101229
 

Подаруй курс вокалу!

Повноцінний курс вокалу — 8 уроків в групі та 4 індивідуальні заняття з професійним викладачем. Це можливість не тільки познайомитися з вокальними техніками, але й удосконалювати свої голосові дані: оцінити діапазон, відшукати відповідну тональність, підібрати вдалий репертуар і розучити пісні. Вибір стилю залишається на особистий розсуд — це може бути класичний вокал або рок. Програма занять включає: навчальні матеріали, можливість безлімітних репетицій, створення музичних колективів і відвідування тематичних вечірок. детальніше...

1 люд. 12 уроків по 60 хвилин Використати до 30.11.2018
1 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 37 раз
1 людина
12 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Курс вокалу — що це?

Повноцінний курс вокалу, включає 8 занять в групі і 4 індивідуальних практичних уроку з досвідченим викладачем. Прекрасна можливість не просто навчитися брати високі ноти, але і знайти власну манеру співу. На вибір можна вивчати як класичний вокал, так і тонкощі виконання пісень у рок-стилі. Навчання включає всі навчальні матеріали, можливість безлімітних репетицій, створення музичних колективів, відвідування тематичних вечірок. 

Як все проходить?

Щасливчик відвідає сучасну музичну студію «Школа року», де він зможе лише за місяць навчитися головним премудростям вокальної майстерності. Його чекає 8 занять у групі, де він зробить для себе безліч захопливих теоретичних відкриттів, а також 4 уроку в компанії персонального викладача, який допоможе «прокачати» голос. Вчитель оцінить рівень навичок Щасливчика і підбере для нього індивідуальну програму навчання. Під час занять вони будуть виконувати різні вправи, а також розучувати підібраний репертуар. Навчання проводять не просто досвідчені вокалісти, а діючі фронтмени сучасних музичних колективів. Багато викладачі школи — лауреати і переможці міжнародних конкурсів. Розклад занять узгоджується заздалегідь.

8 групових занять + 4 індивідуальних уроку

В компанії студентів-однодумців можна дізнатися, якою має бути дихання під час співу, як співати низькі і високі ноти, надавати голосу емоційного забарвлення і самостійно вдосконалювати свої вокальні дані. Але головна перевага групових занять   можливість вчитися не тільки на своїх, але і на чужих помилках. Що ж стосується індивідуальних уроків, професійний викладач допоможе:

 • оцінити можливості голоси від артикуляції до діапазону
 • подолати всі складні моменти під час співу
 • підібрати відповідний репертуар і вивчити кожну пісню

Авторська програма занять включає:

 • навчальні матеріали
 • можливість безлімітних репетицій
 • створення музичних колективів
 • відвідування тематичних вечірок

Музичний напрям на вибір

Можна вивчати як класичний вокал, так і тонкощі виконання композицій в рок-стилі. Все залежить від особистих уподобань учня. Він зможе самостійно вибрати бажане музичний напрям. 

Місце проведення враження:

Школа рока
вул. Василя Стуса, 4-А Показати на мапі

18 відгуків реальних людей

В
Валерия
14 травня 2018
Подарила на Новый год подруга, я была в восторге, потому как хотелось вспомнить давно забытый навык пения (когда-то ходила на хор в музыкальной школе). Впечатлением осталась довольна (разве что времени маловато, хотелось ещё :)). Всё же за этот короткий период времени преподаватель Анна рассказала, как правильно петь, контролировать дыхание и мы успели распеться и спеть одну песню. Если будет...
Подарила на Новый год подруга, я была в восторге, потому как хотелось вспомнить давно забытый навык пения (когда-то ходила на хор в музыкальной школе). Впечатлением осталась довольна (разве что времени маловато, хотелось ещё :)). Всё же за этот короткий период времени преподаватель Анна рассказала, как правильно петь, контролировать дыхание и мы успели распеться и спеть одну песню. Если будет возможность, похожу в эту школу на полноценный курс вокала! Спасибо Bodo.ua за возможность получения такого впечатления!

А
Алексей
27 червня 2017
Подарок подарили друзья на день рождения. Выбрал мастер-класс по вокалу, потому что играю на гитаре и давно было интересно узнать основы техники пения. Понравился профессионализм преподавателя. Большое спасибо за эмоции.

Е
Елена
10 лютого 2017
Спасибо, дочка была в восторге.Очень хорошее обслуживание. Очень внимательные сотрудники.

25 січня 2016
Профессионально. Получил дельные советы как усовершенствовать самостоятельные занятия вокалом и получил ХОРОШЕЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень