21878
 

Майстер-клас dj

Індивідуальний майстер-клас із мистецтва міксування треків. У ролі викладача виступить професійний діджей із солідним досвідом: резидент популярних клубів Dj Nikita Filatov або один із провідних фахівців компаній PRODJ — Uno Kaya. Під час заняття він розкриє головні секрети своєї майстерності: особливості роботи на апаратурі, тонкощі зведення композицій, а також нюанси комбінування декількох музичних напрямків в рамках одного сету. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас dj — що це?

Індивідуальне навчання основам діджеїнгу — мистецтва міксувати різні музичні треки за допомогою мікшерних пультів і dj-контролерів. У якості викладача виступить один із кращих представників своєї справи на теренах України: Uno Kaya або Dj Nikita Filatov. Це можливість не тільки навчитися працювати з професійною апаратурою від кращих світових брендів, але й створити власний мікс-трек.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу PRODJ SCHOOL. Тут його зустріне досвідчений ді-джей, який і стане провідником у світ електронних міксів. Профі почне з самого головного — навчить поводитися з професійною апаратурою. Він також розповість про призначення еквалайзера, покаже, як користуватися підсилювачем, а також познайомить із іншими можливостями техніки. Після цього Щасливчик зможе попрактикуватися самостійно. Він буде створювати різні електроефекти, а потім — спробує звести власний трек.

Відомий діджей у ролі викладача

Викладацький склад школи включає тільки фахівців найвищого класу. Усі вони — відомі діджеї, які регулярно виступають у клубах. Так, зможе провести урок:

  • Uno Kaya — один з кращих фахівців компаній PRODJ в області dj-обладнання;
  • Dj Nikita Filatov — діджей з 9-річним стажем, резидент популярних клубів.

Апаратура від кращих брендів

На майстер-класі надається можливість не просто попрактикуватися у діджейській справі, але й зробити це на професійній апаратурі високого класу. Надається електроніка від таких легендарних брендів як: Technics, Pioneer, Vestax і Native Instruments.

2 техніки зведення треків

Один на один із досвідченим викладачем кожен навик буде даватися просто. Всього за 1 заняття належить опанувати одразу 2 техніки зведення композицій:

  • за допомогою використання dj-контролерів;
  • за допомогою різних модифікацій мікшерних пультів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
PRODJ SCHOOL
м. Історичний музей, пров. Кравцова, 19 Показати на мапі

21 відгук

Н
Никита
10 липня 2017
"Мастер-класс DJ" подарил мне хорошее настроение и незабываемый опыт! Я и не заметил как пролетели 2 часа. Урок запомнился дружелюбной и теплой атмосферой. Огромное спасибо команде Bodo, за возможность почувствовать себя настоящим диджеем!

Д
Дмитрий
27 вересня 2016
Очень понравилось на Мастер классе dj, инструктор Максим всё отлично объяснил, спасибо ему и команде Bodo

М
Марьяна
24 травня 2016
Мастер-класс очень понравился! Рекомендую всем! Помимо практической части (сведения треков), получила много полезной и интересной информации о жизни диджеев)

М
Мария
10 лютого 2016
Друзья, не зная что подарить ребенку на 11 лет, но имея желания не быть бональными выбрали компанию bodo! Сын творческая личность, увлекается музыкой и хочет быть знаменитым DJ, поэтому сомнений в выборе впечатления абсолютно не было! Записались и выбрали время проведения без проблем, нам рассказали как удобней добраться и что с собой взять! Мастер класс проводил DJ Максим, очень приятный...
Друзья, не зная что подарить ребенку на 11 лет, но имея желания не быть бональными выбрали компанию bodo! Сын творческая личность, увлекается музыкой и хочет быть знаменитым DJ, поэтому сомнений в выборе впечатления абсолютно не было! Записались и выбрали время проведения без проблем, нам рассказали как удобней добраться и что с собой взять! Мастер класс проводил DJ Максим, очень приятный молодой человек! Рассказывал и показывал очень доходчиво! А самое главное через час он сделал так, что ребенок сам без проблем полностью руководил всем процессом!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень