38684
 

Майстер-клас катання на роликах

Відмінний шанс оспанувати їзду на роликах під керівництвом досвідченого тренера: навчитися акуратно гальмувати, плавно приземлятися, регулювати швидкість, правильно користуватися захистом! Індивідуальний підхід у навчанні дозволить використовувати час заняття з максимальною результативністю та підібрати будь-який рівень складності. Вся захисна екіпіровка надається на місці, а провести урок можна на спеціальному ролердромі! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 30.04.2019

Майстер-клас катання на роликах — що це?

Навчання основам катання на роликових ковзанах. Досвідчений інструктор складає індивідуальну програму навчання в залежності від рівня навичок. Ролики і захист видаються. Катання проходить на критому ролердромі зі спеціальним покриттям.

Як усе відбувається?

Щасливчик відвідає критий роллердром зі спеціальним покриттям. Його зустріне досвідчений інструктор, який оцінить рівень наявних навичок. Враження підходить як новачкам, так і досвідченим спортсменам. Адже профі складе індивідуальну програму тренування, що найбільш підходить його учневі. У будь-якому випадку, інструктор розповість правила безпеки та видасть ролики й захисне екіпірування — наколінники та налокітники. Коли Щасливчик буде готовий, профі допоможе йому стати на ролики. Навчання буде проходити за індивідуальною програмою. Новачки навчаться впевнено почувати себе на роликах, а більш досвідчені ролери опанують нові трюки.

Заняття на критому ролердромі

Заняття проходить на спеціально обладнаному майданчику в одному з великих ТРЦ. Майданчики розташовані в ТРЦ «Шато-Ледо» і ТРЦ «Магеллан».

Враження підходить як новачкам, так і досвідченим роллерам

Навчитися кататися на роликах можуть усі — як новачки, так і досвідчені спортсмени. Профі підбере індивідуальну програму тренування, яка найбільш відповідає рівню знань і навичок учня. Це може бути:

  • базова програма катання для новачків: навчання правильній техніці катання, руху вперед та правильній стійці
  • програма для ролерів із середнім рівнем навичок: рух обличчям і спиною вперед, прийоми поворотів і зупинок, правильні падіння
  • програма для профі-ролерів: рух спиною вперед, повороти та розвороти в русі різними способами, перебігання як спосіб повороту, гальмування Т-стопом, стрибки у висоту, базові елементи слалому.

Усе необхідне для катання надається

У розпорядженні учня будуть сучасні ролики, підібрані за розміром. Видають також і комплект захисного екіпірування, що включає наколінники і налокітники.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Яроллер - Ролер школа
м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б Роллердром знаходиться в ТРЦ «Шато-Ледо» Показати на мапі

м. Харків, Окружная дорога, 4А, Роллердром знаходиться в ТРЦ «Магелан» Показати на мапі

36 відгуків

М
Мария
25 вересня 2017
подруга подарила это впечатление. сначала я отнеслась скептически, но когда пришло время и я сходила на роллердром....это было великолепно!! научилась правильно стоять и держать себя во время катания. отдельное спасибо тренеру Насте. Благодаря ей тренировка прошла познавательно и интересно. Море эмоций и классное настроение! Отлично покатались!

Ж
Жанна
8 серпня 2017
Спасибо тренеру! Очень все понравилось. Сын в восторге от тренировки!

26 липня 2017
Очень понравился мастер-класс. Тренер очень внимательно и доходчиво объяснял, так что все получалось, несмотря на то, что до этого на роликах не каталась. Рекомендую!

Катерина
18 липня 2017
Очень все понравилось!!Получилось даже проехаться))Отдельное спасибо, инструктору Насте))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень