41209
 

Майстер-клас більярду

Російський більярд або американський пул — базові техніки популярної гри пояснить професійний інструктор! Він допоможе своєму учневі відпрацювати точність ударів і розкриє важливі тактичні секрети. Заняття буде проводитися індивідуально, і його можна адаптувати під будь-який рівень складності. Так, новачкам більше підійде американський стиль — там маленькі кулі, великі лузи і, відповідно, більший відсоток влучень. А людям з досвідом гри сподобається російський більярд з вузькими лузами і більш ускладненими правилами.   детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас більярду — що це?

Індивідуальне навчання основам гри у більярд. Більярд — це настільна гра, у якій необхідно закотити кулю в лунку за допомогою кия. Навчитися грати можна в російський або американський більярд (пул). Їх головна відмінність — ширина лунок. У російському більярді лунки більш вузькі, що ускладнює техніку гри, в американському — лунки широкі, що робить техніку простіше.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу більярду «Школа чемпіонів», тут його зустріне досвідчений профі. Спочатку — коротке знайомство, потім належить оцінити рівень навичок Щасливчика. Новачку профі покаже, як правильно тримати кий, пояснить правильну техніку удару і прості прийоми, щоб швидко загнати кулю в лунку. Для більш досвідченого гравця профі складе програму навчання, яка буде максимально відповідати його інтересам і навичкам. Так, основні акценти будуть зроблені на складних техніках ігри, способах забити кулю і основах правильного розрахунку. Незалежно від наявних навичок, Щасливчик обов'язково зіграє кілька партій в більярд із профі!

2 види більярду на вибір

Майстер-клас буде присвячений грі в російський або американський більярд. Для новачків краще підійде останній варіант. Справа в тому, що в американському пулі стіл поменше, а лузи побільше, що значно спростить навчання.

Не потрібні спеціальні навички

Щоб відвідати майстер-клас більярду не обов'язково вміти тримати кий або володіти спеціальними навичками гри. Під час заняття можна навчитися не тільки основам більярдного мистецтва, але і побачити свої перші досягнення. А давні шанувальники гри гарантовано зможуть дізнатися багато секретів від профі-гравця та підвищити свою майстерність.

Все включено

Досвідчений майстер видасть все необхідне для гри в більярд. Це буде професійний кий і спеціальна крейда. Гра проходить на професійному столі для більярду. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа Чемпіонів - Школа більярду
м. Харків, пров. М'ясної 1, більярдний клуб "Аргус" Показати на мапі

31 відгук

30 червня 2018
Мастер-класс по бильярду прошел замечательно, Тренер Олег - знает свое дело. За полтора часа познал азы бильярда! Рекомендую!

Т
Татьяна
1 травня 2017
Отличное впечатление! Профессиональный тренер все показал и научил! Сын остался очень доволен. Спасибо компании BODO за организацию!

22 липня 2016
Очень понравилось впечатление с мастер-класс по бильярду.С нами занимался знающий толк в этом виде спорта молодой человек,очень интересно все рассказал.Отнесся очень серьезно к данному поручению.Впечатление подарила дочь Аллочка.Спасибо за подарок.

7 липня 2016
подарила впечатление мужу на Новый год, использовали мы его в начале лета. С нами занимались два тренера. Показали и рассказали основные важные моменты игры, правильную стойку, как правильно держать кий и многие другие важные моменты. Всё было профессионально и очень интересно. Появилось желание продолжить обучение дальше)) Спасибо BODO за впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень