102383
 

Подаруй курс здорового харчування!

Клієнт вибере програму харчування залежно від своїх цілей: набути здорових харчових звичок, налагодити травлення, схуднути. Кухар розробить для нього раціон, який буде включати сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю. Це повноцінні страви з фермерських продуктів з чітким розрахунком калорій. Вся їжа свіжа і готується безпосередньо в день доставки. Меню розписується на кожен день і не повторюється. детальніше...

1 люд. 7 днів Використати до 30.04.2019
1 людина
7 днів
Доступно з 5 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Клієнт вибере програму харчування залежно від своїх цілей: набути здорових харчових звичок, налагодити травлення, схуднути. Кухар розробить для нього раціон, який буде включати сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю. Це повноцінні страви з фермерських продуктів з чітким розрахунком калорій. Вся їжа свіжа і готується безпосередньо в день доставки. Меню розписується на кожен день і не повторюється. Також клієнт може проконсультуватися з дієтологом, який запропонує ефективну програму:

  • для жінок: 1200-1400 ккал/ 1400-1700 ккал;
  • для чоловіків: 2000-2300 ккал/ 2400-2800 ккал / 3000-3500 ккал.

Чому ми вибрали сервіс доставки їжі LifeFood

Компанія працює з 2012 року. Програму харчування для кожного клієнта складає лікар, нутриціолог і тренер — Ольга Головкіна. Всі страви готують на пару або запікають. Для упаковки продуктів використовуються трейсилери, які допомагають зберегти всі смакові якості їжі. На кожному контейнері вказано час прийому їжі і кількість калорій.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
LifeFood
м. Захисників України, вул. Іскринська, 13 Показати на мапі

1 відгук

В
Валерия
10 січня 2017
Замечательный курс! То что нужно, чтобы разгрузиться после новогодних праздников. Я еще не закончила его, но уже чувствую приятную легкость. Порций хватает, чтобы наестся, хотя они с виду небольшие. Еда вкусная и разнообразная. Вобщем, придраться не к чему! Очень довольна)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень