Подаруйте майстер-клас картингу!

подарували вже 11 рази
1 людина
30 хв.
Використати до 31.10.2019
до 120 кг
від 140 см
Не рекомендується вагітним
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гонщик вирушить на індивідуальне заняття з управління картом. Майстер-клас підійде тим, хто вже вміє їздити і хоче вдосконалити свої навички. Тренер проведе теоретичне заняття, яке займе 20 хвилин. Після чого учень перейде до відпрацювання навичок на практиці під контролем інструктора. Спеціальний костюм, рукавички, шолом і захисне екіпірування видається на місці.

Чому ми вибрали картинг-клуб Rider Kart

У наявності клубу понад 20 картів. Для різноманітності маршрут катання оновлюється кілька разів на сезон. Про безпеку можна не турбуватися — для учасника підберуть зручне екіпірування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Мирослав
1 лютого 2019
Впечатление подарила девушка, выбрал картинг - очень понравилось. Во-первых, весело, во-вторых, понравилось место проведения и как встретили. Спасибо компании бодо!
Катерина
25 січня 2019
сбылась мечта - погоняла на карте) и не просто покаталась абы как, а научилась! так что спасибо бодо, спасибо инструктору, спасибо парню за подарок) одно из лучших наших свиданий!
Анатолий
16 січня 2019
Все понравилось, получил порцию экстрима) Спасибо за классное впечатление друзьям.
Игорь
26 грудня 2018
На мастер-класс ходил вместе с девушкой. Тренер опытный, рассказал что к чему, выдал защитные шлемы. Карты современные, быстро разгоняются. Одним словом, все понравилось! Советую;)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.