41209
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Російський більярд або американський пул — базові техніки популярної гри пояснить професійний інструктор! Він допоможе своєму учневі відпрацювати точність ударів і розкриє важливі тактичні секрети. Заняття буде проводитися індивідуально, і його можна адаптувати під будь-який рівень складності. Так, новачкам більше підійде американський стиль — там маленькі кулі, великі лузи і, відповідно, більший відсоток влучень. А людям з досвідом гри сподобається російський більярд з вузькими лузами і більш ускладненими правилами.   детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.10.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 444 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас більярду — що це?

Індивідуальне навчання основам гри у більярд. Більярд — це настільна гра, у якій необхідно закотити кулю в лунку за допомогою кия. Навчитися грати можна в російський або американський більярд (пул). Їх головна відмінність — ширина лунок. У російському більярді лунки більш вузькі, що ускладнює техніку гри, в американському — лунки широкі, що робить техніку простіше.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу більярду «Школа чемпіонів», тут його зустріне досвідчений профі. Спочатку — коротке знайомство, потім належить оцінити рівень навичок Щасливчика. Новачку профі покаже, як правильно тримати кий, пояснить правильну техніку удару і прості прийоми, щоб швидко загнати кулю в лунку. Для більш досвідченого гравця профі складе програму навчання, яка буде максимально відповідати його інтересам і навичкам. Так, основні акценти будуть зроблені на складних техніках ігри, способах забити кулю і основах правильного розрахунку. Незалежно від наявних навичок, Щасливчик обов'язково зіграє кілька партій в більярд із профі!

2 види більярду на вибір

Майстер-клас буде присвячений грі в російський або американський більярд. Для новачків краще підійде останній варіант. Справа в тому, що в американському пулі стіл поменше, а лузи побільше, що значно спростить навчання.

Не потрібні спеціальні навички

Щоб відвідати майстер-клас більярду не обов'язково вміти тримати кий або володіти спеціальними навичками гри. Під час заняття можна навчитися не тільки основам більярдного мистецтва, але і побачити свої перші досягнення. А давні шанувальники гри гарантовано зможуть дізнатися багато секретів від профі-гравця та підвищити свою майстерність.

Все включено

Досвідчений майстер видасть все необхідне для гри в більярд. Це буде професійний кий і спеціальна крейда. Гра проходить на професійному столі для більярду. 

Місце проведення враження:

Школа Чемпіонів - Школа більярду
м. Харків, пров. М'ясної 1, більярдний клуб "Аргус" Показати на мапі

30 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
1 травня 2017
Отличное впечатление! Профессиональный тренер все показал и научил! Сын остался очень доволен. Спасибо компании BODO за организацию!

22 липня 2016
Очень понравилось впечатление с мастер-класс по бильярду.С нами занимался знающий толк в этом виде спорта молодой человек,очень интересно все рассказал.Отнесся очень серьезно к данному поручению.Впечатление подарила дочь Аллочка.Спасибо за подарок.

7 липня 2016
подарила впечатление мужу на Новый год, использовали мы его в начале лета. С нами занимались два тренера. Показали и рассказали основные важные моменты игры, правильную стойку, как правильно держать кий и многие другие важные моменты. Всё было профессионально и очень интересно. Появилось желание продолжить обучение дальше)) Спасибо BODO за впечатление!

20 січня 2016
Спасибо большое моей супруге за подарок, который она приобрела у вас, а также вашей компании за креативность. Отдельная благодарность тренеру по бильярду Сергею за мастер класс!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень