100711
 

Подаруй курс екстремального водіння!

5 занять тривалістю по дві години допоможуть освоїти контраварійне водіння. Для навчання можна взяти своє авто або машину школи. Якщо користуватися власним автомобілем, тривалість майстер-класу збільшиться в два рази. Тренування відбудеться на спеціальному закритому автодромі. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 2 години Використати до 31.05.2018
8 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 32 раз
1 людина
5 уроків по 2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Курс екстремального водіння — що це?

Навчання навичкам контраварійного водіння, опрацювання та запобігання потенційних аварійних ситуацій. Персональний інструктор допоможе виявити «слабкі місця» і впоратися з ними. Також належить попрацювати над швидкістю реакції, ретельним маневруванням і різними видами гальмування.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з інструктором автошколи Professional. Навчання відбудеться на спеціальному закритому майданчику. Для відпрацювання навичок Щасливчикові будуть запропоновані на вибір власне авто або машина школи — Mitsubishi Lancer з автоматичною коробкою перемикання передач. У Щасливчика буде цілих 5 занять тривалістю 2 години кожне, щоб освоїти навички контраварійного водіння і відточити майстерність.

5 занять

Курс екстремального водіння складається з 5 уроків. За цей час Щасливчик зможе попрацювати в кількох напрямках: навчитися гальмувати різними способами, паркуватися в обмеженому просторі з перешкодами, входити в повороти на великій швидкості і т. д.

Власне або авто школи на вибір

Перед початком курсу Щасливчик обере авто, на якому належить вчитися: власне або шкільне. Якщо уроки проходять на власній машині, то курс подвоюється: 10 занять по 2 години, або 5 занять по 4 години.

Персональний інструктор

Навчання проводить кваліфікований інструктор. На першому занятті він визначить рівень навичок Щасливчика і скоректує програму в залежності від його умінь. Курс буде цікавий як водіям-новачкам, так і майстрам водіння.

Місце проведення враження:

Professional - Автошкола
м. Харків, проспект Льва Ландау 2 Б, майданчик Автоград Показати на мапі

62 відгуків реальних людей

Н
Натали
2 листопада 2017
Очень круто!!!При минимальных навыках вождения даже не подозреваешь как много можешь почерпнуть на этом занятии;) Инструктор очень четко и точно объясняет... Эмоции зашкаливали...Это лучший подарок!!!

Д
Дмитрий
24 жовтня 2017
Прекрасно проведенное время, море эмоций. Получил много полезных советов и навыков по вождению автомобиля. Инструктору Михаилу огромное спасибо, всё доходчиво и терпеливо объяснял. Отличный подарок автомобилисту.

19 жовтня 2017
Подарила девушка. Спасибо ей и компании bodo, за реально целую массу впечатлений. Все понравилось, инструктор очень классный, знатно погоняли)

A
Alexey
30 вересня 2017
Подарили сотрудники. Впечатлением остался даволен. Для желающих получить адреналин от быстрой езды не совсем тот формат,но чтоб улучшить навыки вождения-рекомендую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарочная упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень