101575
 

Подаруй курс верхової їзди

Індивідуальне навчання основ верхової їзди на 8 заняттях з інструктором, а також кінна прогулянка вздовж озера, яка стане підтвердженням закріплених навичок. Усі уроки проходять в обладнаному критому манежі, а як тільки людина відчує себе впевнено в сідлі, йому запропонують шанс прогулятися верхи за його межами. Цей курс — прекрасна можливість навчитися правильно підходити до коня, одягати вуздечку, командувати тваринам, освоїти основи їзди кроком, риссю та галопом. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 45 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
8 уроків по 45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Курс верхової їзди — що це?

Індивідуальний курс навчання основам і тонкощам верхової їзди — 8 занять по 45 хвилин. Уроки проводить професійний інструктор з кінного спорту, мета якого — в найкоротші терміни навчити свого гостя впевнено почувати себе в сідлі. Заняття будуть проходити у критому манежі, а фінальна зустріч з об'езженним скакуном відбудеться самостійної прогулянки вздовж озера. Кататися навчають тільки на спокійних і поступливих кониках кращих порід.

Як все відбувається?

Уроки верхової їзди проходять в комфортних умовах — на території великого критого манежу з грунтовим покриттям. На цьому плацу конячки гарцювали не один раз, а тому відчувають себе тут, як вдома. Відвідавши вперше кінний комплекс «Пасаж», Щасливчик зможе сам переконатися, що тут створені всі умови для навчання. Інструктор підбере для свого гостя необхідну екіпіровку і вибере коня. Навчатися можна з нуля або ж, якщо базові навички вже є, — знайомитися з новими стилями їзди і елементами конкуру, подоланням перешкод на коні. Програма занять буде складатися для Щасливчика індивідуально і увінчається прогулянкою вздовж озера.

Індивідуальний курс верхової їзди — 8 уроків

Аж 8 занять будуть розроблені в точності під потреби гостя кінного клубу. Це повноцінний курс, який дозволить осягти необхідні навички верхової їзди:

  • сідлати коня і одягати вуздечку
  • впевнено триматися в сідлі
  • давати команди тварині
  • їздити на кроці, а якщо це просто, — риссю або галопом
  • долати перешкоди верхи

Самостійна прогулянка вздовж озера

Нові навички відпрацьовуються в обладнаному манежі, де насолоджуватися їздою верхи можна в будь-який час року — як холодний, так і в теплий сезон. А тільки-но учень почне впевнено почувати себе в сідлі, можна буде повірити в свої сили за межами звичного майданчика. Це прекрасна можливість прогулятися на коні вздовж мальовничого озера в супроводі профі.

Стайня з породистими кіньми

Для навчання підберуть спокійного і добре обкатаного коня. Всі вихованці клубу є представниками кращих порід, дуже доброзичливі і доглянуті. Так, у стайні клубу представлено 8 коней різних забарвлень.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

107 відгуків

А
Алёна
23 липня 2018
Получила в подарок на день рождения сертификат на выбор урок стрип.пластики, урок современного танца или урок верховой езды. Выбрала урок езды верхом. И не пожалела! Почувствовала себя Скарлет из унесенеых ветром)) Учились сказать рысью...не легко как кажется со стороны! Еще и успели прогуляться по полю)) и покормить лошадку заранее привезенными яблоками. Масса удовольствия в копилочку впечатлений!

М
Марина
23 липня 2018
Осталась всем довольна - начиная от общения с представителями компании Bodo при бронировании впечатления, заканчивая самим впечатлением. Лошади ухоженные, сотрудники приветливые. Было интересно попробовать что-то новое для себя.

2 червня 2018
Недавно сбылась моя мечта. Благодаря моей подруге Настаси я научилась ездить верхом. Общение с лошадьми приносит непередаваемые эмоции. “Урок верховой езды” это отличная возможность для тех, кто уже староват для прогулки на пони, но хочет научиться реально сидеть в сидле. Тем, кто жаждет новых впечатлений этот подарок подойдет идеально! К плюсам могу отнести высокий уровень организации (хорошо...
Недавно сбылась моя мечта. Благодаря моей подруге Настаси я научилась ездить верхом. Общение с лошадьми приносит непередаваемые эмоции. “Урок верховой езды” это отличная возможность для тех, кто уже староват для прогулки на пони, но хочет научиться реально сидеть в сидле. Тем, кто жаждет новых впечатлений этот подарок подойдет идеально! К плюсам могу отнести высокий уровень организации (хорошо, когда тебе напомнят много раз, пришлют инфу всеми способами, помогут добраться до места назначения). Собираюсь теперь на конную прогулку с друзьями

16 квітня 2018
Прогулка очень понравилась, девочки-инструкторы очень приятные, лошадки просто великолепные. Взяла с собой 6ти летнего племянника, ехал по-соседству на второй лошадке с инструктором, остался в полном восторге (за доп. плату).

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень