101131
 

Подаруй майстер-клас боксу для двох!

Індивідуальне заняття з кваліфікованим тренером з боксу. Це контактний вид єдиноборства, в якому удари завдаються в спеціальних захисних рукавичках. Викладач навчить правильній стійці, чітким ударам та блокам. А потім можна буде вдосталь попрактикуватися на професійному рингу — у спарингу із запрошеним товаришем або з самим тренером. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас боксу для двох — що це?

Індивідуальне заняття боксом для двох — у компанії професійного боксера. Бокс — контактний вид спорту, в якому спортсмени практикують техніку ударів у спеціальних рукавичках. Урок проведе кваліфікований тренер. Заняття проходить на професійному боксерському рингу. Майстер-клас підходить як чоловікам, так і жінкам з будь-яким рівнем підготовки.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають центр фітнесу та боксу «RDX». Тут їх зустріне професійний боксер і тренер в одній особі! Він проведе Щасливчиків у роздягальні, де вони зможуть переодягнутися у спортивний одяг. Потім профі видасть боксерські рукавички і розповість теоретичні основи боксу. Після короткої розминки, можна буде відпрацювати отримані навички на практиці. Щасливчики попрактикують правильну стійку та техніку удару. Потім профі зустрінеться з кожним з них у спарингу на професійному рингу. Відпрацьовувати боксерські навички Щасливчики будуть в парі під керівництвом професіонала.

Індивідуальний урок

Заняття проходить під керівництвом кваліфікованого тренера. Він врахує рівень фізичної підготовки Щасливчика і запропонує відповідні вправи. Тренер зможе приділити всю увагу Щасливчику і простежить за правильною технікою.

Заняття на професійному боксерському рингу

Після розминки можна підійти до вивчення теоретичних і практичних основ боксу. Заняття проходить на професійному боксерському рингу. Якісні рукавички для боксу видасть профі. Якщо є, можна принести свої.

Спорт для всіх!

Підходять такі тренування як чоловікам, так і жінкам. І це не дивно, адже заняття боксом тренують витривалість, силу волі, переможний дух, а також покращують фізичні дані  та приносять душевну рівновагу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

14 відгуків

Т
Татьяна
2 липня 2018
Впечатление было в качестве подарка мужу. Остался очен доволен проведенному мастер классу по боксу. Спасибо за впечатление

Н
Николай
25 квітня 2018
Мастер-класс мне очень понравился. Тренер отличный, захотелось записаться к нему на занятия. Большое спасибо!

13 лютого 2017
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!

Е
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень