41210
 

Майстер-клас більярду для двох

Індивідуальне навчання грі в більярд від персонального інструктора, яке доступне всім не залежно від рівня наявних навичок! Профі не тільки познайомить гостей з базовими вправами, що дозволять відпрацювати точність ударів, але і допоможе спланувати переможну тактику гри. На вибір 2 стилі більярду — російський або американський пул. Останній більше підходить для новачків, оскільки тут маленькі кулі та великі лузи. А російський більярд по достоїнству оцінять бувалі гравці — він вимагає більше майстерності та вмінь! детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас більярду для двох — що це?

Індивідуальне навчання основам гри у більярд для двох. Більярд — це настільна гра, у якій кулі закочують в лунку за допомогою кия. На вибір учнів можна навчитися грати в російський або американський більярд (пул). Їх головна відмінність — ширина лунок. У російському більярді лунки більш вузькі, що ускладнює техніку гри, в американському більярді лунки широкі, що робить техніку більш простою.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають «Школу чемпіонів», де їх зустріне досвідчений профі, який уточнить рівень навичок своїх учнів. Він складе індивідуальну програму навчання, яка найкраще відповідає рівню знань і навичок Щасливчиків. На майстер-класі можна навчитися грати в російський або американський більярд. Для новачків краще підійде останній варіант, оскільки в американському пулі стіл поменше, а лузи побільше — це значно спростить навчання.

Навчитися грати в пул або російський більярд — на вибір

На вибір учнів навчитися можна як техніці російського більярду, так і американського. Профі розповість, як правильно тримати кий, забивати м'яч у лунку. Більш досвідчені гравці дізнаються про складні ігрові техніки, основи правильного розрахунку траєкторії та попрактикують різні прийоми.

Підійде новачкам і досвідченим гравцям

Щоб відвідати майстер–клас більярду не обов'язково володіти спеціальними навичками гри. Під час заняття профі складе індивідуальну програму навчання. Тому навчання буде цікавим як початківцям, так і досвідченим гравцям.

Все включено

Досвідчений майстер видасть професійний кий, а гра буде проходити на спеціальному столі для більярду. Він щільно обтягнутий оксамитовим сукном, що дозволяє кулі добре котитися по поверхні, дотримуючись заданої траєкторії руху. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа Чемпіонів - Школа більярду
м. Харків, пров. М'ясної 1, більярдний клуб "Аргус" Показати на мапі

31 відгук

30 червня 2018
Мастер-класс по бильярду прошел замечательно, Тренер Олег - знает свое дело. За полтора часа познал азы бильярда! Рекомендую!

Т
Татьяна
1 травня 2017
Отличное впечатление! Профессиональный тренер все показал и научил! Сын остался очень доволен. Спасибо компании BODO за организацию!

22 липня 2016
Очень понравилось впечатление с мастер-класс по бильярду.С нами занимался знающий толк в этом виде спорта молодой человек,очень интересно все рассказал.Отнесся очень серьезно к данному поручению.Впечатление подарила дочь Аллочка.Спасибо за подарок.

7 липня 2016
подарила впечатление мужу на Новый год, использовали мы его в начале лета. С нами занимались два тренера. Показали и рассказали основные важные моменты игры, правильную стойку, как правильно держать кий и многие другие важные моменты. Всё было профессионально и очень интересно. Появилось желание продолжить обучение дальше)) Спасибо BODO за впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень