101131
 

Подаруй майстер-клас боксу для двох!

Індивідуальне заняття з кваліфікованим тренером з боксу. Це контактний вид єдиноборства, в якому удари завдаються в спеціальних захисних рукавичках. Викладач навчить правильній стійці, чітким ударам та блокам. А потім можна буде вдосталь попрактикуватися на професійному рингу — у спарингу із запрошеним товаришем або з самим тренером. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас боксу для двох — що це?

Індивідуальне заняття боксом для двох — у компанії професійного боксера. Бокс — контактний вид спорту, в якому спортсмени практикують техніку ударів у спеціальних рукавичках. Урок проведе кваліфікований тренер. Заняття проходить на професійному боксерському рингу. Майстер-клас підходить як чоловікам, так і жінкам з будь-яким рівнем підготовки.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають центр фітнесу та боксу «RDX». Тут їх зустріне професійний боксер і тренер в одній особі! Він проведе Щасливчиків у роздягальні, де вони зможуть переодягнутися у спортивний одяг. Потім профі видасть боксерські рукавички і розповість теоретичні основи боксу. Після короткої розминки, можна буде відпрацювати отримані навички на практиці. Щасливчики попрактикують правильну стійку та техніку удару. Потім профі зустрінеться з кожним з них у спарингу на професійному рингу. Відпрацьовувати боксерські навички Щасливчики будуть в парі під керівництвом професіонала.

Індивідуальний урок

Заняття проходить під керівництвом кваліфікованого тренера. Він врахує рівень фізичної підготовки Щасливчика і запропонує відповідні вправи. Тренер зможе приділити всю увагу Щасливчику і простежить за правильною технікою.

Заняття на професійному боксерському рингу

Після розминки можна підійти до вивчення теоретичних і практичних основ боксу. Заняття проходить на професійному боксерському рингу. Якісні рукавички для боксу видасть профі. Якщо є, можна принести свої.

Спорт для всіх!

Підходять такі тренування як чоловікам, так і жінкам. І це не дивно, адже заняття боксом тренують витривалість, силу волі, переможний дух, а також покращують фізичні дані  та приносять душевну рівновагу.

Місце проведення враження:

RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

Н
Николай
25 квітня 2018
Мастер-класс мне очень понравился. Тренер отличный, захотелось записаться к нему на занятия. Большое спасибо!

13 лютого 2017
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!

Е
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

В
Виталик
30 липня 2015
Мне мастер класс бокса подарила на День Рождения любимая. Сходил, понравилось)) рекомендую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень