Подаруйте курс боксу!

1 людина
12 занять по 90 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачок навчиться контролювати своє тіло і поліпшить фізичну форму. Спортсмен освоїть правильну стійку, різні види ударів, методи захисту. Тренер враховує вік і фізичні здібності та складає індивідуальну програму з оптимальним розподілом навантаження.

Чому ми вибрали центр фітнесу та боксу RDX

Центр розташований неподалік від станції метро «Захисників України». Курс підійде людям будь-якого віку, статі та рівня підготовки. Заняття проводять професійні спортсмени. У клубі є роздягальні та душові. Для тренувань видають рукавички.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Татьяна
2 липня 2018
Впечатление было в качестве подарка мужу. Остался очен доволен проведенному мастер классу по боксу. Спасибо за впечатление
Николай
25 квітня 2018
Мастер-класс мне очень понравился. Тренер отличный, захотелось записаться к нему на занятия. Большое спасибо!
Оксана
13 лютого 2017
https://www.facebook.com/100006735607955
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.