100711
 

Подаруй курс екстремального водіння!

5 занять тривалістю по дві години допоможуть освоїти контраварійне водіння. Для навчання можна взяти своє авто або машину школи. Якщо користуватися власним автомобілем, тривалість майстер-класу збільшиться в два рази. Тренування відбудеться на спеціальному закритому автодромі. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 2 години Використати до 31.03.2018
8 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 30 раз
1 чоловік
5 уроків по 2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2018

Курс екстремального водіння — що це?

Навчання навичкам контраварійного водіння, опрацювання та запобігання потенційних аварійних ситуацій. Персональний інструктор допоможе виявити «слабкі місця» і впоратися з ними. Також належить попрацювати над швидкістю реакції, ретельним маневруванням і різними видами гальмування.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з інструктором автошколи Professional. Навчання відбудеться на спеціальному закритому майданчику. Для відпрацювання навичок Щасливчикові будуть запропоновані на вибір власне авто або машина школи — Mitsubishi Lancer з автоматичною коробкою перемикання передач. У Щасливчика буде цілих 5 занять тривалістю 2 години кожне, щоб освоїти навички контраварійного водіння і відточити майстерність.

5 занять

Курс екстремального водіння складається з 5 уроків. За цей час Щасливчик зможе попрацювати в кількох напрямках: навчитися гальмувати різними способами, паркуватися в обмеженому просторі з перешкодами, входити в повороти на великій швидкості і т. д.

Власне або авто школи на вибір

Перед початком курсу Щасливчик обере авто, на якому належить вчитися: власне або шкільне. Якщо уроки проходять на власній машині, то курс подвоюється: 10 занять по 2 години, або 5 занять по 4 години.

Персональний інструктор

Навчання проводить кваліфікований інструктор. На першому занятті він визначить рівень навичок Щасливчика і скоректує програму в залежності від його умінь. Курс буде цікавий як водіям-новачкам, так і майстрам водіння.

Місце проведення враження:

Professional - Автошкола
м.Завод ім.малишева, ул.Плехановская, 126 Показати на мапі

58 відгуків реальних людей

18 вересня 2017
Заказывала впечатление как подарок парню. Прошло все замечательно. По телефону проконсультировали. Когда приехали на место проведения мероприятия были уже подотовленны. Инструктор попался хороший: опытный и понимающий :) В общем в итоге было масса положительных впечатлений и эмоций!!! Рекомендую ;)

12 вересня 2017
Очень интересно и очень познавательно, пригодится как новоиспеченным водителям, так и людям со стажем. Стоит попробовать, так Вы еще не ездили)

Y
Yurii
3 вересня 2017
Очень даже понравилось

В
Вадим
23 лютого 2017
Получил подарок от жены. Впечатление очень понравилось. Я всего за рулем год, и всем автомобилистам независимо от их стажа советую урок экстремального вождения. Я остался очень доволен инструктором: он был вежлив и терпелив, все объяснял и отвечал на мои вопросы. Отличный подарок, который не только даст заряд адреналина, но и обеспечит полезными навыками.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень