101869
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Захоплююча детективна гра в реальному форматі. Команду з 4-х друзів замикають в кімнаті   тепер у них є всього 60 хвилин на те, щоб розгадати логічні головоломки і відшукати ключ до свободи. Але не все так просто, адже на шляху встануть різноманітні пастки. Якщо знадобиться, організатори зможуть дати підказки. Вибрати можна кімнату з будь-якою темою: від «Алхіміка» до «Пили». Кімнати розташовані на 5-ти різних локаціях. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.04.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 915 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 14 років
Використати до 30.04.2018

Квест-кімната — що це?

Захоплююча детективна гра в реальному форматі. Ані фізична сила, ані гроші тут не важливі. Є лише замкнена зовні кімната та 60 хвилин на пошуки ключа. Потрібно поспішати, адже це таємниче місце має страхітливу репутацію, тому краще скоріш вибиратися. Допоможуть в цьому різноманітні логічні головоломки, але щоб розгадати їх — ніяк не обійтися без допомоги 3-х кращих друзів. На вибір пропонується кілька кімнат з різноманітною тематикою.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою 3-х товаришів, з якими йому доведеться «зануритися» у справжню пригоду. Вони потраплять в кімнату, замкнену зовні. Але другий ключ залишився десь всередині — а значить, знайти його, можливо, потрібно лише проявити кмітливість. Якщо загадки заведуть Щасливчиків у глухий кут, організатори завжди готові дати кілька порад. На вибір пропонуються 5 локацій з різними кімнатами.

Реалістичний формат гри

Ця детективна гра в реальному форматі дозволяє розкрити ті якості, про які й не підозрюєш в реальному житті. Хтось ризикує піти на поводу у своїх страхів, а хтось — можливо очолить команду і виведе її з оповитого таємницею місця.

Ув'язнення в обраній квест-кімнаті

Особливу родзинку грі подарує захоплюючий сюжет. На вибір пропонується безліч варіантів квест-кімнат, серед яких:

 • Музей КДБ
 • Кімната футбольного фаната
 • Гараж
 • Божевільний будинок
 • Фредді Крюгер
 • Пограбування музею
 • Алхімік
 • Red Room
 • Пила
 • Промислове шпигунство

Тематичний інтер'єр

Кожна з кімнат оформлена у відповідному стилі. Приміром, у «Музеї КДБ» присутні елементи інтер'єру радянського минулого: стілець з накинутим на спинку кітелем, настільна лампа, телефон з циферблатом, замкнений сейф, карта світу тих часів. А ось назва кімнати «Гараж» говорить сама за себе: інтер'єр тут в точності відповідає заявленому.

Місце проведення враження:

Квест-кімната Keyhole
м. Метробудівників, м. Спортивна, вул. Плеханівська, 92а Показати на мапі
м. 23 серпня, пер. Шекспіра, 5 Показати на мапі
м. Держпром, Вул. Данилевського, д.39 Показати на мапі
Замкнені Харків
м. Університет, вул. Мироносицька, 24 Показати на мапі
м. Майдан Конституції, вул. Куликівська, 15 Показати на мапі

47 відгуків реальних людей

А
Алина
21 жовтня 2017
Выбрали квест-комнату. Впечатления супер! Подарили друзья на свадьбу! Очень

В
Виталий
29 вересня 2017
Все понравилось, приятный парень встретил, нас все рассказал, объяснил. Задания в комнате были логичными, были в комнате Алхимик. В общем, хорошо провести время с друзьями можно, посетив Квест комнату.

А
Анна
27 вересня 2017
Были в квест комнате "Ограбление музея". Очень понравилось, необычные задания и хитрые секреты. Рекомендую.

А
Алёна
25 вересня 2017
Подружки подарили сертификат на день рождения, вспомнила я о нём спустя пол года, когда он чуть не згорел(( Выбирала, выбирала я и выбрала поход в квест комнату, так как давно хотела попробовать что это такое. Мы пошли на Фредди, очень интересная комната, в которой атмосфера делает поиски интереснее. В результате все остались довольны и даже пошли сразу еще в одну комнату (но уже естественно за...
Подружки подарили сертификат на день рождения, вспомнила я о нём спустя пол года, когда он чуть не згорел(( Выбирала, выбирала я и выбрала поход в квест комнату, так как давно хотела попробовать что это такое. Мы пошли на Фредди, очень интересная комната, в которой атмосфера делает поиски интереснее. В результате все остались довольны и даже пошли сразу еще в одну комнату (но уже естественно за деньги). Осталась довольна как персоналом Бодо так и персоналом квест-комнаты. Спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень