100886
 

Подаруй майстер-клас великого тенісу для двох!

Майстер-клас великого тенісу для двох під керівництвом тренера. Урок тривалістю 60 хвилин дозволить вивчити основи новачкам і відточити власну техніку більш досвідченим гравцям. Тренування відбудеться на одному зі спеціально обладнаних кортів, які працюють незалежно від погоди і пори року. Професійні ракетки і м'ячі видадуть на місці. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 194 раз
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 30.04.2019

Майстер-клас великого тенісу для двох — що це?

60-хвилинне тренування для двох Щасливчиків відбудеться на одному з трьох критих кортів, оснащених спеціальним покриттям. Тренер підбере індивідуальну програму і при необхідності навчить основам великого тенісу. Можна буде зіграти по черзі у спарингу з інструктором.

Як все відбувається?

Майстер-клас з великого тенісу проведуть у харківському фітнес клубі «Волна». Інструктор оцінить рівень наявних навичок і складе індивідуальний план навчання. Все почнеться з короткої розминки для розігріву м'язів і зв'язок. Профі навчить новачків правильно тримати ракетку, займати стійку і відбивати м'яч різними техніками. Щасливчики зможуть попрактикуватися подавати і приймати м'яч. При бажанні тренер зіграє з кожним з них у спарингу. Заняття триватиме 1 годину на одному з трьох професійних кортів. Гравцям надаються ракетки і м'яч.

Цікаво і корисно

Майстер-клас під керівництвом професіонала дозволить зрозуміти тонкощі гри і вдосконалити власну техніку. Великий теніс передбачає помірні фізичні навантаження з комплексною обробкою всіх м'язів, які будуть корисні кожному.

Все необхідне видається

Щасливчикам видадуть необхідну для гри екіпіровку: спеціальні ракетки та м'яч. Після тренування можна прийняти душ.

Професійні корти

Майстер-клас великого тенісу — можливість пограти на сучасному полі з усією необхідною екіпіровкою. На території фітнес-клубу «Волна» знаходяться 3 критих професійних корти зі спеціальним покриттям, на одному з яких і будуть грати Щасливчики.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Волна - Фітнес клуб
м. Університет, вул. Астрономічна, 7а Показати на мапі

21 відгук

Н
Надежда
5 червня 2018
Первоначально хочу поблагодарить Bodo, за подбор хороших партнеров. Если выбрать впечатление себе по вкусу, можно не переживать. Все пройдёт замечательно. Я люблю активные развлечения, выбрала этот урок, инструктор Анна все постоянно проговаривала все тонкости и нюансы, говорила об ошибках, вообщем полноценный урок. Все понравилось, единственное, время пролетает очень быстро, хочется ещё. А...
Первоначально хочу поблагодарить Bodo, за подбор хороших партнеров. Если выбрать впечатление себе по вкусу, можно не переживать. Все пройдёт замечательно. Я люблю активные развлечения, выбрала этот урок, инструктор Анна все постоянно проговаривала все тонкости и нюансы, говорила об ошибках, вообщем полноценный урок. Все понравилось, единственное, время пролетает очень быстро, хочется ещё. А часики тик-так. Сертификат подарили на день рождения ещё осенью. Я разбила на 2 впечатления. Сначала были лошади, и вот сейчас теннис. Спасибо.

М
Марина
29 січня 2018
Всё очень понравилось. Никогда раньше не играли, но после этого мастер класса захотелось продолжить заниматься. Тренер Роман всё хорошо и детально объяснял. Единственное, что местоположение далековато, но на своей машине будет вполне удобно.

27 листопада 2017
Мастер-класс большого тенниса для 2-их - отличный вариант для подарка. Занятие проходит с тренером, который за короткое время научит Вас основным приёмам игры. Обучение проходит доступно и интересно. Время пролетает быстро и с огромной пользой. Даже если вы никогда не держали ракетку в руках - обязательно нужно попробовать и у Вас всё начнёт получатся! Не удивительно, если возникнет желание продолжить занятия именно этим видом спорта!

19 вересня 2017
Впечатления замечательные. Отличный вариант для тех, кто хочет начать играть в теннис, либо восстановить навыки.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень