101131
 

Подаруй майстер-клас боксу для двох!

На друзів чекає індивідуальне заняття з професійним інструктором. Він ознайомить учнів з азами єдиноборства, а потім допоможе відпрацювати різні боксерські прийоми. Грамотно розподіливши навантаження, тренер покаже базові стійки та навчить наносити удари й ставити захисні блоки. Наприкінці заняття можна влаштувати невеликий спаринг на рингу та відпрацювати всі комбінації. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.04.2019
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

На друзів чекає індивідуальне заняття з професійним інструктором. Він ознайомить учнів з азами єдиноборства, а потім допоможе відпрацювати різні боксерські прийоми. Грамотно розподіливши навантаження, тренер покаже базові стійки та навчить наносити удари й ставити захисні блоки. Наприкінці заняття можна влаштувати невеликий спаринг на рингу та відпрацювати всі комбінації.

Чому ми вибрали центр фітнесу та боксу RDX

Тренування проходять під керівництвом професійних спортсменів з великим боксерським досвідом. Для відвідування майстер-класів необов'язково мати попередні навички — інструктори навчають спортсменів з будь-яким рівнем підготовки. Боксерські рукавички видають на місці. Завдяки зручному місцю розташування дістатися до центру буде нескладно — він розташований в декількох хвилинах ходьби від ст. м. «Захисників України».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

16 відгуків

Т
Татьяна
2 липня 2018
Впечатление было в качестве подарка мужу. Остался очен доволен проведенному мастер классу по боксу. Спасибо за впечатление

Н
Николай
25 квітня 2018
Мастер-класс мне очень понравился. Тренер отличный, захотелось записаться к нему на занятия. Большое спасибо!

13 лютого 2017
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!

Е
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень