102431
 

Подаруй курс боксу!

12 тренувань з професійним інструктором боксу. Кожне тренування триває 90 хвилин. Тренер складе індивідуальну програму, яка підійде не тільки чоловікам, але й жінкам. Діти з 10 років також можуть пройти курс, щоб розвинути самодисципліну і характер. Заняття будуть проходити під наглядом інструктора для максимально гарного результату. Все необхідне видається. детальніше...

1 люд. 12 занять по 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
12 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Курс боксу — що це?

Індивідуальні заняття боксом з досвідченим інструктором, під час яких Щасливчик навчиться контролювати своє тіло і поліпшить фізичну форму. Тренер доведе, що бокс — спорт, доступний усім. Це цікаві заняття, які сприяють гармонійному фізичному, розумовому і психологічному розвитку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає центр фітнесу та боксу «RDX». Тут його зустрінуть і проведуть в роздягальню для підготовки до тренування. Тривалість одного заняття складає 90 хвилин, а весь курс розрахований на 12 тренувань. Цього часу достатньо, щоб додати фізичної сили і зміцнити характер. Під час занять можна освоїти правильну «бійцівську» стійку, техніку нанесення ударів, методи захисту. Тренер враховує вік і фізичні здібності і пропонує індивідуальну програму з грамотним розподілом навантаження для Щасливчика на весь термін курсу. Разом вони будуть відпрацьовувати основні боксерські прийоми на практиці, а в кінці курсу Щасливчика очікує спаринг з тренером.

І дорослим, і дітям

Пройти курс боксу в центрі RDX може будь-хто. Тут є можливість займатися не тільки чоловікам, але і жінкам. Бокс доступний дітям з 10 років.

Є все необхідне

Щасливчику необхідно принести з собою рукавички, спортивний одяг та взуття на низькій підошві для залу, але при необхідності в центрі можна отримати все для тренування. Жінкам видаються спеціальні накладки для безпеки. Також з собою потрібно взяти еластичний бинт на руки під рукавички в гігієнічних цілях.

Оптимальний час занять

Для занять в центрі фітнесу та боксу відведено 12 тренувань у вигляді курсу. Кожне з них триває 90 хвилин. Це дозволяє організму звикати до спорту в максимально зручному темпі. Під час тренування відпрацьовується повний комплекс вправ.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

14 відгуків

Т
Татьяна
2 липня 2018
Впечатление было в качестве подарка мужу. Остался очен доволен проведенному мастер классу по боксу. Спасибо за впечатление

Н
Николай
25 квітня 2018
Мастер-класс мне очень понравился. Тренер отличный, захотелось записаться к нему на занятия. Большое спасибо!

13 лютого 2017
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!

Е
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень