102654
 

Майстер-клас капкейків

Всі секрети приготування американських капкейків розкриються під час спеціального майстер-класу. Новачок дізнається тонкощі рецептури і навчиться готувати цілих 5 видів тістечок. Протягом трьох годин він працюватиме з тістом, топінгами і кремами, а також освоїть мексиканський кекс. Допомагати на кожному етапі буде професійний кондитер, який на власному прикладі продемонструє весь процес. Готову випічку можна забрати з собою. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас капкейків — що це?

Навчання кондитерської майстерності — випіканню капкейків. Цей американський десерт має вигляд кексів, щедро прикрашених кремом. Щасливчик відвідає майстер-клас, під час якого дізнається всі тонкощі рецептури і приготує кілька типів тістечок. Заняття відбудеться на професійно обладнаній кухні. Наприкінці уроку можна забрати власні кекси в спеціальному боксі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає кулінарну школу Al.Cuisine. Майстер-клас відбудеться в невеликій групі. Кухар розділить всіх учасників на міні-команди і запропонує приступити до навчання. Теорія буде поєднуватися з практикою. Шеф на своєму прикладі покаже кожен етап створення капкейків. Щасливчику нададуть весь необхідний інвентар, щоб зважувати, місити і збивати інгредієнти. Підсумком 3-годинного уроку стануть кекси з різними смаками.

Професійна кухня

Для продуктивного навчання новачку нададуть усі необхідні інгредієнти, а також інвентар. Щасливчик опиниться на професійно обладнаній кухні і відчує себе справжнім шеф-кухарем.

5 видів капкейків

Під час майстер-класу кондитер-початківець спече кілька різних тістечок. Він попрактикується працювати з кремами і топінгами, а також навчиться готувати тісто для мексиканського кексу.

3 години теорії та практики

За цей час Щасливчик пройде всі етапи створення американських капкейків — від замішування тіста до прикрашання готового виробу. Кухар розкриє секрети вдалої випічки, поділиться точною рецептурою і допоможе уникнути помилок.

Місце проведення враження:

Al.Cuisine - Кулінарна школа
м. Пушкінська, вул. Чайковська, 6 Показати на мапі

1 відгук

В
Вика
28 листопада 2017
Впечатление очень понравилось! Мастер-класс был насыщенным, узнала много всего нового. Готовили разные капкейки, можно сказать на любой вкус. Кексы отличные получились.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень