100891
 

Подаруй курс навчання дайвінгу!

Всі базові навички підводного занурення: 5 занять в басейні і фінальне — у відкритому водоймищі. Досвідчений дайвер навчить поводитися зі спеціальним спорядженням, основним підводним сигнальним жестам, техніки «продування вух», а також правильно дихати під водою. Займатися треба в басейні «Хвиля», а все необхідне для підводного плавання видадуть на місці. По закінченні курсу учаснику вручають сертифікат міжнародного зразка, який дає право самостійних занурень в будь-якій точці світу — PADI. детальніше...

1 люд. 5 занять по 2 години Використати до 31.05.2018
10 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 раз
1 людина
5 занять по 2 години
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2018

Курс навчання дайвінгу — що це?

5 індивідуальних занять в басейні і один урок з виходом на воду. Під керівництвом досвідченого інструктора на заняттях треба буде осягати основи безпечного занурення підводних сигнальних жестів, техніку «продування вух». На останньому уроці учень зможе поплавати під водою у відкритому водоймищі. По закінченні курсу і проходженні тесту видають сертифікат міжнародного зразка, який дає право здійснювати самостійні занурення практично в будь-якій точці світу.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає басейн «Хвиля», де познайомиться з досвідченим викладачем. Після короткого інструктажу і освоєння теоретичної частини дайвінгу, профі видасть необхідне спорядження та екіпірування, а також покаже, як з ними поводитися. Протягом наступних уроків Щасливчик буде практикувати занурення в басейні, а після і в водоймі під керівництвом інструктора. Досвідчений дайвер також навчить, як поводитися у форс-мажорних ситуаціях.

Повноцінний курс з 5 занять у басейні

Кожне заняття триває 3-4 години. Це оптимальна кількість часу, щоб за 5 індивідуальних уроків освоїти базові навички дайвера і згодом практикувати занурення самостійно. Так, за час курсу досвідчений інструктор навчить:

  • звертатися зі спорядженням
  • правильно пересуватися під водою
  • сповільненій техніці дихання
  • техніці «продування вух»
  • «підводній мові» дайверів
  • самостійному плануванні занурень

Заняття у відкритому водоймищі

Фінальне занурення у водоймі стане чудовим завершенням курсу. Тренування дозволить застосувати всі отримані навички та помилуватися підводним світом. 

Сертифікат з дайвінгу міжнародного зразка

Після проходження повного курсу видається сертифікат дайвера міжнародної організації PADI. Він дає право на самостійні занурення на глибину до 18 метрів у будь-якій точці світу.

Місце проведення враження:

Divers - Дайвінг клуб
вул. Астрономічна, 7а Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

4 лютого 2017
Получил в подарок данный курс от супруги. Очень понравилось совмещение теоретический занятий о много-много практики. Отдельно хотел бы сказать спасибо тренеру Александру.

А
Александр
27 листопада 2015
Организовано все очень хорошо - сопровождают на каждом шаге, договариваются о времени первого занятия, учитывают пожелания и подстраиваются под расписание. Отдельное спасибо тренеру Лене - очень положительный человек с огромным опытом. Учиться приятно.

Е
Елизавета
6 червня 2015
Мне подарили курс дайвинга родители на окончание школы... очень круто, что это пять занятий. Я люблю путешествовать так что то что можно заниматься дайвингом в любой точке мира мне очень нравится. Уже хочу понырять поскорее в море а не в бассейне.

И
Игорь
25 лютого 2015
Доволен на 200%! Уже десят лет хотел научиться даже подыскивал школу. Жена и дети подарили на юбилей курс дайвинга, я сходил пока что на 1 занятие осталось еще четыре. Ощущения хорошие, тренер супер, интересно рассказывает даже мне без опыта все понятно. Бассейн хороший, учусь на Локомотиве.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень