101637
 

Подаруй майстер-клас бариста для компанії!

Професійна дегустація для тих, хто не уявляє свого життя без чашки гарячої кави. Екскурс в історію та сучасні методики заварювання, урок ароматів за допомогою набору Le Nez du Cafe та рецепти справжніх еспресо, капучіно, а також безліч цікавих фактів від профі зроблять заняття не тільки смачним, але і дуже цікавим. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
4 людини
3 години
Все необхідне видається
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас бариста для компанії — що це?

Цілих 3 години в атмосфері смаків і ароматів для 4-х любителів хорошої кави. Однак належить не тільки дегустувати, адже майстер-клас під керівництвом досвідченого бариста навчає, в першу чергу, вмінню готувати гарячий напій за всіма правилами.

Як все відбувається?

Перше, що відчує Щасливчик і 3 його друзів, переступивши поріг Barista School — неповторний аромат кавових зерен. Це означає, що професійний бариста вже чекає своїх учнів на захоплюючому майстер-класі, поділивши заняття на 2 частини: теорію і практику, кожна з яких передбачає дегустацію гарячого напою. Теорія відправить слухачів у край, де ростуть кавові дерева. Бариста розповість про те, як клімат впливає на присмак плодів арабіки й робусти, про особливості обробки ягід та обжарювання зерен. А ось практика задіює смак і нюх Щасливчиків: спочатку відбудеться знайомство з кавовими ароматами з набору Le Nez du Cafe, а потім випаде можливість спробувати один з 4-х альтернативних способів заварювання напою.

2 види дегустації: смакова і нюхова

Чому смак кави змінюється в залежності від виду обробки ягід, сухого, вологого та напіввологого, розповість профі-бариста. Він також проведе практичний урок з професійним набором Le Nez du Cafe, де належить розпізнати найпоширеніші аромати кави — з нотками шоколаду, тютюну, ванілі, меду.

Сучасна кавова наука: альтернативні способи заварювання

Альтернативні способи заварювання будуть цікавими для всіх, хто любить каву, і мріє навчитися готувати її на професійному рівні. На вибір надається можливість заварити каву в пуровері, кемексі, сифоні або аеропресі.

Рецепт «правильних» еспресо і капучіно

Навчити готувати напій за всіма правилами може тільки досвідчений бариста. Виняткова можливість не тільки спробувати, але й повторити на професійному обладнанні ідеальні еспресо та капучіно, відчувши кожну смакову нотку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Baristaschool - Школа бариста - Харків
м. Майдан Конституції, пров. Плетньовський, 8 Показати на мапі

27 відгуків

M
Marine
21 червня 2018
Добрый день! Подарок на этот замечательный мк мне подарили друзья, из большого списка я выбрала этот подарок ,так как очень люблю кофе и хотела бы в нем разбираться! В результате я получила: 1)новую информацию 2)дегустацию кофе 3)индивидуальный подход 4)работу с профессионалом своего дела!) Спасибо большое за такие впечатления-они действительно яркие☺️

14 червня 2018
Это было круто! Очень интересно и познавательно. Рассказывала все прекрасная девушка, которая обожает свое дело...и кофе)) Собственно, само впечатление я выбрала именно поэтому - люблю кофе. И интересно узнавать новое. Если кто сомневается, идти или нет - однозначно идти! Не разочаруетесь :)

Я
Яна
5 березня 2018
Мне понравился мастер-класс. Действительно узнала много нового. Мастер-класс проводила очень приветливая бариста. Два часа пролетели незаметно. Спасибо за позитивные эмоции!

Дарина
31 січня 2018
Коробочку с впечатлениями от Bodo часто покупаю в подарок друзьям, коллегам, родственникам. Отличная идея - составить индивидуальный набор впечатлений и позволить человеку самому выбрать себе подарок.В этот раз поздравили меня. Выбрала мастер-класс бариста, т.к. очень люблю кофе и все, что с ним связано. Интересно было узнать побольше об этом напитке и его приготовлении. Больше всего понравилось...
Коробочку с впечатлениями от Bodo часто покупаю в подарок друзьям, коллегам, родственникам. Отличная идея - составить индивидуальный набор впечатлений и позволить человеку самому выбрать себе подарок.В этот раз поздравили меня. Выбрала мастер-класс бариста, т.к. очень люблю кофе и все, что с ним связано. Интересно было узнать побольше об этом напитке и его приготовлении. Больше всего понравилось смотреть, как бариста готовит эспрессо и капучино, а потом попробовать это же сделать самой. К слову, напитки вышли очень вкусными :) Было круто узнать об альтернативных методах приготовления кофе и посмотреть, как это происходит. Все было здорово! Очень внимательная и приятная девушка (Оля) проводила мастер-класс. Я очень вдохновлена и теперь хочу сходить еще на какое-то кофейное мероприятие :) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень