Подаруйте майстер-клас великого тенісу для двох!

подарували вже 1 261 разів
650 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 7 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з короткої розминки для розігрівання м'язів. Потім тренер навчить новачків правильно тримати ракетку, ставати у позиції та застосовувати різні прийоми удару. Друзі зможуть попрактикуватися у подачі м'яча та зіграти кілька сетів один з одним. Урок дозволить вивчити основи новачкам і відточити власну техніку більш досвідченим гравцям.

Чому ми вибрали клуб «Волна»

На території клубу знаходяться три майданчики зі спеціальним покриттям. Заняття пройде на одному з обладнаних кортів, які працюють незалежно від погоди та пори року. Кожен зможе зіграти по одному сету з інструктором. Професійні ракетки та м'ячі видадуть на місці. Після тренування можна освіжитись у душі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

21 відгук

Надежда
5 червня 2018
Первоначально хочу поблагодарить Bodo, за подбор хороших партнеров. Если выбрать впечатление себе по вкусу, можно не переживать. Все пройдёт замечательно. Я люблю активные развлечения, выбрала этот урок, инструктор Анна все постоянно проговаривала все тонкости и нюансы, говорила об ошибках, вообщем полноценный урок. Все понравилось, единственное, время пролетает очень быстро, хочется ещё. А часики тик-так. Сертификат подарили на день рождения ещё осенью. Я разбила на 2 впечатления. Сначала были лошади, и вот сейчас теннис. Спасибо.
Марина
29 січня 2018
Всё очень понравилось. Никогда раньше не играли, но после этого мастер класса захотелось продолжить заниматься. Тренер Роман всё хорошо и детально объяснял. Единственное, что местоположение далековато, но на своей машине будет вполне удобно.
Дмитрий
27 листопада 2017
https://www.facebook.com/100010132361911
Мастер-класс большого тенниса для 2-их - отличный вариант для подарка. Занятие проходит с тренером, который за короткое время научит Вас основным приёмам игры. Обучение проходит доступно и интересно. Время пролетает быстро и с огромной пользой. Даже если вы никогда не держали ракетку в руках - обязательно нужно попробовать и у Вас всё начнёт получатся! Не удивительно, если возникнет желание продолжить занятия именно этим видом спорта!
Евгений
19 вересня 2017
https://www.facebook.com/100007094287515
Впечатления замечательные. Отличный вариант для тех, кто хочет начать играть в теннис, либо восстановить навыки.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.