102656
 

Подаруй майстер-клас капкейків для компанії!

Професійний кондитер поділиться рецептами солодощів. Все необхідне видадуть на місці: інгредієнти, посуд і кухонне приладдя. На занятті кожен з компанії друзів приготує по 3 види капкейків з різними смаками, кремами і топінгами. Після майстер-класу приготовлені десерти можна забрати з собою в спеціальних боксах для їжі. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
4 людини
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

 

Як відбувається враження

Професійний кондитер поділиться рецептами солодощів. Все необхідне видадуть на місці: інгредієнти, посуд і кухонне приладдя. На занятті кожен з компанії друзів приготує по 3 види капкейків з різними смаками, кремами і топінгами. Після майстер-класу приготовлені десерти можна забрати з собою в спеціальних боксах для їжі.

Чому ми вибрали кулінарну студію «Кухня»

Студія знаходиться в центрі міста в пішохідній доступності від станцій метро «Історичний музей» і «Площа Конституції». Майстер-клас проводить запрошений кондитер з ресторану «Метрополь». Він також працював в кафе-барі Some Like It Hot і кондитерській студії «Шеф Кондитер». Заняття проводиться в невеликій групі — до 8 осіб.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кухня - Кулінарна студія
м. Майдан Конституції, пр-т Московський, 5 Показати на мапі

3 відгуки

А
Александра
24 липня 2018
На 8 марта коллеги подарили сертификат на мастер-класс по капкейкам. Теперь я знаю, в чем секрет вкусных и воздушных капкейков, и из-за чего они у меня не получались раньше,

И
Ирина
15 червня 2018
Ходили вместе с дочкой. Очень понравилось - вкусно, ярко, позитивно! Понравилась преподаватель, видно, что профессионал своего дела. Веселая атмосфера. Капкейки забрали с собой, еще и нашего папу порадовали))

В
Вика
28 листопада 2017
Впечатление очень понравилось! Мастер-класс был насыщенным, узнала много всего нового. Готовили разные капкейки, можно сказать на любой вкус. Кексы отличные получились.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень