101705
 

Подаруй курс гри на акустичній гітарі!

Педагог складе індивідуальну програму в залежності від навичок музиканта. Викладач навчить грати за допомогою медіатора і без нього, а також покаже вправи, які допоможуть розвинути почуття ритму. Учень виконуватиме пісні, імпровізуватиме та вигадуватиме власні партії. В курс також входять комбіновані уроки з іншими музикантами, гра під мінусову фонограму та плейбек. Після закінчення занять новачок зможе не тільки виконувати соло та акомпанувати, але й підбирати правильне звучання. При бажанні можна вчитися грати на електрогітарі. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 44 раз
1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження?

Педагог складе індивідуальну програму в залежності від навичок музиканта. Викладач навчить грати за допомогою медіатора і без нього, а також покаже вправи, які допоможуть розвинути почуття ритму. Учень виконуватиме пісні, імпровізуватиме та вигадуватиме власні партії. В курс також входять комбіновані уроки з іншими музикантами, гра під мінусову фонограму та плейбек. Після закінчення занять новачок зможе не тільки виконувати соло та акомпанувати, але й підбирати правильне звучання. При бажанні можна вчитися грати на електрогітарі.

Чому ми вибрали сучасну музичну школу «Соль»

Школа знаходиться в 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Метробудівників». У студії є багато класів для занять. Вчити новачка буде педагог Євген Чернобровкин. Він є лауреатом конкурсу «Нова хвиля-2015», учасником фестивалів Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend та інших. Музикант співпрацював з джазовим колективом Show Boat, кавер-проектом Daisy Sister, Марією Чайковською і Maruv (The Pringlez), а також брав участь в національному відборі Eurovision 2016.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Соль - Сучасна Музична Школа
м. Метробудівників, вул. Плеханівська, 94а Показати на мапі

3 відгуки

Н
Настя
26 червня 2018
умела немного играть аккордами и боем, но мне всегда хотелось научиться этому волшебному "переборчику", когда струны перебираешь пальцами и звук такой красивый получается. в итоге моя мечта сбылась) спасибо моему учителю и бодо) nothing else matters - это только начало, я уверена)

Г
Ганна
15 лютого 2016
Классне враження і сама його ідея! Сама я б довго наважувалася, шукала школу. А тут усе готове, йди та вчись! Я вже була на 1 занятті, усе супер!

А
Артем
21 січня 2015
Подарила девушка на днюху. Я сам играл и раньше, но самоучка. А тут столько инфы от настоящего музыканта, очень круто! Это помогло мне самостоятельно разучить множество новых песен.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень