Подаруйте курс здорового харчування!

1 людина
7 днів
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнт вибере програму харчування залежно від своїх цілей: набути здорових харчових звичок, налагодити травлення, схуднути. Кухар розробить для нього раціон, який буде включати сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю. Це повноцінні страви з фермерських продуктів з чітким розрахунком калорій. Вся їжа свіжа і готується безпосередньо в день доставки. Меню розписується на кожен день і не повторюється. Також клієнт може проконсультуватися з дієтологом, який запропонує ефективну програму:

  • для жінок: 1200-1400 ккал/ 1400-1700 ккал;
  • для чоловіків: 2000-2300 ккал/ 2400-2800 ккал / 3000-3500 ккал.

Чому ми вибрали сервіс доставки їжі LifeFood

Компанія працює з 2012 року. Програму харчування для кожного клієнта складає лікар, нутриціолог і тренер. Всі страви готують на пару або запікають. Для упаковування продуктів використовуються трейсилери, які допомагають зберегти всі смакові якості їжі. На кожному контейнері вказано час прийому їжі і кількість калорій.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Валерия
10 січня 2017
Замечательный курс! То что нужно, чтобы разгрузиться после новогодних праздников. Я еще не закончила его, но уже чувствую приятную легкость. Порций хватает, чтобы наестся, хотя они с виду небольшие. Еда вкусная и разнообразная. Вобщем, придраться не к чему! Очень довольна)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.