101705
 

Подаруй курс гри на акустичній гітарі!

Місячний курс гри на акустичній гітарі у супроводі професійного музиканта — 8 групових і 4 індивідуальні заняття! Це відмінна можливість придбати навички гри, розвинути почуття ритму і розучити улюблені мелодії. Курс є базовим для новачків, а тому надається і акустична гітара для уроків, і всі необхідні навчальні матеріали. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 60 хвилин Використати до 31.12.2018
1 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 42 раз
1 людина
12 уроків по 60 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2018

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Прекрасна можливість познайомитися з мистецтвом гри на акустичній гітарі в компанії досвідченого музиканта. Головна відмінність інструменту від класичної моделі — металеві струни і більше «яскраве» звучання. Місячний курс складається з 8 групових і 4 індивідуальних занять. Навчання проходить на сучасному музичному інструменті. Захоплюючий шанс не тільки освоїти базові акорди, але і розучити улюблені мелодії.

Як все проходить?

Щасливчик потрапить в престижну музичну школу «School of Rock», де він познайомиться з професійним музикантом і іншими 3-5 членами навчальної групи. Перше заняття матиме ознайомчий характер — викладач розповість про те, як правильно ставити праву і ліву руки, як тримати медіатор і як настроювати гітару. Поступово Щасливчик буде освоювати основні акорди і розвивати навички гри. Методика чергування індивідуальних занять з груповими дозволяє домогтися більш ефективних результатів, адже новоспечений гітарист отримає можливість підтягнути свої особисті «слабинки». В рамках персональних уроків Щасливчик дізнається про основи імпровізації і зможе розібрати улюблені мелодії.

Повноцінний навчальний курс всього за місяць!

Осягнути майстерність гри на акустичній гітарі можна всього за 28 днів! Курс складається з комбінації занять в групі та індивідуальних уроків з досвідченим викладачем. Вони допоможуть розвинути почуття ритму, слух і навички гри на музичному інструменті. В рамках курсу викладач навчить:

  • основним положенням кистей
  • правилам налаштування гітари
  • базовим гаммою і акордам
  • різним технікам гри

Індивідуальний підхід

Цілих 4 персональних заняття разом з досвідченим викладачем допоможуть «розкрити» унікальні здібності учня! Це дозволить в індивідуальному порядку підібрати потрібні вправи і подолати складні моменти в навчанні. Крім того, на цих уроках можна осягнути основи імпровізації і визначитися зі стилем гри. А головне — в компанії досвідченого музиканта вийде розібрати і вивчити улюблені композиції, щоб «блиснути» бездоганним виконанням в компанії близьких!

Імениті викладачі

Всі викладачі — діючі музиканти. Серед них гітаристи таких відомих гуртів, як: «FAD», «Lюк», «Сергій Бабкін», «Sunsay», «Оркестр Че», «Nice», «ROY CRANK», «Virus Infected Pure Sound», «Velvet Band», «Melodrum Show», «No Name Brothers». За їх плечима — безцінний досвід не тільки музичного, але і сценічної діяльності, яким вони з задоволенням готові поділитися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа рока
вул. Василя Стуса, 4-А Показати на мапі

2 відгуки

Г
Ганна
15 лютого 2016
Классне враження і сама його ідея! Сама я б довго наважувалася, шукала школу. А тут усе готове, йди та вчись! Я вже була на 1 занятті, усе супер!

А
Артем
21 січня 2015
Подарила девушка на днюху. Я сам играл и раньше, но самоучка. А тут столько инфы от настоящего музыканта, очень круто! Это помогло мне самостоятельно разучить множество новых песен.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень