Подаруйте курс їзди на мотоциклі!

подарували вже 39 рази
1 людина
5 занять по 2 години
Залежить від погоди
Використати до 31.10.2019
від 160 см
Все необхідне видається
Актуально зараз або навесні

Як відбувається враження

Оцінивши навички та вміння учня, інструктор складе для нього програму уроків. Також він проведе інструктаж і видасть повний комплект захисного екіпірування — наколінники, налокітники, шолом і «черепаху». Потім настане черга практики. Мотоцикліст навчиться правильно розганятися, входити в повороти та гальмувати.

Чому ми вибрали мотошколу «В шоломі»

Інструктори школи — учасники різних змагань з мотоциклетного спорту з великим професійним досвідом. Тренери використовують навчальні методики американської та японської мотополіціі. За час роботи вони встигли випустити безліч учнів. Дістатися школи неважко — вона знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Академіка Павлова».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

47 відгуків

Владимир
18 червня 2018
https://www.facebook.com/100002501289121
Подарок подарил друг, так как давно хотелось покататься на мотоцикле, впечатление попало прямо в цель. Очень понравилась работа инструктора Елены. Конечно мото-профи после одного занятия вы не станете, но возможно научитесь не задирать локти и правильно сидеть на мотоцикле.
Игорь
12 червня 2018
Спасибо большое ребятам "В Шлеме" за их терпение! Все очень понравилось!!! Действительно впечатление !
Ирина
30 жовтня 2017
https://www.facebook.com/100010423836661
Очень крутое впечатление! Подарок достался мне за победу в конкурсе, и я не пожалела, что выбрала именно это впечатление. Очень хотелось попробовать что-то новое для себя и я выбрала мотопрофи. Отличные инструктора, с хорошим чувством юмора и бесконечным терпением. Самое для меня лучшее было то, что теория прошла быстро и осталось очень много времени на практику! Настроение поднялось, осталась очень довольна.
Александр
16 жовтня 2017
https://www.facebook.com/100001559717300
Понравилось все, от организации впечатления, до радостных ощущений сутки спустя после впечатления. Выбор пал на "Мото-профи" потому, что в последнее время интересно практически все, что связано с байками. Bodo, как всегда, большие молодцы. В день впечатления у нас шел дождь, поэтому я думал, что придется перенести впечатление. Связался с ребятами из Bodo, на что они ответили "Сейчас мы свяжемся с провайдером и что-то придумаем". В итоге все получилось в назначенный день. Bodo, мне Ваш сервис очень нравится)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.