Подаруй майстер-клас з миловаріння!

подарували вже 1 603 разів
1 людина
до 90 хв.
Доступно з 5 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Учасник отримає всі необхідні інструменти: мильну основу, фарби, аромамасла. Інструктор допоможе створити власний рецепт мила і правильно змішати інгредієнти. Потім учень розподілить мильну основу за формами для застигання. Отримані вироби можна прикрасити. Результатом майстер-класу стануть 4 брусочки мила, які учасник забере з собою.

Чому ми вибрали студію творчості Ultramarin

Школа розташована у центрі Харкова, у пішій доступності від станції метро «Архітектора Бекетова». Учневі видадуть всі необхідні матеріали та інструменти. Під час заняття викладач не перевантажує теорією, а тільки показує, як виконати ту чи іншу дію.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

58 відгуків

Ирина
31 июля 2018
Мастер-класс подарили друзья, так как знают, что я увлекаюсь всякими handmade штучками. Ходила вместе с дочерью. Очень понравилось занятие - до этого ничего подобного не пробовала. Увлекательно, ярко, весело. Ребенок тоже в полном восторге. Мыло получилось очень красивое. Буду дарить друзьям!
Виолетта
23 июня 2018
Очень понравилось занятие! Преподаватель очень хороший. Мастер-класс прошел весело и мыло получилось красивенькое!))
Алла
30 мая 2017
https://www.facebook.com/100001037075777
Мастер-класс подарили на День Рождения! Урок мыловарения был индивидуальный!отличный Преподаватель! Изготовили четыре красивых мылка! Все очень понравилось! спасибо большое!
Елена
23 мая 2017
Мне очень все понравилось. Я благодарна за интересный мастер-класс! Всем рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки