101869
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Захоплююча детективна гра в реальному форматі. Команду з 4-х друзів замикають в кімнаті   тепер у них є всього 60 хвилин на те, щоб розгадати логічні головоломки і відшукати ключ до свободи. Але не все так просто, адже на шляху встануть різноманітні пастки. Якщо знадобиться, організатори зможуть дати підказки. Вибрати можна кімнату з будь-якою темою: від «Алхіміка» до «Пили». Кімнати розташовані на 5-ти різних локаціях. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 980 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

Квест-кімната — що це?

Захоплююча детективна гра в реальному форматі. Ані фізична сила, ані гроші тут не важливі. Є лише замкнена зовні кімната та 60 хвилин на пошуки ключа. Потрібно поспішати, адже це таємниче місце має страхітливу репутацію, тому краще скоріш вибиратися. Допоможуть в цьому різноманітні логічні головоломки, але щоб розгадати їх — ніяк не обійтися без допомоги 3-х кращих друзів. На вибір пропонується кілька кімнат з різноманітною тематикою.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою 3-х товаришів, з якими йому доведеться «зануритися» у справжню пригоду. Вони потраплять в кімнату, замкнену зовні. Але другий ключ залишився десь всередині — а значить, знайти його, можливо, потрібно лише проявити кмітливість. Якщо загадки заведуть Щасливчиків у глухий кут, організатори завжди готові дати кілька порад. На вибір пропонуються 5 локацій з різними кімнатами.

Реалістичний формат гри

Ця детективна гра в реальному форматі дозволяє розкрити ті якості, про які й не підозрюєш в реальному житті. Хтось ризикує піти на поводу у своїх страхів, а хтось — можливо очолить команду і виведе її з оповитого таємницею місця.

Ув'язнення в обраній квест-кімнаті

Особливу родзинку грі подарує захоплюючий сюжет. На вибір пропонується безліч варіантів квест-кімнат, серед яких:

 • Викрадений талісман
 • Божевільний будинок
 • Пограбування музею
 • Алхімік
 • Пила
 • Промислове шпигунство
 • Електростанція
 • Будинок Чикатило

Тематичний інтер'єр

Кожна з кімнат оформлена у відповідному стилі. Атрибутика алхіміків, спецагентів та елементи з фільмів жахів дозволяють максимально поринути в атмосферу.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Під замком - Квест-кімната - Харків
м. Університет, вул. Мироносицька, 24 Показати на мапі

Keyhole - Квест-кімната
м. Історичний музей, вул. Громадянська, 7 Показати на мапі
м. 23 серпня, пер. Шекспіра, 5 Показати на мапі
м. Держпром, вул. Данилевського, д.39 Показати на мапі

64 відгуків

А
Алина
24 липня 2018
На 8 марта подарили сертификат БОДО, долго вибирала впечатление и остановилась на квест комнате "Електростанция", впечатлений просто масса, оочень все понравилось, было и весело и страшно и смешно, вообщем все понравилось, спасибо .

Ю
Юрій
12 липня 2018
Враження мені подарували на день народження. Був здивований форматом подарунка. Довго не міг активувати, бо забував за нього. А після активації - теж забув й прострочив термін. Але картка все одно була активна. Формат враження був обраний тим, хто дарував. Й Я його не став змінювати, бо ніколи не був у квест-кімнаті. Так вдвох й пішли у кімнату, ще двох не змогли заохотити - усі дуже зайняті на вихідних! На жаль квест не пройшли повністю.

А
Алексей
27 червня 2018
"Впечатление" получил как подарок. В квест-комнате были с компанией в первый раз. Было весьма занимательно подумать над некоторыми задачами, а иной раз и посмеяться. Всем очень понравилось. Советую всем, кто ещё не был.

Х
Харланова Ирина
25 червня 2018
Сертификат подарили дети на День Рождения.Когда увидела квест-комнату в предложенных впечатлениях была приятно удивлена,так как давно хотела туда попасть(но как обычно не могла найти время на посещение комнаты). Было решено-идём!!! Перед посещением квеста было волнительно(думала:будет ли всем интересно,так как никто там ещё не был),но как оказалось очень зря!!! ВСЕ БЫЛИ В...
Сертификат подарили дети на День Рождения.Когда увидела квест-комнату в предложенных впечатлениях была приятно удивлена,так как давно хотела туда попасть(но как обычно не могла найти время на посещение комнаты). Было решено-идём!!! Перед посещением квеста было волнительно(думала:будет ли всем интересно,так как никто там ещё не был),но как оказалось очень зря!!! ВСЕ БЫЛИ В ПОЛНОМ ВОСТОРГЕ!!! Теперь мы стали фанатами этого дела и обязательно посетим ещё(я думаю не один раз). Всё было просто круто. Большое спасибо!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень