101230
 

Подаруй курс гри на ударних!

Спочатку викладач розповість, як правильно тримати палички та сидіти за барабанною установкою. Потім він покаже базові техніки гри. Педагог допоможе вивчити ноти та покаже, як працювати з метрономом. Новачок зможе придумувати власні партії та імпровізувати. Протягом курсу можна розвинути слух, навчитися зберігати ритм і виконувати улюблені треки. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 44 раз
1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження?

Спочатку викладач розповість, як правильно тримати палички та сидіти за барабанною установкою. Потім він покаже базові техніки гри. Педагог допоможе вивчити ноти та покаже, як працювати з метрономом. Новачок зможе придумувати власні партії та імпровізувати. Протягом курсу можна розвинути слух, навчитися зберігати ритм і виконувати улюблені треки.

Чому ми вибрали сучасну музичну школу «Соль»

Школа знаходиться в 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Метробудівників». У студії є багато класів для занять. Вчити новачка буде Павло Валов або Віталій Інюточкін. Павло працював з Melodrum Show, Артемом Пивоваровим, групою «Пошлая Молли». Віталій — лауреат конкурсу «Нова Хвиля-2015», учасник національного відбору Eurovision 2016, шоу «Україна має талант».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Соль - Сучасна Музична Школа
м. Метробудівників, вул. Плеханівська, 94а Показати на мапі

43 відгуків

15 серпня 2018
Подарок подарила подружка, зная мою любовь к музыке. От подарка осталась в восторге. Все на высшем уровне, моим учителем был Виталий Инюточкин, видно что человек очень любит то чем занимается, рассказал, показал все очень доходчиво.Спасибо огромное, было супер.

И
Игорь
26 червня 2018
Я пришел на курс с полного нуля. В итоге теперь я спокойно могу играть Satisfaction (Rolling stones). Это крутое чувство, когда у тебя получается, не передать словами. У меня отличный преподаватель, я очень доволен. Спасибо!

12 червня 2018
Впечатление в подарок получила от ближайшей подруги; и это действительно было впечатление

2 червня 2018
Мне понравилось впечатление, получил много положительных эмоций.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень