102385
 

Подаруй тривалий курс здорового харчування!

14 днів правильного харчування по спеціально розробленій програмі. Щоранку кур'єр буде привозити набір контейнерів з їжею на весь день. Різноманітне меню складуть з урахуванням усіх уподобань. Їжа принесе не тільки користь, але і задоволення. Програма спрямована на загальне оздоровлення організму і поліпшення самопочуття. детальніше...

1 люд. 14 днів Використати до 31.03.2019
1 людина
14 днів
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Курс здорового харчування ЛОНГЕР — що це?

Можливість оздоровити організм з допомогою смачного і правильного харчування. Досвідчений дієтолог підбере відповідну програму, а кухарі та кур'єри подбають про своєчасну доставку свіжих страв. Меню розпишуть на 14 днів з урахуванням особистих побажань.

Як все відбувається?

Щасливчик проконсультується з дієтологом для вибору оптимальної програми з переліку або розробки власного меню. Список страв підбирається так, щоб протягом двох тижнів харчування було не тільки корисним, але і смачним. Кур'єр регулярно буде привозити набір контейнерів з маркуванням часу прийому їжі. 14 днів Щасливчик буде харчуватися правильно, не піклуючись про покупку продуктів і готування. Результатом стане комплексне очищення та оздоровлення організму, покращене самопочуття і міцний сон.

14 днів здорового харчування

Програма розрахована на два тижні. Кожен день Щасливчику будуть привозити свіжі порції страв у відповідності з програмою. Меню складається з урахуванням особистих смакових уподобань.

Індивідуальна програма

Перед початком програми Щасливчик проконсультується з дієтологом в телефонному режимі. Разом вони визначать найбільш відповідний курс, виходячи з бажаного ефекту та стану здоров'я.

Зручні контейнери з маркуванням часу

Щодня Щасливчику будуть доставляти кілька контейнерів з їжею. Всі упаковки містять позначки, де написано відповідний час для кожного прийому їжі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
LifeFood
м. Захисників України, вул. Іскринська, 13 Показати на мапі

1 відгук

В
Валерия
10 січня 2017
Замечательный курс! То что нужно, чтобы разгрузиться после новогодних праздников. Я еще не закончила его, но уже чувствую приятную легкость. Порций хватает, чтобы наестся, хотя они с виду небольшие. Еда вкусная и разнообразная. Вобщем, придраться не к чему! Очень довольна)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень