101705
 

Подаруй курс гри на акустичній гітарі!

Місячний курс гри на акустичній гітарі у супроводі професійного музиканта — 8 групових і 4 індивідуальні заняття! Це відмінна можливість придбати навички гри, розвинути почуття ритму і розучити улюблені мелодії. Курс є базовим для новачків, а тому надається і акустична гітара для уроків, і всі необхідні навчальні матеріали. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 42 раз
1 людина
12 уроків по 60 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Прекрасна можливість познайомитися з мистецтвом гри на акустичній гітарі в компанії досвідченого музиканта. Головна відмінність інструменту від класичної моделі — металеві струни і більше «яскраве» звучання. Місячний курс складається з 8 групових і 4 індивідуальних занять. Навчання проходить на сучасному музичному інструменті. Захоплюючий шанс не тільки освоїти базові акорди, але і розучити улюблені мелодії.

Як все проходить?

Щасливчик потрапить в престижну музичну школу «School of Rock», де він познайомиться з професійним музикантом і іншими 3-5 членами навчальної групи. Перше заняття матиме ознайомчий характер — викладач розповість про те, як правильно ставити праву і ліву руки, як тримати медіатор і як настроювати гітару. Поступово Щасливчик буде освоювати основні акорди і розвивати навички гри. Методика чергування індивідуальних занять з груповими дозволяє домогтися більш ефективних результатів, адже новоспечений гітарист отримає можливість підтягнути свої особисті «слабинки». В рамках персональних уроків Щасливчик дізнається про основи імпровізації і зможе розібрати улюблені мелодії.

Повноцінний навчальний курс всього за місяць!

Осягнути майстерність гри на акустичній гітарі можна всього за 28 днів! Курс складається з комбінації занять в групі та індивідуальних уроків з досвідченим викладачем. Вони допоможуть розвинути почуття ритму, слух і навички гри на музичному інструменті. В рамках курсу викладач навчить:

  • основним положенням кистей
  • правилам налаштування гітари
  • базовим гаммою і акордам
  • різним технікам гри

Індивідуальний підхід

Цілих 4 персональних заняття разом з досвідченим викладачем допоможуть «розкрити» унікальні здібності учня! Це дозволить в індивідуальному порядку підібрати потрібні вправи і подолати складні моменти в навчанні. Крім того, на цих уроках можна осягнути основи імпровізації і визначитися зі стилем гри. А головне — в компанії досвідченого музиканта вийде розібрати і вивчити улюблені композиції, щоб «блиснути» бездоганним виконанням в компанії близьких!

Імениті викладачі

Всі викладачі — діючі музиканти. Серед них гітаристи таких відомих гуртів, як: «FAD», «Lюк», «Сергій Бабкін», «Sunsay», «Оркестр Че», «Nice», «ROY CRANK», «Virus Infected Pure Sound», «Velvet Band», «Melodrum Show», «No Name Brothers». За їх плечима — безцінний досвід не тільки музичного, але і сценічної діяльності, яким вони з задоволенням готові поділитися.

Місце проведення враження:

Школа рока
вул. Василя Стуса, 4-А Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Г
Ганна
15 лютого 2016
Классне враження і сама його ідея! Сама я б довго наважувалася, шукала школу. А тут усе готове, йди та вчись! Я вже була на 1 занятті, усе супер!

А
Артем
21 січня 2015
Подарила девушка на днюху. Я сам играл и раньше, но самоучка. А тут столько инфы от настоящего музыканта, очень круто! Это помогло мне самостоятельно разучить множество новых песен.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень