Подаруйте курс здорового харчування Long!

1 людина
14 днів
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Спеціаліст складе індивідуальне двотижневе меню. Він врахує всі побажання та смаки клієнта. Кожен день буде доставлятися сніданок, ланч, обід, полуденок і вечеря з натуральних продуктів. Попередньо клієнт може порадитися з дієтологом і вибрати відповідну програму:

  • для жінок: 1200-1400 ккал / 1400-1700 ккал;
  • для чоловіків: 2000-2300 ккал / 2400-2800 ккал / 3000-3500 ккал.

Чому ми вибрали сервіс доставки їжі LifeFood

Складанням персональних меню займається дієтолог, який є також дипломованим лікарем, особистим консультантом та тренером. Всі страви доставляються щодня за вказаною клієнтом адресою. Контейнери з їжею упаковані в пакети, на яких вказано час для прийому їжі і кількість калорій.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Валерия
10 січня 2017
Замечательный курс! То что нужно, чтобы разгрузиться после новогодних праздников. Я еще не закончила его, но уже чувствую приятную легкость. Порций хватает, чтобы наестся, хотя они с виду небольшие. Еда вкусная и разнообразная. Вобщем, придраться не к чему! Очень довольна)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.