38685
 

Майстер-клас катання на роликах для 2

Індивідуальне навчання всім нюансам їзди на роликах. У компанії близької людини, та ще й під керівництвом справжнього професіонала своєї справи, кожен маневр буде даватися простіше! Інструктор навчить тримати рівновагу, гальмувати, впевнено повертати, контролювати швидкість, грамотно використовувати захист. А за наявності певного досвіду катання на роликах, можна навіть опанувати кілька крутих фінтів — перебіжки, різкі повороти, «змійки», стрибки у висоту і т. п. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 30.04.2019

Майстер-клас катання на роликах для двох — що це?

Індивідуальне навчання катання на роликах для двох. Заняття проводить професійний роллер. Катаються на території критого роллердрома — на спеціально обладнаному майданчику. Ролики та захисне екіпірування надається. Враження підходить людям з будь-яким рівнем навичок.

Як усе відбувається?

Щасливчики прийдуть у заздалегідь обумовлене місце, де на них чекатиме знайомство з професійним інструктором. Він надасть учням роликові ковзани й підбере надійне захисне екіпірування. Це будуть наколінники та налокітники. Потім профі уточнить рівень навичок своїх учнів, розповість правила безпеки та підбере для них цікаву програму навчання. У залежності від рівня навичок, Щасливчики зможуть отримати цікавий досвід — починаючи від правильної техніки їзди до виконання різноманітних трюків.

Катання на критому ролердромі

Покататися на роликах можна як в теплий сезон, так і взимку. Навчання проходить на критому ролердромі в ТРЦ «Шато-Ледо» та ТРЦ «Магеллан». Покриття тут абсолютно рівне та ідеально підходить для катання на роликах.

Покататися можна з будь-яким рівнем навичок

Навчають кататися людей із різним рівнем навичок. Це може бути як індивідуальна програма катання для новачків, так і для досвідчених ролерів, охочих удосконалити рівень своїх навичок:

  • базовий курс катання для новачків: навчання правильній техніці катання, руху вперед і правильній стійці
  • курс для ролерів з середнім рівнем навичок: рух обличчям і спиною вперед, прийоми поворотів і зупинок, правильні падіння
  • курс для профі-ролерів: рух спиною вперед, повороти і розвороти в русі різними способами, перебіжка як засіб повороту, гальмування Т-стопом, стрибки у висоту, базові елементи слалому.

Усе включено

Про все подбає досвідчений інструктор. Він підбере ролики та надасть необхідне захисне екіпірування: наколінники і налокітники.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Яроллер - Ролер школа
м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б Роллердром знаходиться в ТРЦ «Шато-Ледо» Показати на мапі

м. Харків, Окружная дорога, 4А, Роллердром знаходиться в ТРЦ «Магелан» Показати на мапі

36 відгуків

М
Мария
25 вересня 2017
подруга подарила это впечатление. сначала я отнеслась скептически, но когда пришло время и я сходила на роллердром....это было великолепно!! научилась правильно стоять и держать себя во время катания. отдельное спасибо тренеру Насте. Благодаря ей тренировка прошла познавательно и интересно. Море эмоций и классное настроение! Отлично покатались!

Ж
Жанна
8 серпня 2017
Спасибо тренеру! Очень все понравилось. Сын в восторге от тренировки!

26 липня 2017
Очень понравился мастер-класс. Тренер очень внимательно и доходчиво объяснял, так что все получалось, несмотря на то, что до этого на роликах не каталась. Рекомендую!

Катерина
18 липня 2017
Очень все понравилось!!Получилось даже проехаться))Отдельное спасибо, инструктору Насте))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень