101130
 

Подаруй майстер-клас боксу!

Індивідуальне заняття на професійному боксерському рингу! Досвідчений інструктор присвятить свого гостя у всі тонкощі цього виду єдиноборств. Новачок дізнається про базові удари та комбінації, навчиться тримати стійку, попрактикує елементи захисту та атаки в спарингу з інструктором. Боксерські рукавички новачкові видадуть на місці. Для чоловіків — це відмінна можливість отримати добру порцію фізичного навантаження, для жінок — прекрасна альтернативу фітнесу! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 30.06.2018

Майстер-клас боксу — що це?

Індивідуальне заняття з боксу — це тренування за контактним видом спорту, в якому практикується техніка нанесення ударів у спеціальних захисних рукавичках. В якості викладача виступить кваліфікований тренер з боксу. Він навчить правильної стійки, положенню рук, постановці блоків і т. п. А після —  ще й стане відмінним спаринг-партнером! Заняття пройде на професійному рингу.

Як все відбувається?

Щасливчику належить відвідати центр фітнесу та боксу «RDX». Після невеликої розминки для розігріву м'язів тренер допоможе освоїти правильну «бійцівську» стійку, техніку нанесення ударів, методи захисту. Тренер врахує вік та фізичні здібності і складе індивідуальну програму. Щасливчик зможе задати всі питання, які його цікавлять, і застосувати отримані навички у парі з інструктором. Разом вони будуть відпрацьовувати основні боксерські прийоми на практиці, а в кінці курсу Щасливчика чекає спаринг з тренером.

Персональний тренер

Заняття проходить в індивідуальному форматі. Тренер простежить за правильною технікою кожної вправи, щоб їх виконання принесло максимальну користь. 

Бойові навички

За час заняття належить освоїти базові навички професійного боксера:

  • бойове положення кулака
  • правильну стійку
  • техніку нанесення ударів
  • основні види блоків

Професійний боксерський ринг

Заняття проходить на спеціальному боксерському рингу. За всіма правилами, він має м'яке покриття та по периметру обтягнутий 4-ма канатами. Просто ідеальні умови, щоб приміряти на себе образ справжнього боксера!

Місце проведення враження:

RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

13 лютого 2017
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!

Е
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

В
Виталик
30 липня 2015
Мне мастер класс бокса подарила на День Рождения любимая. Сходил, понравилось)) рекомендую

Н
Николай
13 червня 2015
Спс за подарок девушке — вот уже не ожидал что она угадает с сюрпризом! Мы праздновали мой ДР, и она подарила красивую коробку. Я когда увидел лого Бодо, сразу догадался что будет что-то спортивное. А там мастер-класс бокса! Это просто анриал)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень