102044
 

Подаруй майстер-клас від професійного бариста!

Справжня феєрія смаку для любителів кави. Можливість навчитися готувати еспресо і капучіно у професійного баріста, який розповість про всі особливості приготування традиційного ранкового напою. Заняття зі спеціальним набором запахів Le Nez du Cafe подарує знання про тонкощі кавових ароматів, а кульмінацією майстер-класу стане самостійне заварювання кави одним з 4-х альтернативних способів та смачна дегустація!   детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас бариста — що це?

Приготування кави — тонкий процес, і тільки професійний кавовар-бариста знає про всі секрети вирощування і обсмажування кавових зерен, відчуває всі відтінки ароматів різних видів кави і вміє заварювати його безліччю способів. Про все це можна дізнатися на майстер-класі бариста, де знавець кави проведе захоплююче заняття, присвячене благородному напою.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в гостинних стінах Barista School і познайомиться з профі-бариста, який проведе двогодинне заняття, що складається з двох частин — практичної та теоретичної. Спершу любителю ароматного напою належить дізнатися про основні види кавових дерев і про те, як клімат, місце і висота зростання впливають на смак кави. Потім бариста розповість про особливості обробки і обсмажування кавових ягід, і познайомить учнів з кавовими ароматами з допомогою набору Le Nez du Cafe. А потім настане час найцікавішого — самостійного приготування еспрессо та капучіно в кавомашині і навчання одній з 4-х альтернативних способів заварювання кави. Майстер-клас буде супроводжуватися дегустаціями та цікавими фактами з історії напою.

Знайомство з кавовими ароматами за допомогою набору Le Nez du Cafe

Цей професійний набір містить пробірки з ароматами, які можуть відчуватися у каві — мед, ваніль, тютюн, шоколад і т. д. Вміти розрізняти їх у каві — корисне знання не тільки для бариста!

Альтернативні способи заварювання кави

На майстер-класі розкажуть про один з 4-х способів альтернативного заварювання кави. Для самостійного приготування на вибір надаються:

  • кемекс
  • аеропрес
  • пуровер
  • вакуумний сифон

Історія кави — від зерна до напою

Можливість простежити довгий шлях кавового зерна: від плоду на дереві до ароматного напою в чашці. Досвідчений бариста розповість, як різноманітні погодні та природні фактори, а також обробка кавових вишень (суха, волога, полувлажная) впливають на смак напою. 

Місце проведення враження:

Baristaschool - Школа бариста - Харків
м. Майдан Конституції, пров. Плетньовський, 8 Показати на мапі

20 відгуків реальних людей

3 жовтня 2017
Исполнилась маленькая мечта большого любителя кофе! Мне провела отличный мастер-класс девушка Оля. Дружелюбная атмосфера, много полезной информации, которую подали не сухо, а очень увлекательно и интерактивно. Очень порадовала дегустация, тренинг ароматов, возможность приготовить разнообразные напитки различными способами. Спасибо большое за это незабываемое впечатление!

I
Irina
11 вересня 2017
Впечатление подарили коллеги в начале лета, зная какой я убежденный поклонник кофе) Очень порадовала желтая коробка bodo, все таки это удивительная идея - дарить впечатления! 3 месяца ждала подходящей "кофейной" поры года. Ну что) я в восторге! и ещё больше люблю кофе и, благодаря Оле из Barista School, реально больше знаю о нем, способах обжарки и приготовления, могу сама приготовить капучино...
Впечатление подарили коллеги в начале лета, зная какой я убежденный поклонник кофе) Очень порадовала желтая коробка bodo, все таки это удивительная идея - дарить впечатления! 3 месяца ждала подходящей "кофейной" поры года. Ну что) я в восторге! и ещё больше люблю кофе и, благодаря Оле из Barista School, реально больше знаю о нем, способах обжарки и приготовления, могу сама приготовить капучино или эспрессо на проф машине) и мечтаю купить пуровер для альтернативы) А еще, теперь я уверена, что варить кофе - это чистой воды алхимия :) Очень рекомендую всем любителям-ценителям кофе.

М
Марина
27 липня 2017
Замечательное впечатление! Особенно для любителей кофе. Узнала много нового и интересного. Порадовала возможность попробовать различные виды кофе и самостоятельно приготовить чудесный напиток в кофемашине. Разнообразие ароматов кофе впечатлило. Спасибо консультанту Юлии за прекрасно организованный мастер-класс и интересный рассказ. Рекомендую всем!

А
Анна
11 квітня 2017
Были вдвоем на мастер-классе бариста, очень понравилось. Просторная, стильная мастерская, чисто и аккуратно. Наша кофейная волшебница все подробно рассказывала, о кофе. Происхождение, метод сбора и обработки зерна. А самой приятной была практическая часть, и дегустация:)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень