102383
 

Подаруй курс здорового харчування!

7 днів експерименту разом з професійною командою дієтологів і експертів в області здорового харчування. Це унікальний шанс подбати про своє тіло за допомогою дієвого інструменту — корисної їжі. Детально продумана програма гарантує позитивний ефект: стрункість і прекрасне самопочуття. Вибрати можна різні варіанти меню та графік доставки. детальніше...

1 люд. 7 днів Використати до 28.02.2019
1 людина
7 днів
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Курс здорового харчування — що це?

Можливість приборкати шкідливі харчові звички і покласти початок новим! Потрібно лише зважитися на незвичайний досвід і підписатися на 7-денну програму правильного харчування. Збалансоване меню, свіжоприготовані страви з органічних продуктів у виконанні кращих кухарів і велику різноманітність рецептів — це шанс привести здоров'я в порядок. Доставка готової їжі здійснюється щодня.

Як все відбувається?

Щасливчик вибирає програму харчування, виходячи з своїх цілей: почати вести здоровий спосіб життя, поліпшити травлення, придбати струнку фігуру. Фахівці підбирають для нього індивідуальну схему. Це комплексні страви з натуральних продуктів з докладним розрахунком калорій. Вся їжа готується в день доставки, що забезпечує їй максимальну харчову цінність. Меню розписується на кожен день і не повторюється.

Унікальний курс здорового харчування

Взяти участь у персональної програмі від команди професіоналів LIFEFOOD! Це означає — випробувати на власному досвіді всі вигоди від корисної їжі: прекрасне самопочуття, бадьорість тіла і прилив енергії.

Індивідуальне 7-денне меню

Раціон розробляється персонально для Щасливчика. При цьому беруться до уваги різні фактори: ритм життя, кількість спалюваних калорій щодня, особливості статури. Щасливчик може вибрати такі курси:

  • програма для жінок розрахована на різну кількість калорій (1200-1400 Ккал/ 1400-1700 Ккал);
  • програма для чоловіків розрахована на різну кількість калорій (2000-2300 Ккал/ 2400-2800 Ккал/ 3000-3500 Ккал)

Додатковий бонус — зручна доставка в спеціальних контейнерах.

Натуральні продукти

Всі страви готуються зі свіжих продуктів. Якість їжі відповідає самим високим стандартам.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
LifeFood
м. Захисників України, вул. Іскринська, 13 Показати на мапі

1 відгук

В
Валерия
10 січня 2017
Замечательный курс! То что нужно, чтобы разгрузиться после новогодних праздников. Я еще не закончила его, но уже чувствую приятную легкость. Порций хватает, чтобы наестся, хотя они с виду небольшие. Еда вкусная и разнообразная. Вобщем, придраться не к чему! Очень довольна)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень