102431
 

Подаруй курс боксу!

12 тренувань з професійним інструктором боксу. Кожне тренування триває 90 хвилин. Тренер складе індивідуальну програму, яка підійде не тільки чоловікам, але й жінкам. Діти з 10 років також можуть пройти курс, щоб розвинути самодисципліну і характер. Заняття будуть проходити під наглядом інструктора для максимально гарного результату. Все необхідне видається. детальніше...

1 люд. 12 занять по 90 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
12 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Курс боксу — що це?

Індивідуальні заняття боксом з досвідченим інструктором, під час яких Щасливчик навчиться контролювати своє тіло і поліпшить фізичну форму. Тренер доведе, що бокс — спорт, доступний усім. Це цікаві заняття, які сприяють гармонійному фізичному, розумовому і психологічному розвитку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає центр фітнесу та боксу «RDX». Тут його зустрінуть і проведуть в роздягальню для підготовки до тренування. Тривалість одного заняття складає 90 хвилин, а весь курс розрахований на 12 тренувань. Цього часу достатньо, щоб додати фізичної сили і зміцнити характер. Під час занять можна освоїти правильну «бійцівську» стійку, техніку нанесення ударів, методи захисту. Тренер враховує вік і фізичні здібності і пропонує індивідуальну програму з грамотним розподілом навантаження для Щасливчика на весь термін курсу. Разом вони будуть відпрацьовувати основні боксерські прийоми на практиці, а в кінці курсу Щасливчика очікує спаринг з тренером.

І дорослим, і дітям

Пройти курс боксу в центрі RDX може будь-хто. Тут є можливість займатися не тільки чоловікам, але і жінкам. Бокс доступний дітям з 10 років.

Є все необхідне

Щасливчику необхідно принести з собою рукавички, спортивний одяг та взуття на низькій підошві для залу, але при необхідності в центрі можна отримати все для тренування. Жінкам видаються спеціальні накладки для безпеки. Також з собою потрібно взяти еластичний бинт на руки під рукавички в гігієнічних цілях.

Оптимальний час занять

Для занять в центрі фітнесу та боксу відведено 12 тренувань у вигляді курсу. Кожне з них триває 90 хвилин. Це дозволяє організму звикати до спорту в максимально зручному темпі. Під час тренування відпрацьовується повний комплекс вправ.

Місце проведення враження:

RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

13 лютого 2017
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!

Е
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

В
Виталик
30 липня 2015
Мне мастер класс бокса подарила на День Рождения любимая. Сходил, понравилось)) рекомендую

Н
Николай
13 червня 2015
Спс за подарок девушке — вот уже не ожидал что она угадает с сюрпризом! Мы праздновали мой ДР, и она подарила красивую коробку. Я когда увидел лого Бодо, сразу догадался что будет что-то спортивное. А там мастер-класс бокса! Это просто анриал)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень