102044
 

Подаруй майстер-клас бариста!

Справжня феєрія смаку для любителів кави. Можливість навчитися готувати еспресо і капучіно у професійного баріста, який розповість про всі особливості приготування традиційного ранкового напою. Заняття зі спеціальним набором запахів Le Nez du Cafe подарує знання про тонкощі кавових ароматів, а кульмінацією майстер-класу стане самостійне заварювання кави одним з 4-х альтернативних способів та смачна дегустація!   детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
1 людина
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас бариста — що це?

Приготування кави — тонкий процес, і тільки професійний кавовар-бариста знає про всі секрети вирощування і обсмажування кавових зерен, відчуває всі відтінки ароматів різних видів кави і вміє заварювати його безліччю способів. Про все це можна дізнатися на майстер-класі бариста, де знавець кави проведе захоплююче заняття, присвячене благородному напою.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в гостинних стінах Barista School і познайомиться з профі-бариста, який проведе двогодинне заняття, що складається з двох частин — практичної та теоретичної. Спершу любителю ароматного напою належить дізнатися про основні види кавових дерев і про те, як клімат, місце і висота зростання впливають на смак кави. Потім бариста розповість про особливості обробки і обсмажування кавових ягід, і познайомить учнів з кавовими ароматами з допомогою набору Le Nez du Cafe. А потім настане час найцікавішого — самостійного приготування еспрессо та капучіно в кавомашині і навчання одній з 4-х альтернативних способів заварювання кави. Майстер-клас буде супроводжуватися дегустаціями та цікавими фактами з історії напою.

Знайомство з кавовими ароматами за допомогою набору Le Nez du Cafe

Цей професійний набір містить пробірки з ароматами, які можуть відчуватися у каві — мед, ваніль, тютюн, шоколад і т. д. Вміти розрізняти їх у каві — корисне знання не тільки для бариста!

Альтернативні способи заварювання кави

На майстер-класі розкажуть про один з 4-х способів альтернативного заварювання кави. Для самостійного приготування на вибір надаються:

  • кемекс
  • аеропрес
  • пуровер
  • вакуумний сифон

Історія кави — від зерна до напою

Можливість простежити довгий шлях кавового зерна: від плоду на дереві до ароматного напою в чашці. Досвідчений бариста розповість, як різноманітні погодні та природні фактори, а також обробка кавових вишень (суха, волога, полувлажная) впливають на смак напою. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Baristaschool - Школа бариста - Харків
м. Майдан Конституції, пров. Плетньовський, 8 Показати на мапі

27 відгуків

M
Marine
21 червня 2018
Добрый день! Подарок на этот замечательный мк мне подарили друзья, из большого списка я выбрала этот подарок ,так как очень люблю кофе и хотела бы в нем разбираться! В результате я получила: 1)новую информацию 2)дегустацию кофе 3)индивидуальный подход 4)работу с профессионалом своего дела!) Спасибо большое за такие впечатления-они действительно яркие☺️

14 червня 2018
Это было круто! Очень интересно и познавательно. Рассказывала все прекрасная девушка, которая обожает свое дело...и кофе)) Собственно, само впечатление я выбрала именно поэтому - люблю кофе. И интересно узнавать новое. Если кто сомневается, идти или нет - однозначно идти! Не разочаруетесь :)

Я
Яна
5 березня 2018
Мне понравился мастер-класс. Действительно узнала много нового. Мастер-класс проводила очень приветливая бариста. Два часа пролетели незаметно. Спасибо за позитивные эмоции!

Дарина
31 січня 2018
Коробочку с впечатлениями от Bodo часто покупаю в подарок друзьям, коллегам, родственникам. Отличная идея - составить индивидуальный набор впечатлений и позволить человеку самому выбрать себе подарок.В этот раз поздравили меня. Выбрала мастер-класс бариста, т.к. очень люблю кофе и все, что с ним связано. Интересно было узнать побольше об этом напитке и его приготовлении. Больше всего понравилось...
Коробочку с впечатлениями от Bodo часто покупаю в подарок друзьям, коллегам, родственникам. Отличная идея - составить индивидуальный набор впечатлений и позволить человеку самому выбрать себе подарок.В этот раз поздравили меня. Выбрала мастер-класс бариста, т.к. очень люблю кофе и все, что с ним связано. Интересно было узнать побольше об этом напитке и его приготовлении. Больше всего понравилось смотреть, как бариста готовит эспрессо и капучино, а потом попробовать это же сделать самой. К слову, напитки вышли очень вкусными :) Было круто узнать об альтернативных методах приготовления кофе и посмотреть, как это происходит. Все было здорово! Очень внимательная и приятная девушка (Оля) проводила мастер-класс. Я очень вдохновлена и теперь хочу сходить еще на какое-то кофейное мероприятие :) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень