101230
 

Подаруй курс гри на ударних!

Навики гри на барабанній установці — всього за місяць. Це цілих 12 занять (4 індивідуальних та 8 групових), які пройдуть під керівництвом професійного музиканта. За час курсу надається можливість освоїти правильну постановку рук, навички поводження з барабанними паличками, а також навчитися «відчувати» заданий ритм. Для навчання буде надана професійна барабанна установка. На уроках викладач допоможе розібрати прості композиції і навчитися грати їх самостійно. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 41 раз
1 людина
12 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Курс гри на ударних — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом гри на барабанах, що поєднує 8 занять в невеликій групі і 4 індивідуальних урока в компанії професійного музиканта. Можливість всього за місяць правильно «поставити руки», розвинути слух, навчитися тримати ритм і грати на баранах свої улюблені композиції. Навчання проводиться на професійній барабанній установці, сила звуку якої в рази перевершує потужність звичайних барабанів.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає захоплюючий місячний курс в престижній студії «Школа року». Першим ділом, що його чекає знайомство з викладачем в особі досвідченого музиканта. Він проведе новачка в клас і познайомить з іншими учнями, адже осягати основи гри на ударних належить у невеликій групі. Це дозволить освоїти ази музичної теорії у невимушеній обстановці, а також вчитися на помилках один одного. Що ж стосується персональних занять в компанії профі, то на них Щасливчик зможе приділити більше уваги техніці гри, навчитися «барабанити» під свої улюблені композиції. 

Теоретико-практичний курс з 12 занять

Колективні заняття дозволять освоїти правильну постановку рук, ніг і правильну посадку за барабанною установкою, а також навчитися домагатися повного звучання інструменту, розвинути почуття ритму за допомогою спеціальних вправ і познайомитися з тривалостями звуку. А ось на індивідуальних заняттях викладач допоможе розставити всі крапки над «і»:

  • відточити майстерність координації
  • розібрати партії улюблених треків
  • поставити техніку і стиль гри

Заняття з талановитим музикантом

Індивідуальні уроки проводить діючий музикант. Викладачі школи працюють в стилях Pop, Rock, Pop, Latin і активно виступають у складі прогресивних музичних колективів. А головне — у них на рахунку довгі роки навчання у вищій школі і солідний досвід роботи з новачками.

Гра на професійній барабанній установці

На практичних заняттях навчання проходить на барабанній установці професійного рівня. Техніка гри на такому музичному обладнанні відрізняється від гри на звичайних барабанах, оскільки ударна установка дозволяє отримувати більш потужний і насичений звук.

Місце проведення враження:

39 відгуків реальних людей

Е
Екатерина
2 квітня 2018
Подарок-впечатление очень понравился. Хотя раньше к ударным не имела никакого отношения, но за один мастер-класс смогла настроиться на игру и разобраться в самых основах.

М
Мария
18 жовтня 2017
Посетили с братом впечатление "Игра на ударных". Выбрали именно это,потому что нравятся музыкальные инструменты и давно брат хотел попробовать играть на ударных. Все очень понравилось, преподаватель сумел заинтересовать, рассказал немного теории и конечно же практика) когда зазвучали барабаны мир как-будто остановился на мгновение,появилось жутко желание освоить этот инструмент и играть...
Посетили с братом впечатление "Игра на ударных". Выбрали именно это,потому что нравятся музыкальные инструменты и давно брат хотел попробовать играть на ударных. Все очень понравилось, преподаватель сумел заинтересовать, рассказал немного теории и конечно же практика) когда зазвучали барабаны мир как-будто остановился на мгновение,появилось жутко желание освоить этот инструмент и играть всевозможную музыку. После впечатления у брата горели глаза от радости,счастья и нового крутого увлечения.!)) Спасибо за море эмоций!))

М
Максим
10 жовтня 2017
Впечатление подарила мне жена. Когда-то пару раз обмолвился, что хотел бы попробовать, и вот! Получил массу удовольствия. Понравилось всё: и приветливые сотрудники Школы Рока, и внимательный преподаватель, который за час успел и минимально необходимые технические аспекты показать и много уделил внимания именно практической части, ради чего туда и идёшь - попробовать освоить пару тройку ритмов...
Впечатление подарила мне жена. Когда-то пару раз обмолвился, что хотел бы попробовать, и вот! Получил массу удовольствия. Понравилось всё: и приветливые сотрудники Школы Рока, и внимательный преподаватель, который за час успел и минимально необходимые технические аспекты показать и много уделил внимания именно практической части, ради чего туда и идёшь - попробовать освоить пару тройку ритмов. Могу сказать, что успели даже больше, чем я себе представлял! Остался очень доволен!

3 жовтня 2017
Отличное мероприятие! Всем рекомендую попробовать себя в роли ударника. Мастер-класс настолько драйвовый, что по окончанию занятия в голове одно "Где найти барабаны? Нужно еще поиграть на ударных!". Мероприятие подойдет всем, даже если вам "слон на ухо наступил" - преподаватель подстроит урок под вас, а барабаны все стерпят =) Был и на уроке электрогитары - но там все не так, слишком сложно, и...
Отличное мероприятие! Всем рекомендую попробовать себя в роли ударника. Мастер-класс настолько драйвовый, что по окончанию занятия в голове одно "Где найти барабаны? Нужно еще поиграть на ударных!". Мероприятие подойдет всем, даже если вам "слон на ухо наступил" - преподаватель подстроит урок под вас, а барабаны все стерпят =) Был и на уроке электрогитары - но там все не так, слишком сложно, и нужно обладать базовыми знаниями и умениями, иначе будет скучно. Здесь же лови ритм и получай удовольствие! Обязательно сходите!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень