101264
 

Подаруй курс їзди на мотоциклі!

Повноцінний курс швидкісної їзди — 5 уроків за американською методикою навчання. Подібні тренінги проводять для підготовки співробітників мотополиції США, адже вони дозволяють в повній мірі відпрацювати контраварійні навички водіння байка. У школі є навчальні мотоцикли різних марок: Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. Новачок навчиться рушати і гальмувати, входити в повороти на різних швидкостях, керувати мотоциклом в непередбачених дорожніх ситуаціях. Видається повний комплект екіпіровки — шолом, «черепаха», рукавички і наколінники. детальніше...

1 люд. 5 занять по 2 години Використати до 31.07.2018
1 людина
5 занять по 2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Зростання від 160 см
Використати до 31.07.2018

Курс їзди на мотоциклі — що це?

Індивідуальне навчання контраварійному управлінню швидкісним мотоциклом — 5 занять тривалістю по 2 години. Драйвові уроки проводить професійний гонщик, готовий розповісти не тільки про тонкощі управління байком, але й відкрити для учня нові можливості за кермом. Курс націлений на реальні результати і, серед іншого, вчить оптимізувати траєкторію їзди — входити в повороти з найменшим радіусом, збільшуючи швидкість проходження кожного кола. Катання проходить на обладнаному майданчику відкритого типу. А для навчання використовують тренувальні мотоцикли різних моделей — Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасну школу мотоспорту «Класика», де для навчання використовують досвід американських мотопрофі. Згадана методика була розроблена для тренування працівників мотополіції, і вона ідеально підходить для відпрацювання контраварійних навичок. Досвідчений гонщик зустріне свого учня, розповість правила безпеки і видасть комплект захисної екіпіровки. Профі оцінить рівень наявних навичок Щасливчика і складе індивідуальну програму занять. Згідно їй новачок буде вчитися безпечно їздити на швидкості, а також освоювати техніку проходження поворотів, аж до трейлбрейкінгу — гальмування в нахилі, прямо при виконанні маневру.

Інноваційна американська методика навчання

Учнів школи навчають за спеціальною американською системою. У США такі тренінги проводять для підготовки співробітників поліції. Курс включає добірку контраварійних методик і корисних прийомів трекової їзди, аж до екстремальних елементів на великій швидкості.

Мотодрайв на 5 індивідуальних уроках

Гостя чекає повноцінний курс їзди на мотоциклі — 5 занять по 2 години. Програма буде розроблена індивідуально. У базовому варіанті вона охопить наступні питання:

  • Відпрацювання поворотів на швидкості і поворотів із зменшуваним радіусом
  • Екстрене гальмування по прямій, а також з виходом з маневру
  • Екстрене гальмування з виходом з маневру і об'їзд перешкоди
  • Відпрацювання навичок складного маневрування на малих швидкостях

Тренувальні мотоцикли різних моделей

Серед моделей мотоциклів представлені: Geon Pantera, Lifan Apache, Lifan Irokez. Всі байки оснащені потужними двигунами об'ємом до 200 куб. см і здатні розвивати швидкість до 130 км/ч. Крім техніки, інструктор надасть для занять повний комплект захисної екіпіровки: наколінники, налокітники, шолом і «черепаху».

Місце проведення враження:

В шоломі - Мотошкола
м.Академика Павлова, вул.академіка Павлова, 271 Показати на мапі

45 відгуків реальних людей

И
Ирина
30 жовтня 2017
Очень крутое впечатление! Подарок достался мне за победу в конкурсе, и я не пожалела, что выбрала именно это впечатление. Очень хотелось попробовать что-то новое для себя и я выбрала мотопрофи. Отличные инструктора, с хорошим чувством юмора и бесконечным терпением. Самое для меня лучшее было то, что теория прошла быстро и осталось очень много времени на практику! Настроение поднялось, осталась очень довольна.

А
Александр
16 жовтня 2017
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы...
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы свяжемся с провайдером и что-то придумаем". В итоге все получилось в назначенный день. Bodo, мне Ваш сервис очень нравится)

Т
Таня
8 жовтня 2017
Потрясающие мотоциклы, терпеливые инструкторы и море впечатлений ) одного раза, конечно, нехватает, хочется ещё ))

Е
Евгений
7 жовтня 2017
Большое спасибо ребятам из мотошколы, отличные инструкторы, хорошие мотоциклы, научили ездить на первом же уроке, обязательно обращусь еще.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень