102385
 

Подаруй тривалий курс здорового харчування!

14 днів правильного харчування по спеціально розробленій програмі. Щоранку кур'єр буде привозити набір контейнерів з їжею на весь день. Різноманітне меню складуть з урахуванням усіх уподобань. Їжа принесе не тільки користь, але і задоволення. Програма спрямована на загальне оздоровлення організму і поліпшення самопочуття. детальніше...

1 люд. 14 днів Використати до 30.11.2018
1 людина
14 днів
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2018

Курс здорового харчування ЛОНГЕР — що це?

Можливість оздоровити організм з допомогою смачного і правильного харчування. Досвідчений дієтолог підбере відповідну програму, а кухарі та кур'єри подбають про своєчасну доставку свіжих страв. Меню розпишуть на 14 днів з урахуванням особистих побажань.

Як все відбувається?

Щасливчик проконсультується з дієтологом для вибору оптимальної програми з переліку або розробки власного меню. Список страв підбирається так, щоб протягом двох тижнів харчування було не тільки корисним, але і смачним. Кур'єр регулярно буде привозити набір контейнерів з маркуванням часу прийому їжі. 14 днів Щасливчик буде харчуватися правильно, не піклуючись про покупку продуктів і готування. Результатом стане комплексне очищення та оздоровлення організму, покращене самопочуття і міцний сон.

14 днів здорового харчування

Програма розрахована на два тижні. Кожен день Щасливчику будуть привозити свіжі порції страв у відповідності з програмою. Меню складається з урахуванням особистих смакових уподобань.

Індивідуальна програма

Перед початком програми Щасливчик проконсультується з дієтологом в телефонному режимі. Разом вони визначать найбільш відповідний курс, виходячи з бажаного ефекту та стану здоров'я.

Зручні контейнери з маркуванням часу

Щодня Щасливчику будуть доставляти кілька контейнерів з їжею. Всі упаковки містять позначки, де написано відповідний час для кожного прийому їжі.

Місце проведення враження:

LifeFood
м. Захисників України, вул. Іскринська, 13 Показати на мапі

1 відгук

В
Валерия
10 січня 2017
Замечательный курс! То что нужно, чтобы разгрузиться после новогодних праздников. Я еще не закончила его, но уже чувствую приятную легкость. Порций хватает, чтобы наестся, хотя они с виду небольшие. Еда вкусная и разнообразная. Вобщем, придраться не к чему! Очень довольна)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень