Подаруйте майстер-клас боксу для двох!

подарували вже 219 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На друзів чекає індивідуальне заняття з професійним інструктором. Він ознайомить учнів з азами єдиноборства, а потім допоможе відпрацювати різні боксерські прийоми. Грамотно розподіливши навантаження, тренер покаже базові стійки та навчить наносити удари й ставити захисні блоки. Наприкінці заняття можна влаштувати невеликий спаринг на рингу та відпрацювати всі комбінації.

Чому ми вибрали центр фітнесу та боксу RDX

Тренування проходять під керівництвом професійних спортсменів з великим боксерським досвідом. Для відвідування майстер-класів необов'язково мати попередні навички — інструктори навчають спортсменів з будь-яким рівнем підготовки. Боксерські рукавички видають на місці. Завдяки зручному місцю розташування дістатися до центру буде нескладно — він розташований в декількох хвилинах ходьби від ст. м. «Захисників України».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Татьяна
2 липня 2018
Впечатление было в качестве подарка мужу. Остался очен доволен проведенному мастер классу по боксу. Спасибо за впечатление
Николай
25 квітня 2018
Мастер-класс мне очень понравился. Тренер отличный, захотелось записаться к нему на занятия. Большое спасибо!
Оксана
13 лютого 2017
https://www.facebook.com/100006735607955
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.