100891
 

Подаруй курс навчання дайвінгу!

Всі базові навички підводного занурення: 5 занять в басейні і фінальне — у відкритому водоймищі. Досвідчений дайвер навчить поводитися зі спеціальним спорядженням, основним підводним сигнальним жестам, техніки «продування вух», а також правильно дихати під водою. Займатися треба в басейні «Хвиля», а все необхідне для підводного плавання видадуть на місці. По закінченні курсу учаснику вручають сертифікат міжнародного зразка, який дає право самостійних занурень в будь-якій точці світу — PADI. детальніше...

1 люд. 5 занять по 2 години Використати до 28.02.2019
1 людина
5 занять по 2 години
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 28.02.2019

Курс навчання дайвінгу — що це?

5 індивідуальних занять в басейні і один урок з виходом на воду. Під керівництвом досвідченого інструктора на заняттях треба буде осягати основи безпечного занурення підводних сигнальних жестів, техніку «продування вух». На останньому уроці учень зможе поплавати під водою у відкритому водоймищі. По закінченні курсу і проходженні тесту видають сертифікат міжнародного зразка, який дає право здійснювати самостійні занурення практично в будь-якій точці світу.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає дайвінг-клуб Divers, де познайомиться з досвідченим викладачем. Після короткого інструктажу і освоєння теоретичної частини дайвінгу, профі видасть необхідне спорядження та екіпірування, а також покаже, як з ними поводитися. Протягом наступних уроків Щасливчик буде практикувати занурення в басейні, а після і в водоймі під керівництвом інструктора. Досвідчений дайвер також навчить, як поводитися у форс-мажорних ситуаціях.

Повноцінний курс з 5 занять у басейні

Кожне заняття триває 3-4 години. Це оптимальна кількість часу, щоб за 5 індивідуальних уроків освоїти базові навички дайвера і згодом практикувати занурення самостійно. Так, за час курсу досвідчений інструктор навчить:

  • звертатися зі спорядженням
  • правильно пересуватися під водою
  • сповільненій техніці дихання
  • техніці «продування вух»
  • «підводній мові» дайверів
  • самостійному плануванні занурень

Заняття у відкритому водоймищі

Фінальне занурення у водоймі стане чудовим завершенням курсу. Тренування дозволить застосувати всі отримані навички та помилуватися підводним світом. 

Сертифікат з дайвінгу міжнародного зразка

Після проходження повного курсу видається сертифікат дайвера міжнародної організації PADI. Він дає право на самостійні занурення на глибину до 18 метрів у будь-якій точці світу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Divers - Дайвінг клуб
вул. Ботанічна (Клочківська), 43/47 Показати на мапі

34 відгуків

19 березня 2018
На работе подарили сертификат. Решил попробовать нырнуть с аквалангом. Саша и Гоша - приятные, адекватные и позитивные ребята. Все прошло легко и ровно. Все доступно рассказали и показали. Под водой наверное почти час. В целом очень необычный и приятный опыт. Рекомендую.

А
Андрей
6 лютого 2018
Всё было очень круто. Впечатление подарила крестная мама ребенка. По началу сын немного переживал, но потом не могли вытащить из воды))) Получили море удовольствия!!!

Д
Дмитрий
10 липня 2017
Незабываемое впечатление! :) Огромное спасибо Бодо и клубу Волна. Подарили нам с женой друзья подарок на день рождение, и попали в самую точку, тк давно хотели дайвинг погружение. Инструктор все рассказал, показал, погружение длилось немного больше заявленного времени, за что еще раз спасибо инструктору. Рассказал все премудрости дайвинга, и уже есть желание повторить! :) Рекомендуем!)

4 лютого 2017
Получил в подарок данный курс от супруги. Очень понравилось совмещение теоретический занятий о много-много практики. Отдельно хотел бы сказать спасибо тренеру Александру.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень