100698
 

Подаруй лазертаг з друзями!

Гра нового покоління з використанням високоточної техніки і інфрачервоних променів. Компанія з 8 осіб проведе 2 години на обладнаній арені, б'ючись за свою команду. Кожен виконує одночасно дві ролі: стрілка і мішені, адже є не тільки зброя, але і сенсор, у який потрібно цілитися. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
1 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 132 раз
8 людина
2 години
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.07.2018

Лазертаг з друзями — що це?

Командна «гра-стрілялка» з використанням інфрачервоних променів на спеціальній арені з безліччю укриттів і барикад. У лазертазі застосовуються макети реальної бойової зброї і особливі датчики, які фіксують постріли. Учасники відчують себе стрілками на завданні і докладуть всі зусилля для перемоги.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з друзями приїжджає в пейнтбольний клуб «Екстремал». Тут компанію зустрічає адміністратор і проводжає на локацію. Кожному видають набір з гвинтівки і інфрачервоного сенсора. Після цього починається 2-годинний бій. Нечесна гра виключена: попадання «запам'ятовуються» високоточною технікою.

Для великої компанії

Щасливчик може зібрати компанію з 8 осіб для створення повноцінних команд. Переможцями стануть найвлучніші та спритні.

Стрільба інфрачервоними променями

На всіх гравців закріплені спеціальні датчики, які фіксують попадання променів. Цілитися потрібно саме в них. Після завершення сутички адміністратор надасть статистику вдалих пострілів.

Абсолютно безпечно

Лазертаг не вимагає особливих навичок і повністю безпечний. Інфрачервоні лазери нешкідливі для організму і не викликають ніяких відчуттів. Тільки драйв і азарт!

Місце проведення враження:

Екстремальні - Пейнтбольний клуб
м. Холодна Гора, просп. Любові Малої (Постишева), 93 Показати на мапі

9 відгуків реальних людей

К
Константин
13 листопада 2016
Даже не ожидал, что настолько понравится! Прикольная стрелялка и макеты с реального оружия взяты. Спасибо друзьям за подарок и компании за хороший сервис!

Д
Дима
23 серпня 2015
Мне подарили лазертаг, потому что я очень хотел что-то похожее на пейнтбол, но чтобы без краски. Потому что скажу по секрету, краска даже через костюм проникает на футболку. А лазертаг — это отличный вариант, когда хочешь пострелять, но не хочешь пачкаться) Поэтому этот подарок стал для меня и для моих друзей настоящим событием — мы запомним этот день надолго)) а команду мы назвали Бублики, аххахах))

С
Саша
3 жовтня 2014
Лазертаг - это тема!!! Все, кто еще не пробовал и любит игры в таком стиле - присоединяйтесь!!! Это даже круче, чем в пейнтбол, потому что не надо получать шариком с краской по разным местам)))

С
Семен
14 лютого 2014
Круто отдохнули всей компанией, когда увидел, что друзья сделали коллективный подарок, то решил, что они больше для себя его выбрали. Но мне очень понравилось, пейнтбол, конечно, более травмоопасный будет. А здесь даже ребенок может играть. Благодаря датчикам выстрелов фактических нет, только имитация. Камуфляж, все выдают. Понравились и модели оружия, очень похожи на настоящее.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень