102383
 

Подаруй курс здорового харчування!

7 днів експерименту разом з професійною командою дієтологів і експертів в області здорового харчування. Це унікальний шанс подбати про своє тіло за допомогою дієвого інструменту — корисної їжі. Детально продумана програма гарантує позитивний ефект: стрункість і прекрасне самопочуття. Вибрати можна різні варіанти меню та графік доставки. детальніше...

1 люд. 7 днів Використати до 31.10.2018
1 людина
7 днів
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2018

Курс здорового харчування — що це?

Можливість приборкати шкідливі харчові звички і покласти початок новим! Потрібно лише зважитися на незвичайний досвід і підписатися на 7-денну програму правильного харчування. Збалансоване меню, свіжоприготовані страви з органічних продуктів у виконанні кращих кухарів і велику різноманітність рецептів — це шанс привести здоров'я в порядок. Доставка готової їжі здійснюється щодня.

Як все відбувається?

Щасливчик вибирає програму харчування, виходячи з своїх цілей: почати вести здоровий спосіб життя, поліпшити травлення, придбати струнку фігуру. Фахівці підбирають для нього індивідуальну схему. Це комплексні страви з натуральних продуктів з докладним розрахунком калорій. Вся їжа готується в день доставки, що забезпечує їй максимальну харчову цінність. Меню розписується на кожен день і не повторюється.

Унікальний курс здорового харчування

Взяти участь у персональної програмі від команди професіоналів LIFEFOOD! Це означає — випробувати на власному досвіді всі вигоди від корисної їжі: прекрасне самопочуття, бадьорість тіла і прилив енергії.

Індивідуальне 7-денне меню

Раціон розробляється персонально для Щасливчика. При цьому беруться до уваги різні фактори: ритм життя, кількість спалюваних калорій щодня, особливості статури. Щасливчик може вибрати такі курси:

  • програма для жінок розрахована на різну кількість калорій (1200-1400 Ккал/ 1400-1700 Ккал);
  • програма для чоловіків розрахована на різну кількість калорій (2000-2300 Ккал/ 2400-2800 Ккал/ 3000-3500 Ккал)

Додатковий бонус — зручна доставка в спеціальних контейнерах.

Натуральні продукти

Всі страви готуються зі свіжих продуктів. Якість їжі відповідає самим високим стандартам.

Місце проведення враження:

LifeFood
м. Захисників України, вул. Іскринська, 13 Показати на мапі

1 відгук

В
Валерия
10 січня 2017
Замечательный курс! То что нужно, чтобы разгрузиться после новогодних праздников. Я еще не закончила его, но уже чувствую приятную легкость. Порций хватает, чтобы наестся, хотя они с виду небольшие. Еда вкусная и разнообразная. Вобщем, придраться не к чему! Очень довольна)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень