100698
 

Подаруй лазертаг з друзями!

Гра нового покоління з використанням високоточної техніки і інфрачервоних променів. Компанія з 8 осіб проведе 2 години на обладнаній арені, б'ючись за свою команду. Кожен виконує одночасно дві ролі: стрілка і мішені, адже є не тільки зброя, але і сенсор, у який потрібно цілитися. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 30.04.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 160 раз
8 людей
2 години
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 30.04.2019

Лазертаг з друзями — що це?

Командна «гра-стрілялка» з використанням інфрачервоних променів на спеціальній арені з безліччю укриттів і барикад. У лазертазі застосовуються макети реальної бойової зброї і особливі датчики, які фіксують постріли. Учасники відчують себе стрілками на завданні і докладуть всі зусилля для перемоги.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з друзями приїжджає в пейнтбольний клуб «Екстремал». Тут компанію зустрічає адміністратор і проводжає на локацію. Кожному видають набір з гвинтівки і інфрачервоного сенсора. Після цього починається 2-годинний бій. Нечесна гра виключена: попадання «запам'ятовуються» високоточною технікою.

Для великої компанії

Щасливчик може зібрати компанію з 8 осіб для створення повноцінних команд. Переможцями стануть найвлучніші та спритні.

Стрільба інфрачервоними променями

На всіх гравців закріплені спеціальні датчики, які фіксують попадання променів. Цілитися потрібно саме в них. Після завершення сутички адміністратор надасть статистику вдалих пострілів.

Абсолютно безпечно

Лазертаг не вимагає особливих навичок і повністю безпечний. Інфрачервоні лазери нешкідливі для організму і не викликають ніяких відчуттів. Тільки драйв і азарт!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Екстремальні - Пейнтбольний клуб
м. Холодна Гора, просп. Любові Малої (Постишева), 93 Показати на мапі

10 відгуків

К
Константин
13 листопада 2016
Даже не ожидал, что настолько понравится! Прикольная стрелялка и макеты с реального оружия взяты. Спасибо друзьям за подарок и компании за хороший сервис!

Д
Дима
23 серпня 2015
Мне подарили лазертаг, потому что я очень хотел что-то похожее на пейнтбол, но чтобы без краски. Потому что скажу по секрету, краска даже через костюм проникает на футболку. А лазертаг — это отличный вариант, когда хочешь пострелять, но не хочешь пачкаться) Поэтому этот подарок стал для меня и для моих друзей настоящим событием — мы запомним этот день надолго)) а команду мы назвали Бублики, аххахах))

М
Макс
9 березня 2015
Классно отдохнули — сначала побегали и постреляли, а потом арендовали мангал и продолжили веселуху. Что понравилось: что впечатление для большой компании. То есть можно взять с собой на игру всех друзей и никого не обидеть.

С
Саша
3 жовтня 2014
Лазертаг - это тема!!! Все, кто еще не пробовал и любит игры в таком стиле - присоединяйтесь!!! Это даже круче, чем в пейнтбол, потому что не надо получать шариком с краской по разным местам)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень