101324
 

Курс живопису

Повноцінний курс живопису з 10 занять, який дозволить ближче познайомитися з усіма нюансами цього мистецтва. Досвідчений художник розповість, як планувати композицію майбутніх картин, повідає основи чорно-білого живопису в олівці або вугіллям, а також навчить працювати з гуашшю, аквареллю та олією. В компанії інших 5-ти учнів осягати всі ці нюанси буде простіше і веселіше. Написані картини стануть чудовою прикрасою для домашнього інтер'єру. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 2 години Використати до 30.06.2018
Неактивне враження
1 людина
10 уроків по 2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 30.06.2018

Курс живопису — що це?

Повне навчання основам живопису — 10 уроків по 2 години. Навчає професійний художник в невеликій групі — до 6 осіб. Намальовані під час навчання картини можна забрати з собою.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасну творчу студію «Варіант», де його вже буде чекати досвідчений художник та група однодумців. Спочатку профі представить Щасливчика іншим учням, потім уточнить рівень його навичок і скоректує програму навчання у відповідності з потребами учнів. Потім художник розповість, що собою представляє живопис, історію розвитку образотворчого мистецтва. Після теорії, можна буде спробувати втілити отримані знання на практиці. Всі намальовані картини можна забрати додому після висихання!

Можливість створити кілька картин у різних техніках

Курс живопису передбачає навчання:

  • основам чорно-білого живопису в олівці та вугіллям: секрети об'ємного малюнка, техніка «біле на білому», пейзаж вугіллям, світлова різниця за допомогою штриха;
  • тонкощам роботи з аквареллю: натюрморт від 3-х предметів у штучному освітленні, пейзаж по «сирому» та «сухому», квіти в теплій або холодній колірній гамі;
  • секретам роботи з гуашшю і маслом: картина маслом у вільній тематиці, пейзаж заходу, декоративний натюрморт гуашшю.

Все необхідне видається

Досить просто прийти і насолодитися курсом живопису. Все необхідне для занять видадуть в студії. Це буде папір, фарби — акварель, гуаш, а також спеціальне вугілля для малювання.

Створені шедеври можна забрати додому!

Власноруч намальовані картини можна забрати додому по закінченні курсу живопису. Це відмінна можливість доповнити інтер'єр будинку незвичайними шедеврами. Більш того, за цілий курс учні виконують безліч картин різної тематики.

Місце проведення враження:

Клуб Варіант
р. Харків, вул. Героїв Праці, 2/48 Показати на мапі

45 відгуків реальних людей

А
Александра
12 серпня 2017
Добрый день! Хочу поделиться своими эмоциями по поводу впечатления-Мастер-класс по живописи.Это было прекрасно,я под руководством очень приятной и талантливой художницы Анастасии ,нарисовала картину маслом.Спасибо моим подругам за такой подарок,раньше я посещала художественную школу,но из-за нехватки времени перестала ходить туда и постоянно рассказывала,как мечтаю рисовать.Вот так :) Спасибо BODO)))

10 серпня 2017
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная...
Сертификат подарил муж на мастер класс по живописи. Рисовала последний раз в школе, классе 7 и гуашью, когда листик альбомный вздувался))) А на мастер-классе я рисовала на холсте и маслом. Я понятия не имела, что это так приятно, интересно, увлекательно и красиво. Конечно, мне помогала девочка художник: рассказывала с чего начать, как смешивать краски. За 2,5 часа у меня получилась шикарная картина (я так думаю). После этого урока захотелось рисовать. Купила себе картину по номерам - увлекательно, но с уроком живописи не сравнить!!! Хочу еще на такое впечатление. Рекомендую дарить и не бояться, никто не останется равнодушным!

Л
Лилия
6 червня 2017
Спасибо за яркие впечатления! я вообще не умею рисавать, но и у меня вышло вовсе неплохо! очень хороший преподаватель. Единственное, что мне немного не хватало, возможно, музыки. а так все отлично!

К
Кристина
25 травня 2017
Всегда хотелось попробовать себя в роли художника)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень