Подаруйте майстер-клас більярду!

подарували вже 1 523 рази
1 людина
90 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учасник вирушить на індивідуальний майстер-клас з досвідченим інструктором. Під час уроку викладач пояснить і на практиці покаже ази гри в російський більярд або пул. Учень зрозуміє, як правильно ставити корпус та ноги, а також навчиться тримати кий. Після заняття він зможе використовувати комбінації різної складності в залежності від рівня попередньої підготовки.

Чому ми вибрали школу більярду «Школа чемпіонів»

Заняття проводять кваліфіковані тренери, КМС з більярду. Методика навчання складається з комплексу таких компонентів:

  • техніка гри в більярд;
  • загальнофізична підготовка гравця;
  • психологія та тактика більярду.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

35 відгуків

Ольга
8 лютого 2019
Была на мастер-классе бильярда и хочу сказать, что мне понравилось ) узнала много интересного, попрактиковалась на славу! спасибо большое тренеру, он прекрасный!
Дима
1 лютого 2019
Классное занятие) Ходил вместе с другом, много чему научились. Очень понравилось)
Игорь
14 січня 2019
Хорошо играю в бильярд, но инструктор нашел чему меня обучить. Узнал много крутых фишек и "стоек", которые помогают обыграть противника. Хорошее место для обучения, удобные кии и тд. Всем советую.
Кирилл
7 січня 2019
многому научился, чего не знал)) наконец освоил все правила! спасибо тренеру, настоящий профи!))) приходите - не пожалеете))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.