102656
 

Майстер-клас капкейків для компанії

Можливість вивідати у фахівця секрети приготування смачних американських тістечок — капкейків. Компанія друзів вирушить на урок зі створення солодощів, де кожному треба буде спекти та прикрасити по 5 видів кексів. Різні смаки, крема та топінги — про найкращі їх поєднання розповість талановитий кондитер. Тривалість заняття складає 3 години. Усі необхідні інгредієнти та кухонне приладдя надаються на майстер-класі. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
4 людини
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас капкейков для компанії — що це?

Воркшоп зі створення американських солодощів у компанії друзів. Щасливчик і троє його товаришів відвідають майстер-клас, щоб дізнатися про усі тонкощі випікання повітряних капкейків. Кожному належить зайнятися приготуванням 5 видів ласощів з різними смаками, кремами та топінгами. Обов'язковим пунктом у маршруті кулінарної подорожі є традиційний мексиканський кекс. Тривалість уроку — 3 години.

Як все відбувається?

Підвищити свої кухарські навички Щасливчикові у компанії друзів доведеться у стінах кулінарної школи Al.Cuisine. Для комфортного навчання усіх учнів поділять на групи, а потім на невеликі підгрупи. Під керівництвом професіонала кондитери-новачки займуться випіканням бісквітів та приготуванням кремів. Фінальним етапом майстер-класу стане прикраса кексів. Наставник поділиться порадами, керуючись власною практикою. Завершені десерти можна забрати з собою — для цього видадуть спеціальні бокси.

5 видів капкейків

Друзям належить дізнатися рецепт популярних американських тістечок і доповнити їх різними начинками, смаками та кремами. Кожен учасник майстер-класу зможе приготувати по 5 таких десертів. Один з них — мексиканський кекс.

Все необхідне видається на місці

З собою брати нічого не знадобиться, окрім відмінного настрою. Усі необхідні інгредієнти та приладдя для створення солодощів майстер надасть на своїй кухні.

Талановитий кондитер

Допомагати у створенні кулінарних шедеврів буде досвідчений пекар. Під час групових занять він поділиться своїми власними секретами приготування капкейків.

Місце проведення враження:

Al.Cuisine - Кулінарна школа
м. Пушкінська, вул. Чайковська, 6 Показати на мапі

1 відгук

В
Вика
28 листопада 2017
Впечатление очень понравилось! Мастер-класс был насыщенным, узнала много всего нового. Готовили разные капкейки, можно сказать на любой вкус. Кексы отличные получились.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень