102001
 

Курс йоги

8 занять стародавньою східною практикою в стінах сучасної студії. Досвідчений інструктор познайомить з класичними асанами, технікою правильного дихання і навчить медитувати. Тренування принесуть користь не тільки фігурі, але й поліпшать настрій, подарують бадьорість і зміцнять імунітет. Заняття проходять за розкладом і тривають від 60 до 90 хвилин в залежності від обраного напрямку. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60-90 хвилин Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 60-90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2018

Курс йоги — що це?

Регулярне відвідування занять з йоги протягом одного місяця. Тренування проходять у невеликих групах під керівництвом професійного інструктора. На вибір пропонуються кілька напрямків, які підійдуть як новачкам, так і досвідченим спортсменам. Вже після перших тренувань м'язи Щасливчика прийдуть в тонус, покращиться розтяжка таі баланс.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе відвідувати заняття в студії YogaTemple. Він вибере відповідний за графіком та навантаженням напрямок, після чого приєднається до невеликої групи спортсменів на 8 занять. Кожне тренування триває від 60 до 90 хвилин в залежності від обраного виду йоги. З собою варто взяти зручний одяг і взуття, які не заважають вільно рухатися.

8 занять йогою

Курс розрахований на регулярне відвідування студії протягом місяця. За цей час Щасливчик встигне досягти видимих результатів.

Підходить новачкам

У студії йоги можна вибрати групу для початківців або досвідчених спортсменів. У йозі всі асани виконуються, не поспішаючи, без високої динаміки, що також підходить тим, хто тільки знайомиться з древньою практикою.

Новий досвід

На заняттях Щасливчик навчиться:

  • правильно виконувати асани
  • правильно дихати
  • відчувати своє тіло

Місце проведення враження:

YogaTemple - Студія
м. Історичний музей, вул. Донець-Захаржевського, 6/8 Показати на мапі

64 відгуків реальних людей

Н
Наталья
23 січня 2018
Огромное спасибо тренеру Елене. Мне все очень понравилось. Благодаря такому подарку как впечатление на bodo, можно выбрать то, о чем так давно мечтал, но никак не решался. А ещё это лучший способ НЕ подарить бессмысленный подарок.

Г
Галина
6 грудня 2017
Впечатление мне на день рождения подарили коллеги, которые знали мои пристрастия. Сама идея - скорее моя, я уже пользовалась услугами BODO. Я не была разочарована: внимательный, доброжелательный, опытный тренер, адаптирующий упражнения к возможностям новичка; чистый просторный хорошо проветренный зал. Зал расположен поблизости от метро.

А
Алина
31 жовтня 2017
На днях вдвоем посетили занятие по флай-йоге в г. Харьков, которое я сама приобрела на ДР еще в теплом мае. Очень понравилось. Одно время практиковала обычную йогу - помню эти ощущения: такая лёгкость после, просто летаешь, а тут летаешь не только после занятия, но уже и во время него☺️ Единственное, было сложновато выполнять некоторые элементы в силу физ. особенностей моего организма, но таких...
На днях вдвоем посетили занятие по флай-йоге в г. Харьков, которое я сама приобрела на ДР еще в теплом мае. Очень понравилось. Одно время практиковала обычную йогу - помню эти ощущения: такая лёгкость после, просто летаешь, а тут летаешь не только после занятия, но уже и во время него☺️ Единственное, было сложновато выполнять некоторые элементы в силу физ. особенностей моего организма, но таких элементов было процентов 10, не более. Тренер Елена очень классная и позитивная)) Однозначно рекомендую как отличный вариант подарка, просто учитывайте степень физ подготовки 'адресата')) Очень довольна как услугами Bodo, так и услугами йога-студии. Спасибо

Л
Лучана
24 жовтня 2017
Подарили мне такой сертификат на день рождения. Получилось использовать его спустя полгода( за что отдельное спасибо команде bodo). У меня осталась масса положительных эмоций, помогает расслабиться, отдохнуть полсе тяжелого рабочего дня. Тренер очень внимательная и приятная девушка. Вышла после занятий с невероятным настроением и готовой на новые подвиги. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень