляти попкорн і напої на цю суму. Кінотеатр пропонує величезну базу фільмів, крім тих, що йдуть в прокаті. Стандартна тривалість сеансу — 2 години, але якщо у вибраній стрічці хронометраж більше, то сеанс продовжується автоматично.

Депозит на 300 гривень

Щасливчику і його друзям надається загальний депозит на 300 гривень. На цю суму можна придбати попкорн і напої у барі біля кінозалу.

Компанія до 6 осіб

Показ розрахований на дружну компанію з 6 чоловік. Вони зможуть зайняти зручні шкіряні крісла і насолоджуватися відео на великому екрані.

Будь-який фільм зі списку кінотеатру

Бажану стрічку можна вибрати на сайті кінотеатру і повідомити про своє рішення за добу до сеансу. Ще одна умова — фільм не повинен йти в прокаті. 

Місце проведення враження:

Кінотеатр Palladium Cinema
м.Радянська, пров.Костюринский, 2 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

И
Инна
29 травня 2017
Было очень комфортно и весело

О
Олег
14 грудня 2016
Подарили на ДР. Ходили с друзьями смотреть футбол, оч понравилось! В зале только мы, удобные кресла, вкусный попкорн. Чувствовали себя прямо вип-персонами. Спасибо, Бодо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень