101230
 

Подаруй курс гри на ударних!

Навики гри на барабанній установці — всього за місяць. Це цілих 12 занять (4 індивідуальних та 8 групових), які пройдуть під керівництвом професійного музиканта. За час курсу надається можливість освоїти правильну постановку рук, навички поводження з барабанними паличками, а також навчитися «відчувати» заданий ритм. Для навчання буде надана професійна барабанна установка. На уроках викладач допоможе розібрати прості композиції і навчитися грати їх самостійно. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2018
1 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 37 раз
1 чоловік
12 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2018

Курс гри на ударних — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом гри на барабанах, що поєднує 8 занять в невеликій групі і 4 індивідуальних урока в компанії професійного музиканта. Можливість всього за місяць правильно «поставити руки», розвинути слух, навчитися тримати ритм і грати на баранах свої улюблені композиції. Навчання проводиться на професійній барабанній установці, сила звуку якої в рази перевершує потужність звичайних барабанів.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає захоплюючий місячний курс в престижній студії «Школа року». Першим ділом, що його чекає знайомство з викладачем в особі досвідченого музиканта. Він проведе новачка в клас і познайомить з іншими учнями, адже осягати основи гри на ударних належить у невеликій групі. Це дозволить освоїти ази музичної теорії у невимушеній обстановці, а також вчитися на помилках один одного. Що ж стосується персональних занять в компанії профі, то на них Щасливчик зможе приділити більше уваги техніці гри, навчитися «барабанити» під свої улюблені композиції. 

Теоретико-практичний курс з 12 занять

Колективні заняття дозволять освоїти правильну постановку рук, ніг і правильну посадку за барабанною установкою, а також навчитися домагатися повного звучання інструменту, розвинути почуття ритму за допомогою спеціальних вправ і познайомитися з тривалостями звуку. А ось на індивідуальних заняттях викладач допоможе розставити всі крапки над «і»:

  • відточити майстерність координації
  • розібрати партії улюблених треків
  • поставити техніку і стиль гри

Заняття з талановитим музикантом

Індивідуальні уроки проводить діючий музикант. Викладачі школи працюють в стилях Pop, Rock, Pop, Latin і активно виступають у складі прогресивних музичних колективів. А головне — у них на рахунку довгі роки навчання у вищій школі і солідний досвід роботи з новачками.

Гра на професійній барабанній установці

На практичних заняттях навчання проходить на барабанній установці професійного рівня. Техніка гри на такому музичному обладнанні відрізняється від гри на звичайних барабанах, оскільки ударна установка дозволяє отримувати більш потужний і насичений звук.

Місце проведення враження:

34 відгуків реальних людей

7 серпня 2017
Отличное впечатление! Урок был познавательным и интересным. Преподаватель кратко и по сути осветил историю развития игры на ударных, после чего сразу же приступили к постановке ударов и разучиванию комбинаций. По итогу удалось сыграть связку самостоятельно. Всем рекомендую попробовать!

12 червня 2017
Вчера наконец попал на занятие. Был отличный урок у преподавателя, который явно знает свое дело и умеет грамотно и интересно преподнести материал. Но на бодо не совсем верная информация - указан довольно известный харьковский барабанщик, из-за которого я и выбрал впечатление. На деле оказался другой человек. Занятие понравилось, но, все-таки, ожидал другого. Урок прошел на отлично.

Р
Роман
17 квітня 2017
Прекрасный способ прикоснуться к мечте! Когда садишься за установку и берешь в руки палочки, начинаешь чувствовать себя рок-музыкантом. Да конечно, я не выдал драм-соло как Бадди Рич или не сыграл ничего из Foo Figthers, но немного терпения и к концу урока вы уже сможете сыграть основной бит из AC/DC. А дальше все в ваших руках (в прямом смысле). Спасибо Школе рока - тренеру Андрею за науку и...
Прекрасный способ прикоснуться к мечте! Когда садишься за установку и берешь в руки палочки, начинаешь чувствовать себя рок-музыкантом. Да конечно, я не выдал драм-соло как Бадди Рич или не сыграл ничего из Foo Figthers, но немного терпения и к концу урока вы уже сможете сыграть основной бит из AC/DC. А дальше все в ваших руках (в прямом смысле). Спасибо Школе рока - тренеру Андрею за науку и Виктории за ослепительную улыбку. Спасибо Людмиле за подаренный сертификат BODO. Уверен, что получив его снова я выберу игру на ударных еще раз.

А
Андрей
14 березня 2017
Спасибо ребят за классную репетицию. Играть на барабанах хотел с детства но была только гитараи поэтому не свершилось. Но на 23 жена сделала подарок и мечта осуществилась. Отдельно спасибо барабанщику Андрею за терпение

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень