101624
 

Подаруй майстер-клас плетіння косичок!

Зробити зачіску як у Дейенеріс Таргаріен або обмежитися практичною «французькою косою»? Про найпопулярніші плетіння фахівець розповість двом подругам протягом години. Всі тонкощі обраних технік майстер продемонструє на практиці, а потім допоможе відтворити їх новачкам один на одному або ж на собі. З собою нічого не потрібно брати: шпильки і лак для волосся нададуть на місці. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 292 раз
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас плетіння косичок — що це?

«Французькі коси», «риб'ячі хвости» і «вісімки» — будь-які плетіння перестануть здаватися складними після майстер-класу косичок. Щасливчики самі виберуть найбільш цікаві техніки і повторять їх слідом за майстром. Навчання відбудеться у салоні, тому в розпорядженні новачків будуть великі дзеркала, зручні гребінці та шпильки. Майстер допоможе зробити коси симетричними і розповість, як виконати плетіння на собі.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відправляться в Hello, Beauty! Bar, щоб протягом години освоїти кілька нових способів плетіння кіс. Майстер надасть їм каталог, з якого вони зможуть обрати кілька технік. Потім стиліст продемонструє особливості кожного плетіння і запропонує закріпити знання на практиці. Щасливчики зроблять один одному кілька зачісок, а кращий варіант можна зафіксувати лаком.

Навчання один на одному

Щасливчик разом з другом буде по черзі виконувати роль перукаря і моделі. В результаті кожен освоїть нові техніки і піде додому в новому образі. Якщо Щасливчик прийде один, то практикуватися йому доведеться на собі.

Будь-які плетіння

Для вибору цікавих зачісок новачкам нададуть каталог з фотографіями. Щасливчики можуть вибрати не один, а одразу кілька типів косичок.

Лайфхак від майстра

Воркшоп відбудеться індивідуально. Це означає, що учасники зможуть задати майстру всі питання та уточнити деталі. У свою чергу профі поділиться корисними порадами про те, як поліпшити певну модель або спростити її в домашніх умовах.

Місце проведення враження:

Hello, Beauty! Bar - Салон краси
м. Університет, вул. Культури, 8 Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

И
Инна
27 вересня 2017
Мастер-класс действительно интересный и полезный, потому что объясняют не только сами принципы плетения, а и много других штук. Как ставить руки, как лучше поддевать волосы, как фиксировать готовую косу - очень много важных мелочей.

С
Светлана
15 лютого 2016
Мы с подружкой получили незабываемый опыт: научились плести очень красивые косички))) занятие понравилось на 100%! теперь мы знаем, что длинные волосы можно не только распущенными или в хвостике носить.

В
Валерия
21 січня 2016
Ходили с доченькой. Осталась очень довольна)) у малышки длинные волосы, и мне постоянно приходится их ей заплетать. Теперь я знаю, как красиво это сделать. Спасибо БОДО за полезное впечатление.

И
Ирина
5 грудня 2015
Впечатление нам очень понравилось. Мастер - милая девушка, многое успела показать и рассказать. Оказалось, я неплохо плету косы!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень