101575
 

Подаруй курс верхової їзди

Індивідуальне навчання основ верхової їзди на 8 заняттях з інструктором, а також кінна прогулянка вздовж озера, яка стане підтвердженням закріплених навичок. Усі уроки проходять в обладнаному критому манежі, а як тільки людина відчує себе впевнено в сідлі, йому запропонують шанс прогулятися верхи за його межами. Цей курс — прекрасна можливість навчитися правильно підходити до коня, одягати вуздечку, командувати тваринам, освоїти основи їзди кроком, риссю та галопом. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 45 хвилин Використати до 31.10.2018
1 людина
8 уроків по 45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2018

Курс верхової їзди — що це?

Індивідуальний курс навчання основам і тонкощам верхової їзди — 8 занять по 45 хвилин. Уроки проводить професійний інструктор з кінного спорту, мета якого — в найкоротші терміни навчити свого гостя впевнено почувати себе в сідлі. Заняття будуть проходити у критому манежі, а фінальна зустріч з об'езженним скакуном відбудеться самостійної прогулянки вздовж озера. Кататися навчають тільки на спокійних і поступливих кониках кращих порід.

Як все відбувається?

Уроки верхової їзди проходять в комфортних умовах — на території великого критого манежу з грунтовим покриттям. На цьому плацу конячки гарцювали не один раз, а тому відчувають себе тут, як вдома. Відвідавши вперше кінний комплекс «Пасаж», Щасливчик зможе сам переконатися, що тут створені всі умови для навчання. Інструктор підбере для свого гостя необхідну екіпіровку і вибере коня. Навчатися можна з нуля або ж, якщо базові навички вже є, — знайомитися з новими стилями їзди і елементами конкуру, подоланням перешкод на коні. Програма занять буде складатися для Щасливчика індивідуально і увінчається прогулянкою вздовж озера.

Індивідуальний курс верхової їзди — 8 уроків

Аж 8 занять будуть розроблені в точності під потреби гостя кінного клубу. Це повноцінний курс, який дозволить осягти необхідні навички верхової їзди:

  • сідлати коня і одягати вуздечку
  • впевнено триматися в сідлі
  • давати команди тварині
  • їздити на кроці, а якщо це просто, — риссю або галопом
  • долати перешкоди верхи

Самостійна прогулянка вздовж озера

Нові навички відпрацьовуються в обладнаному манежі, де насолоджуватися їздою верхи можна в будь-який час року — як холодний, так і в теплий сезон. А тільки-но учень почне впевнено почувати себе в сідлі, можна буде повірити в свої сили за межами звичного майданчика. Це прекрасна можливість прогулятися на коні вздовж мальовничого озера в супроводі профі.

Стайня з породистими кіньми

Для навчання підберуть спокійного і добре обкатаного коня. Всі вихованці клубу є представниками кращих порід, дуже доброзичливі і доглянуті. Так, у стайні клубу представлено 8 коней різних забарвлень.

Місце проведення враження:

Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

104 відгуків реальних людей

16 квітня 2018
Прогулка очень понравилась, девочки-инструкторы очень приятные, лошадки просто великолепные. Взяла с собой 6ти летнего племянника, ехал по-соседству на второй лошадке с инструктором, остался в полном восторге (за доп. плату).

Н
Надежда
2 квітня 2018
С нетерпением ждала этот день. И оказалось не зря! Инструктор был мужчина, очень вежливый,приветливый и приятный. Во время прогулки очень много рассказывал о лошадях. Приятно провели время на свежем воздухе, ну а мотом начался урок езды. И тут понимаешь, что физ подготовка была бы кстати ))), но инструктор постоянно говорил, что делать, что исправлять. И в заключении экскурсия по конюшне. Нам понравилось.

17 жовтня 2017
Урок верховой езды очень понравился. Общение с лошадью запомнится надолго. Красивые окружающих ландшафты произвели море впечатлений. Внимательный, гостеприимный, компетентный инструктор! Спокойный, симпатичный, терпеливый, дружелюбный конь. Это очень крутое впечатление!

А
Алина
12 жовтня 2017
Очень понравилось! Внимательная и приветливая девушка-инструктор Оксана проводила урок. Лошади в этом клубе очень ухоженные, красивые, что тоже было очень приятно наблюдать! Подарила этот урок мне подруга на день рождения. Было неожиданно такое получить, так как в обычной жизни очень далека от такого. В итоге мы вместе и покатались. Отличный был день! Спасибо всем, кто к этому причастен!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень