101869
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Захоплююча детективна гра в реальному форматі. Команду з 4-х друзів замикають в кімнаті   тепер у них є всього 60 хвилин на те, щоб розгадати логічні головоломки і відшукати ключ до свободи. Але не все так просто, адже на шляху встануть різноманітні пастки. Якщо знадобиться, організатори зможуть дати підказки. Вибрати можна кімнату з будь-якою темою: від «Алхіміка» до «Пили». Кімнати розташовані на 5-ти різних локаціях. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.10.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 601 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2018

Квест-кімната — що це?

Захоплююча детективна гра в реальному форматі. Ані фізична сила, ані гроші тут не важливі. Є лише замкнена зовні кімната та 60 хвилин на пошуки ключа. Потрібно поспішати, адже це таємниче місце має страхітливу репутацію, тому краще скоріш вибиратися. Допоможуть в цьому різноманітні логічні головоломки, але щоб розгадати їх — ніяк не обійтися без допомоги 3-х кращих друзів. На вибір пропонується кілька кімнат з різноманітною тематикою.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою 3-х товаришів, з якими йому доведеться «зануритися» у справжню пригоду. Вони потраплять в кімнату, замкнену зовні. Але другий ключ залишився десь всередині — а значить, знайти його, можливо, потрібно лише проявити кмітливість. Якщо загадки заведуть Щасливчиків у глухий кут, організатори завжди готові дати кілька порад. На вибір пропонуються 5 локацій з різними кімнатами.

Реалістичний формат гри

Ця детективна гра в реальному форматі дозволяє розкрити ті якості, про які й не підозрюєш в реальному житті. Хтось ризикує піти на поводу у своїх страхів, а хтось — можливо очолить команду і виведе її з оповитого таємницею місця.

Ув'язнення в обраній квест-кімнаті

Особливу родзинку грі подарує захоплюючий сюжет. На вибір пропонується безліч варіантів квест-кімнат, серед яких:

 • Викрадений талісман
 • Божевільний будинок
 • Пограбування музею
 • Алхімік
 • Пила
 • Промислове шпигунство
 • Електростанція
 • Будинок Чикатило

Тематичний інтер'єр

Кожна з кімнат оформлена у відповідному стилі. Атрибутика алхіміків, спецагентів та елементи з фільмів жахів дозволяють максимально поринути в атмосферу.

Місце проведення враження:

Під замком - Квест-кімната - Харків
м. Університет, вул. Мироносицька, 24 Показати на мапі
Keyhole - Квест-кімната
м. Історичний музей, вул. Громадянська, 7 Показати на мапі
м. 23 серпня, пер. Шекспіра, 5 Показати на мапі
м. Держпром, вул. Данилевського, д.39 Показати на мапі

56 відгуків реальних людей

О
Ольга
27 березня 2018
На 8 Марта коллеги-мужчины подарили каждой девушке по подарку-впечатлению. И это того стоило! Каждая из нас выбрала впечатление по душе... Мы вчетвером скооперировались и теперь каждую пятницу посещаем квест-комнаты. Почему именно квест? Да потому, что час адреналина / шевеления мозгами / бурлящих эмоций в компании друзей очень хорошо заряжает позитивом и скрашивает серые унылые будни. Спасибо bodo и компании-партнеру "Взаперти"!!!

А
Антонина
20 березня 2018
Прекрасно провели время с семьей в квест-комнате Промышленный Шпионаж! Продуманный сюжет и технологичные загадки. Для не очень опытной команды как мы оказалось просто идеально. Прошли за 49 минут! Спасибо организаторам и персоналу!

13 березня 2018
Мне на день рождения подарили впечатление на квест-комнату. Я была в диком восторге от впечатления.

26 лютого 2018
Квест-комната очень интересная!!! Одна из лучших, в которых я была! Все было интересно и организаторы молодцы! Все было на высшем уровне)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень