Подаруйте курс гри на гітарі!

подарували вже 61 рази
1000 грн 1 люд. 4 заняття по 60 хв.
1 людина
4 заняття по 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження?

Педагог складе індивідуальну програму в залежності від навичок музиканта. Викладач навчить грати за допомогою медіатора і без нього, а також покаже вправи, які допоможуть розвинути почуття ритму. Учень виконуватиме пісні, імпровізуватиме та вигадуватиме власні партії. В курс також входять комбіновані уроки з іншими музикантами, гра під мінусову фонограму та плейбек. Після закінчення занять новачок зможе не тільки виконувати соло та акомпанувати, але й підбирати правильне звучання. При бажанні можна вчитися грати на електрогітарі.

Чому ми вибрали сучасну музичну школу «Соль»

Школа знаходиться в 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Метробудівників». Вчити новачка буде професійний вокаліст, лауреат багатьох пісенних конкурсів, музикант, який співпрацював з популярними артистами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Настя
26 червня 2018
умела немного играть аккордами и боем, но мне всегда хотелось научиться этому волшебному "переборчику", когда струны перебираешь пальцами и звук такой красивый получается. в итоге моя мечта сбылась) спасибо моему учителю и бодо) nothing else matters - это только начало, я уверена)
Ганна
15 лютого 2016
Классне враження і сама його ідея! Сама я б довго наважувалася, шукала школу. А тут усе готове, йди та вчись! Я вже була на 1 занятті, усе супер!
Артем
21 січня 2015
Подарила девушка на днюху. Я сам играл и раньше, но самоучка. А тут столько инфы от настоящего музыканта, очень круто! Это помогло мне самостоятельно разучить множество новых песен.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.