102001

Курс йоги

8 занять стародавньою східною практикою в стінах сучасної студії. Досвідчений інструктор познайомить з класичними асанами, технікою правильного дихання і навчить медитувати. Тренування принесуть користь не тільки фігурі, але й поліпшать настрій, подарують бадьорість і зміцнять імунітет. Заняття проходять за розкладом і тривають від 60 до 90 хвилин в залежності від обраного напрямку. детальніше...

1 люд. 8 занять по 90 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
8 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним.
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2018

Курс йоги — що це?

Регулярне відвідування занять з йоги протягом одного місяця. Тренування проходять у невеликих групах під керівництвом професійного інструктора. На вибір пропонуються кілька напрямків, які підійдуть як новачкам, так і досвідченим спортсменам. Вже після перших тренувань м'язи Щасливчика прийдуть в тонус, покращиться розтяжка таі баланс.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе відвідувати заняття в студії YogaTemple. Він вибере відповідний за графіком та навантаженням напрямок, після чого приєднається до невеликої групи спортсменів на 8 занять. Кожне тренування триває від 60 до 90 хвилин в залежності від обраного виду йоги. З собою варто взяти зручний одяг і взуття, які не заважають вільно рухатися.

8 занять йогою

Курс розрахований на регулярне відвідування студії протягом місяця. За цей час Щасливчик встигне досягти видимих результатів.

Підходить новачкам

У студії йоги можна вибрати групу для початківців або досвідчених спортсменів. У йозі всі асани виконуються, не поспішаючи, без високої динаміки, що також підходить тим, хто тільки знайомиться з древньою практикою.

Новий досвід

На заняттях Щасливчик навчиться:

  • правильно виконувати асани
  • правильно дихати
  • відчувати своє тіло

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Будинок Сонця - Йога-студія
м. Майдан Конституції, вул. Кооперативна, 6/8 Показати на мапі

29 відгуків

Е
Екатерина
10 жовтня 2017
Уютная студия йоги в центре города. Качественный сервис!

С
Светлана
5 вересня 2017
В понедельник 4 сентября сходила на первое занятие. Это было мое самое первое занятие йогой с тренером. Понравилось! Еще пойду :)

Я
Яна
9 червня 2017
Я В БОЛЬШОМ ВОСТОРГЕ !!! Подруга подарила сертификат Бодо на ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ))).Мне очень понравилось обслуживания Бодо !!! Курс йоги прошла с удовольствием))). Большое, спасибо!!!

Т
Татьяна
25 травня 2017
Получила занятие по йоге в подарок от коллег. Давно хотела начать заниматься, но все руки не доходили. А тут подарили сертификат, поэтому наконец испробовала. Пошла на занятие с парнем. Мы оба в этом профаны, поэтому было сложновато, но нам понравилось. Теперь думаем записаться на постоянные занятия.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень