101575
 

Подаруй курс верхової їзди

Індивідуальне навчання основ верхової їзди на 8 заняттях з інструктором, а також кінна прогулянка вздовж озера, яка стане підтвердженням закріплених навичок. Усі уроки проходять в обладнаному критому манежі, а як тільки людина відчує себе впевнено в сідлі, йому запропонують шанс прогулятися верхи за його межами. Цей курс — прекрасна можливість навчитися правильно підходити до коня, одягати вуздечку, командувати тваринам, освоїти основи їзди кроком, риссю та галопом. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 45 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
8 уроків по 45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 30.06.2018

Курс верхової їзди — що це?

Індивідуальний курс навчання основам і тонкощам верхової їзди — 8 занять по 45 хвилин. Уроки проводить професійний інструктор з кінного спорту, мета якого — в найкоротші терміни навчити свого гостя впевнено почувати себе в сідлі. Заняття будуть проходити у критому манежі, а фінальна зустріч з об'езженним скакуном відбудеться самостійної прогулянки вздовж озера. Кататися навчають тільки на спокійних і поступливих кониках кращих порід.

Як все відбувається?

Уроки верхової їзди проходять в комфортних умовах — на території великого критого манежу з грунтовим покриттям. На цьому плацу конячки гарцювали не один раз, а тому відчувають себе тут, як вдома. Відвідавши вперше кінний комплекс «Пасаж», Щасливчик зможе сам переконатися, що тут створені всі умови для навчання. Інструктор підбере для свого гостя необхідну екіпіровку і вибере коня. Навчатися можна з нуля або ж, якщо базові навички вже є, — знайомитися з новими стилями їзди і елементами конкуру, подоланням перешкод на коні. Програма занять буде складатися для Щасливчика індивідуально і увінчається прогулянкою вздовж озера.

Індивідуальний курс верхової їзди — 8 уроків

Аж 8 занять будуть розроблені в точності під потреби гостя кінного клубу. Це повноцінний курс, який дозволить осягти необхідні навички верхової їзди:

  • сідлати коня і одягати вуздечку
  • впевнено триматися в сідлі
  • давати команди тварині
  • їздити на кроці, а якщо це просто, — риссю або галопом
  • долати перешкоди верхи

Самостійна прогулянка вздовж озера

Нові навички відпрацьовуються в обладнаному манежі, де насолоджуватися їздою верхи можна в будь-який час року — як холодний, так і в теплий сезон. А тільки-но учень почне впевнено почувати себе в сідлі, можна буде повірити в свої сили за межами звичного майданчика. Це прекрасна можливість прогулятися на коні вздовж мальовничого озера в супроводі профі.

Стайня з породистими кіньми

Для навчання підберуть спокійного і добре обкатаного коня. Всі вихованці клубу є представниками кращих порід, дуже доброзичливі і доглянуті. Так, у стайні клубу представлено 8 коней різних забарвлень.

Місце проведення враження:

Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

411 відгуків реальних людей

И
Ирен
17 січня 2018
Получила прогулку на лошади в подарок на день рождения! Я в восторге от этих животных, это идеальный подарок для дорогих людей, которым это близко. Приятная девочка-инструктор, удивительно спокойная лошадка! Теперь когда кто-то ищет знакомым подарки на праздники отправляю вашу ссылку!)

И
Ирина
30 листопада 2017
Прогулка на лошади отличный подарок для подруги. Именно так решила моя подруга) И я не могу не согласиться. Лошадь Белка мне запомниться на долго . Всем рекомендую хотя бы раз в жизни попробовать покататься на лошадях.

Л
Лина
30 листопада 2017
26 ноября всей семьей совершили прогулку на лошадях от центра впечатлений "Bodo". Получили море удовольствия. Спасибо инструкторам Ксюше. Карине , Даше и их питомцам. Спасибо за прекрасное впечатление! Советую "Bodo"! Не пожалеете!!!!!!!

11 листопада 2017
На этой неделе состоялась прогулка на лошадях на двоих. Приехали с сестрой и отлично провели время. Прогулка по Журавлевскому гидропарку, тишина и спокойствие, красивые пейзажи. Милые лошадки, хорошие инструктора- очень молодые девочки, что приятно удивило. Подарочный сертификат подарили подруги на день рождения)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень